Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dwa dni w Rzymie
#21 PostWysłany: 10 Sie 2014 10:12 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 2
Super, relacja. Wybieramy się w październiku do dwóch miast we Włoszech- m. inn Rzym:) Poszukuje noclegu na 1 noc dla dwóch osób- małżeństwo więc nie potrzeba mi dwóch odrębnych łóżek.Powiedzcie mi proszę czy jak przeglądam hostele i jest cena za pokój to nie muszę mówić że dwie osoby, prawda? Proszę, kto mi pomoże? Podpowiedzcie mi jakiś fajny hostel w dobrej cenie i w miarę blisko centrum. Proszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Dwa dni w Rzymie
#22 PostWysłany: 02 Paź 2014 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 60
MARIO1 napisał(a):
to jeszcze zostało tylko Osti zwiedzić


Hehehe, no nie zartujmy. To co zwiedzili autorzy tej relacji to zaledwie 4% wszystkich zabytków w Rzymie :-) Więc zostało dużo więcej niż tylko Ostia moi drodzy :-)

Szkoda że nie udaliscie się wieczorkiem na Trastevere. To najbardziej klimatyczna część Rzymu po zmroku. No ale macie pretekst aby tutaj wrócić :-)
Pozdrawiam z Rzymu :-)

-- 02 Paź 2014 09:48 --

Goral napisał(a):
Cytuj:
Pendolino mają sie niedługo pojawić w PL. Choć ich sens to osobny temat


Zapewne mają pojawić się w PL, tylko jaki sens jest kupić takie składy nie mając dopasowanej infrastruktury?

Cytuj:
Słabo przeszukaliście f4f - obok watykanu jest świetna lodziarnia gdzie za coś koło 2 euro dają duże i dobre lody. Cena nawet w porównaniu do PL świetna.


Być może masz rację, my zakupiliśmy lody przy Di Trevi. Jedno jest pewne było warto! :)


Lodziarnia koło Watykanu nazywa się Old Bridge. Ja jednak polecam innąm niedaleko Piazza Vittorio Emanuele, na ulicy via Principe Eugenio. Nazywa się Fassi jest najstarsza lodzarnia we Włoszech i jedną z najlepszych na świecie. Polecam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dwa dni w Rzymie
#23 PostWysłany: 08 Lis 2014 14:32 

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 20
Szkoda że zdjęcia się już nie wyświetlają. Ciekawa relacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group