Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#61 PostWysłany: 03 Kwi 2018 12:46 

Rejestracja: 26 Sty 2018
Posty: 6
Napisałaś do mnie w sprawie apki entertainer, ale nie moge Ci odpisać na F4F, nie wiem wiem dlaczego ? Prześlij proszę maila, sprawa oczywiacie aktualna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#62 PostWysłany: 06 Maj 2018 14:15 

Rejestracja: 07 Gru 2017
Posty: 4
Hej!

Wybieram się w najbliższym czasie do Dubaju , nocleg mam zarezerwowany w dzielnicy Knowledge Village i tu moje pytanko gdzie znajdę najbliższą publiczną plaże ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#63 PostWysłany: 06 Maj 2018 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Jarek Ruła, prawdopodobnie najblizej to Black Palace Beach.
Pozdr. i udanego pobytu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#64 PostWysłany: 07 Maj 2018 16:00 

Rejestracja: 07 Gru 2017
Posty: 4
Tak celowałem że ta będzie najbliższa ale nie byłem pewny . Pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#65 PostWysłany: 07 Maj 2018 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Tutaj jest fajna mapka plaz w Dubaju, mozna znalezc nawet te mniej znane:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... 41333&z=11

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#66 PostWysłany: 13 Lip 2018 14:28 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Jesli chodzi o okolice Burj Al Arab polecam autobus nr 8 z gold souq station. Jedzie ok 50 min. Wysiadamy na Maharba Masjid 1. Jesli na Gold souq bus station chcielibyscie doladowac karte nol to tylko za gotowke. Sam sie o tym bolesnie przekonalem. Karty przyjmuja automaty na stacji metra na tylach dworca.


Pojechalismy tez na Al Mamzar ale nie sprawdzilem ze wstep do parku w ten dzien tylko dla Pan. Obok jest Al mAmzar public beach ale nie polecam. Woda rownie goraca co powietrze, brudna. Ale ratownicy sa. Przebieralnie wc prysznice tez (bez a/c i z goraca woda... wiec wytchnienia pd slonca tam nie znajdziemy
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#67 PostWysłany: 13 Lip 2018 15:03 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
A ja polecam publiczną Jumeirah beach aut. 9 z Gubaiba bus station.Wysiadać przystanek za meczetem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#68 PostWysłany: 04 Lis 2018 21:48 

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 13
La Mer jest bardzo fajna, polecam. Niestety plaża przy JBR to juz nie to samo co kiedyś, dużo śmieci, bardzo dużo kiepów z papierosów i pijani Rosjanie, nic przyjemnego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dubaj - plaża
#69 PostWysłany: 24 Lis 2018 21:56 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 19
Ja szczerze polecam Jumeirah Public Beach, czysto, mało ludzi szczególnie do południa, plaża nie jest w zatoce więc woda ma zawsze dwa, trzy stopnie mniej niż np JBR przy Marinie. Zawsze są fale i jest wydzielona plaża dla osób uprawiających sporty wodne. Przy przebieralniach i toaletach pan wypożycza parasole za grosze.

JBR, Marina Beach - jak dla mnie czysto aż do przesady. Co chwilę ktoś chodzi i sprząta, praktycznie cały czas sprzątane są toalety i prysznice. Wypożyczenie leżaka z parasolem to już wydatek niestety ale na kocu czy ręczniku też jest super :)

Można korzystać z wielu płatnych plaża - wejściówka około 5 AED czyli 5 zł na cały dzień, polecam. Mniej ludzi i spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group