Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 07 Mar 2019 02:28 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Z T1 na gate też mnie wiozla kolejka. Może i to nie trwało długo, czy jednak wszystko uda się zgrać w czasie.
_________________
http://ineedatrip.pl/


Ostatnio edytowany przez jekyll, 07 Mar 2019 22:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#82 PostWysłany: 07 Mar 2019 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Zastanówcie się czy chcecie ryzykować.
Mieliśmy z @marcino123 zbić piątki na lotnisku, ale FZ1788 dopiero dotknął ziemi, a 5J 15 już kończył boarding.

Załączniki:
Komentarz do pliku: fz1788
2019_03_07_09_06_00_Window.png
2019_03_07_09_06_00_Window.png [ 33.3 KiB | Obejrzany 1777 razy ]
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 07 Mar 2019 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
@Apocalipse to postraszyles ;) Przez dluzszy czas sledzilem ten lot i byl non stop o czasie lub wczesniej i w zasadzie jestem zdecydowany celowac w tą przesiadke a tu takie kwiatki dzien po dniu , chyba jakies problemy w DXB bo juz z tamtad wylatywal ostro opozniony. Dziś leci czasowo ale chyba trzeba znow rzucac okiem na terminowosc;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 07 Mar 2019 12:02 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
taka opcja zdecydowanie z jednym dniem buforu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 07 Mar 2019 23:49 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
@kb_poland w styczniowy raporcie o opóźnieniach w polskich portach znajdziemy taką wzmiankę w opisie sytuacji w Krakowie "najmniej punktualny przewoźnik: flyDubai - 9 proc. punktualności". W grudniu było ciut lepiej, ale nadal dramatycznie "Najczęściej spóźniał się flyDubai - jego punktualność wyniosła zaledwie 13,64 proc." Nawet jeśli w Dubaju statystyki mogą być inne, to chyba nadal opcja z przesiadką na cebu pacific jest ryzykowna.

Źródło: https://www.pasazer.com/tag/raport+punktualności
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 08 Mar 2019 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2517
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Obserwuję Flydubai i oni ostatnio przylatują opóźnieni do Krakowa, więc odlot do Dubaju również jest później. To zbyt ryzykowne aby w 1. dzień zawalić przesiadkę w Dubaju na Cebu Pacific. Wybiorę na 99,9% lot KRK-DXB dzień wcześniej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 22 Kwi 2019 12:58 

Rejestracja: 22 Kwi 2019
Posty: 4
Witam serdecznie,
W listopadzie wybieram się do Azji, Lot z Krakowa Fly Dubai, następnie Emirates.
Szukałem informacji, ale nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi, a z tego co czytam na forum, mam pewne wątpliwości odnośnie przesiadki.
Ktoś się może orientuje jak to wygląda podczas takiego łączonego lotu? Nie mam jeszcze takich doświadczeń, a 2h wydaje się niewiele biorąc pod uwagę różne czynniki.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Załączniki:
11.PNG
11.PNG [ 28.9 KiB | Obejrzany 1273 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 22 Kwi 2019 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
To jest na jednym bilecie więc nie będzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 22 Kwi 2019 15:33 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
@Art Panczyk o ile oba loty sa traktowane jako Emirates to ich problem bys zdazyl nie Twoj:-)
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 08 Wrz 2019 01:26 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Hej wszystkim,
kupiłam lot na Seszele z przesiadką w dubaju przez Emirates. Odcinek Krk- Dubaj obsługują linie flydubai, przesiadka trwa 5,5h, następnie odlot Emirates z Dubaju na Seszele.
Wszystko odbywa się na terminalu 3, stąd ma ktoś może doświadczenie w temacie, czy bagaż zostanie nadany od razu do punktu docelowego i nie będę musiała go odbierać podczas przesiadki?
Wiem, że te linie ze sobą współpracują, ale w jakim stopniu.. Przyznam, że chciałam w trakcie przesiadki szybko wyskoczyć na Burj Khalifa, dlatego ważna jest dla mnie kwestia bagażu

Załączniki:
dubaj.png
dubaj.png [ 14.62 KiB | Obejrzany 844 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 08 Wrz 2019 06:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
tak , bagazem sie nie przejmuj , nadany bedzie od razu do SEZ.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tombraider uważa post za pomocny.
 
      
#92 PostWysłany: 08 Wrz 2019 23:12 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
kb_poland napisał(a):
tak , bagazem sie nie przejmuj , nadany bedzie od razu do SEZ.


Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 10 Wrz 2019 02:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 509
złoty
Cytuj:
Przyznam, że chciałam w trakcie przesiadki szybko wyskoczyć na Burj Khalifa, dlatego ważna jest dla mnie kwestia bagażu


Oficjalnie nie da rady sie wyskoczyc przy przesiadce ponizej 6 godzin (tak mnie raz poinformowano przy kontroli paszportowej).
W praktyce, pan paszportowy przymknal oko i podstemplowal paszport jak sie ladnie usmiechnelam.

Ale przy tak krotkiej przesiadce wyskoczenie na Burj Khalifa i tak moze byc problematyczne.
Nawet jak masz juz check-in na drugi lot, to i tak musisz byc na lotnisku jakas godzine przed (w zaleznosci od wyjscia, sam terminal 3 jest ogromniasty) zeby po prostu dotrzec do samolotu na czas.

