Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2013 18:52 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
Chciałem się zapytać, czy macie jakieś patenty w co spakować dwa plecaki, żeby powstał jeden bagaż rejestrowany?

32 kg rejestrowanego bagażu w Wizzie w zupełności wystarczy, żeby pojechały dwa plecaki - tylko muszę je w coś spakować. W PL to jeszcze nie jest problem, bardziej zastanawiam się nad jakimś rozwiązaniem, które przyda się na powrót. Myślałem o takiej torbie bazarowej ale może macie jakieś dobre, sprawdzone rozwiązania.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 20 Cze 2013 19:09 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Mocno taśmą? Ew. na niektórych lotniskach mają taką specjalną taśmę, która okleja i "zabezpiecza" cały bagaż ;) nie mam pojęcia ile to kosztuje, ale powinno załatwić sprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2013 21:52 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 20
Dwa razy leciałem z takim pokrowcem/torbą ochronną jak z linku poniżej, pojemność ok. 80l, ale zmieściłem tam dwa plecaki odpowiednio 45l i 40l. Dzięki temu bagaż był jeden właśnie pod Wizz'a, mieścił się limicie 32 kg bez problemu i umiarkowanie wygodnie dało się to cacko nieść ;)

http://www.decathlon.pl/pokrowiec-ochro ... 82082.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Cze 2013 22:40 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
Dajcie spokoj, stowa za pokrowiec :o Chyba ze ktos nie ma co z kasa robic.

Tu masz za 2 dyszki, sprawdzona niedawno - kolega mial, nawet niepotrzebnie stretchem owijalismy. http://allegro.pl/ikea-torba-dimpa-wiel ... 30340.html

Albo ta za grosiki http://allegro.pl/ikea-frakta-71l-torba ... 65082.html do tego rolka szarej tasmy i jazda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Cze 2013 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Proszę użyjcie opcji szukaj. Temat poruszany x razy...
czarna folia stretch, jedyny wymóg aby zmieścić się w maksymalnych wymiarach bagażu.
Temat powinien być w koszu ...

viewtopic.php?f=15&t=27938&p=232302&hilit=stretch#p232302
viewtopic.php?f=15&t=19793&p=201632&hilit=stretch#p201632
viewtopic.php?f=22&t=8531&p=51133&hilit=stretch#p51133
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2013
Posty: 102
Ja trochę z innej beczki, ale treść tematu najbardziej pasuje do mojego pytania/problemu, a nie chcę zakładać nowego wątku.

Chodzi o to, że szukam sposobu jak można kupić bilety dla dwóch osób WizzAir (w obie strony) przy czym wybrać tylko jeden bagaż rejestrowany (oczywiście w jednej transakcji).
Więc 2 osoby dorosłe (Pan X i Pani Y) lecą w dwie strony WizzAir'em. ale tylko Pan X ma wykupiony bagaż rejestrowany (płatna walizka do luku) do tego oboje mają darmowy mały, bezpłatny bagaż podręczny do kabiny. Da się to jakoś zrobić w jednej transakcji, czy muszę rozbijać na dwie, osobno dla Pana X i Pani Y?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
Kupujesz bilety razem.Bagaże wybierasz każdemu z osobna ,osobno na każdy lot.Wybierasz jednej osobie rejestrowany i bezpłatny podręczny, a drugiej osobie tylko bezpłatny podręczny.Możesz nawet rejestrowany kupić tylko w 1 stronę a na powrót sam podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Maj 2017 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2013
Posty: 102
Ale fail! :oops:
Wybierałem opcję z Wizz Clubem stąd nie przechodziłem dalej, a nie chciałem kupować członkostwa bez sprawdzenia opcji bagażu, które idealnie jest rozpisane przy wyborze biletów bez członkostwa.
Wielkie dzięki za info i przepraszam za taki niski poziom posta, mam chociaż nadzieję, że komuś się przyda na przyszłość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group