Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2013 15:28 

Rejestracja: 02 Mar 2013
Posty: 1
Czesc,
prosba o rade; w drodze na Daleki Wschod (promocja Emirates) mam ok. 12h stopover w Dubaju. Niestety, przylatuje do Dubaju o 22:15 a wylot mam nastepnego dnia ok. poludnia. Dodam, ze dzieki Emirates mam wize i hotel (Millenium na lotnisku).
Oczywiscie chcialbym cos tam zobaczyc, ale w nocy moze byc problem.
Pytania:
- jaki czas trzeba liczyc na odprawe, tzn. i ktorej moge liczyc, ze wyjde z lotniska?
- czy metro w Dubaju chodzi do 1 w nocy czy konczy wczesniej, chodzi o czwartek? Sprawdzalem na wielu stronach, ale podaja rozne godziny, 1 w nocy, 24:00 lub nawet 22:00.
- jezeli okaze sie, ze nici z metra, czy sa jakies alternatywne sposoby dostania sie do centrum? Ceny taxi juz sprawdzilem
- czy w okolicy lotniska i hotelu Millenium jest cos wartego zobaczenia? Przypomne, ze w nocy:)

Dzieki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 08 Cze 2013 15:33 

Rejestracja: 08 Cze 2013
Posty: 3
hej,
Będę w prawie identycznej sytuacji, która została opisana powyżej, za miesiąc, różnica to dzień tygodnia, przylatuję w niedzielę wieczór, mam takie same pytania i prosiłabym również o odpowiedź.
Chyba, że autor pytania już nabył doświadczenia i chciałby się ze mną nimi podzielić.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Cze 2013 15:50 

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 45
Od soboty do czwartku metro kursuje w godzinach 6-23 w piątki (ich weekend) od 14-24. Jeżeli chodzi o taksówki wsiadając na lotnisku cena zaczyna się od ok.25 AED jednak jeżeli na własną rękę oddalicie się trochę (złapiecie taksówkę na "machnięcie ręką) za start zapłacicie 3-4 AED.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Cze 2013 18:27 

Rejestracja: 08 Cze 2013
Posty: 3
Dzięki, a gdyby hotel znajdował się po za lotniskiem i wydostanę się darmowym autobusem podstawionym przez Emirates do hotelu. Wiecie jak wtedy wygląda sytuacja i ile czasu mija zanim zawiozą mnie do hotelu? żeby np móc potem wyskoczyć na miasto, a rano wrócić tym samym autobusem z hotelu na lotnisko. Korzystał ktoś z takiej usługi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Cze 2013 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
pi50 napisał(a):
- jaki czas trzeba liczyc na odprawe, tzn. i ktorej moge liczyc, ze wyjde z lotniska?

Jak się postarasz, to od momentu wylądowania do zameldowania się w hotelu nie powinno Ci zejść dłużej niż 1,5h. Szczegółowo zostało to już opisane tutaj:
viewtopic.php?f=15&t=23613&start=50

pi50 napisał(a):
- jezeli okaze sie, ze nici z metra, czy sa jakies alternatywne sposoby dostania sie do centrum? Ceny taxi juz sprawdzilem
- czy w okolicy lotniska i hotelu Millenium jest cos wartego zobaczenia? Przypomne, ze w nocy:)

O tym też była mowa w innych wątkach. W okolicy hotelu nie ma nic wartego uwagi, ale w lobby hotelu, na takich jednodniowych turystów, czekają firmy organizujące nocny objazd po Dubaju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group