Czyli juz masz 4h 30 min.
Powiedzmy po przylocie, wyjscie z samolotu, kontrola paszportowa to minimum 30 minut, jak nie dluzej, wiec 4 godziny.
Kurcgalopkiem do metra (szybciej byloby taksowka, bo wtedy nie trzeba isc tak dlugo od metra do Dubai Mall), wiec powiedzmy jakies 40 minut, tak na wszelki wypadek, w obie strony to prawie 1h30 minut, wiec juz masz 2 godziny 30 minut.
Jak masz fast track z Groupon (lub ze strony), to dasz rade. Jak nie, to najprawdopodobniej nie dasz.


Ale to tak na styk, zakladajac, ze nie bedzie zadnych opoznien i ze pan paszportowy nie zapyta sie kiedy wylatujesz z Dubaju. Bo jak zobaczy ze masz ponizej 6 godzin przesiadki, to moze po prostu odmowic.

Ja przerabialam dokladnie to samo w grudniu i powiem, ze ledwo sie udalo.

PS. Teraz widze, ze przylatujesz wieczorem, wiec jesli tylko POD Burj Khalifa, na fontanny, to powinno byc OK.
_________________
~~~ Do or do not. There is no try. ~~~
Gadam od rzeczy na Jutubie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 10 Wrz 2019 03:19 

Rejestracja: 11 Lip 2017
Posty: 165
Nie straszcie ludzi :)
5h czy nawet 4h jesli sie pospieszymy to zupelnie wystarczajacy czas zeby wyskoczyc pod Burj Khalifa, zjesc cos i wrocic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 10 Wrz 2019 07:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 509
złoty
olekskw napisał(a):
Nie straszcie ludzi :)
5h czy nawet 4h jesli sie pospieszymy to zupelnie wystarczajacy czas zeby wyskoczyc pod Burj Khalifa, zjesc cos i wrocic.


POD tak, ale NA juz nie.
_________________
~~~ Do or do not. There is no try. ~~~
Gadam od rzeczy na Jutubie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 12 Wrz 2019 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
-- 12 Wrz 2019 15:32 --

2catstrooper napisał(a):
Ale to tak na styk, zakladajac, ze nie bedzie zadnych opoznien i ze pan paszportowy nie zapyta sie kiedy wylatujesz z Dubaju. Bo jak zobaczy ze masz ponizej 6 godzin przesiadki, to moze po prostu odmowic.


czemu mialby pytac kiedy wylatujesz? (bylem w UAE, nie wiem, z 15 razy i nikt mnie nigdy nie pytal kiedy wylatuje ) I gdzie mialby zobaczyc ze masz ponizej 6 godzin przesiadki? I czy, jako pracownik administracji panstwowej, nie wolalby zebys zostal w Dubaju i wlasnie w Dubaju, a nie gdzie indziej, wydawal swoje pieniadze ? : )

-- 12 Wrz 2019 15:41 --

@tombraider :

temat już był przerabiany, całe 2 strony temu (na przyszłość - warto poszukać w starych postach):
pytanie:
dubaj-przesiadka,1157,33559?start=40#p1150189

odpowiedź:
dubaj-przesiadka,1157,33559?start=60#p1151210
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 13 Wrz 2019 05:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 509
złoty
rw30 napisał(a):

czemu mialby pytac kiedy wylatujesz? (bylem w UAE, nie wiem, z 15 razy i nikt mnie nigdy nie pytal kiedy wylatuje ) I gdzie mialby zobaczyc ze masz ponizej 6 godzin przesiadki? I czy, jako pracownik administracji panstwowej, nie wolalby zebys zostal w Dubaju i wlasnie w Dubaju, a nie gdzie indziej, wydawal swoje pieniadze ? : )



To widac dobrze ci z oczu patrzy, bo przy moich raptem 5 razach w Dubaju pytali sie przy dwoch podrozach. 8-)
_________________
~~~ Do or do not. There is no try. ~~~
Gadam od rzeczy na Jutubie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 10 Paź 2019 14:11 

Rejestracja: 10 Paź 2019
Posty: 2
Witam Państwa, mam lot z Warszawy na Seszele z przesiadką w Dubaju na terminalu nr 3. Nie znam się na oznaczeniach na lotniskach bo nie latam. Proszę o konkretne wskazówki jak mam się zachować po przylocie do Dubaju na terminalu nr 3, żeby trafić na lot (po 4 godz) na Seszele też z terminala nr 3. Gdzie mam się udać z samolotu (jak wygląda ten cały transit), względem jakich oznaczeń i dokąd, żebym trafił do miejsca swojego wylotu a nie np. na miasto. Dziękuję i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 10 Paź 2019 20:49 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Jak wpiszesz w google "dxb t3 transit" wyskoczy filmik. Trzeba się kierować za znakami, sprawdzić na screenie skąd odlatujesz i poszukać swojego gate.
Jak nie za bardzo wiesz pytasz obsługi, na pewno pomogą.
https://www.emirates.com/uk/english/bef ... r-way.aspx
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 11 Paź 2019 18:01 

Rejestracja: 10 Paź 2019
Posty: 2
Dziękuję obejrzałem film. Mam nadzieję, że to wystarczy. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group