Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dubaj - i co dalej?!
#1 PostWysłany: 25 Lut 2017 17:12 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Skąd
  • Katowice

Dokąd
  • Dubaj

Data wylotu
  • 10.06.2017

Data powrotu
  • 20.06.2017

Długość pobytu
  • 10

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 558 (WizzAir)

Dodatkowe informacje
  • Witam wszystkich!
    Nie mam za bardzo doświadczenia, nie wiem też czy wybrałem dobry dział. Zaryzykuję.

    Znalazłem tani przelot na linii Katowice - Dubaj i zastanawiam się co dalej?!
    Zakładam, że Dubaj do bardzo dobry hub łączący Europę i Azję. 10 dni na Dubaj to dla mnie zbyt wiele, ale pomyślałem, że mógłbym to zgrabnie połączyć. Ale jak i z czym??? Zakładam, że pomiędzy 11.06, a 18.06 mógłbym lecieć dalej (Chiny, Tajlandia, Japonia, Malezja, Indie etc.).
    Może nawet udałoby się polecieć np. Do Bangkoku, potem Kuala Lumpur i powrót do Dubaju.

    Używam azair.eu, ale chyba tam wszystkiego nie ma (choć bardzo mi się wyszukiwarka podoba!). Czy ktoś ma jakiś pomysł? Może muszę użyć innej wyszukiwarki? Szukam np. takiej, gdzie mogę wybrać zakres dat i określić kilka krajów, bez lotnisk - zazwyczaj jeśli jest, to opcja "wszędzie"

    Kolejna sprawa, co to znaczy "dobra cena" na trasie np. Dubaj - Bangkok?! Nie mam kompletnie pojęcia.

    Nigdy nie latałem wyłącznie z bagażem podręcznym. Podróżując z kobietą, raczej warto dobrać jeden rejestrowany, co? Jak z doświadczenia?

    I jeszcze korzystając z okazji, może naiwne pytanie, czy faktycznie bywają opcje za około 100 euro na trasie Dubaj - Bangkok?!

    Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 25 Lut 2017 17:55 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Za 1000 zł możesz się dostać na Sri Lankę w tym terminie. Cebu ma promocje takie, że na Filipiny można się dostać za grosze.

-- 25 Lut 2017 17:14 --

azair.eu służy głównie do wyszukiwania połączeń low-costowych przewoźników np. Ryanair,Wizzair,Easyjet

Jeśli szukasz jakichś alternatyw na połączenia z Dubaju to polecam przekopanie skyscannera - Wylot z Dubaju, a w tym drugim wpisujesz "Wszędzie", potem data i wyszukujesz.
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wwwujek lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Lut 2017 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Cytuj:
Podróżując z kobietą, raczej warto dobrać jeden rejestrowany, co? Jak z doświadczenia?



Pytasz innych o doświadczenia z Twoją kobietą ? ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Lut 2017 20:45 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
mussten napisał(a):
Za 1000 zł możesz się dostać na Sri Lankę w tym terminie. Cebu ma promocje takie, że na Filipiny można się dostać za grosze.

-- 25 Lut 2017 17:14 --

azair.eu służy głównie do wyszukiwania połączeń low-costowych przewoźników np. Ryanair,Wizzair,Easyjet

Jeśli szukasz jakichś alternatyw na połączenia z Dubaju to polecam przekopanie skyscannera - Wylot z Dubaju, a w tym drugim wpisujesz "Wszędzie", potem data i wyszukujesz.


Jednak minusem skyscanner'a jest (chyba, że nie potrafię obsługiwać) wybór dat i wyników dla nich - nie ma wskazań, że np. dzień przed czy po jest lepsza cena. Więc wyniki pokazane tylko w sztywnych datach.

Szukam jakieś wyszukiwarki inteligentnej, ale sam nie mam pomysłu jak miałoby to działać. Wiecie o co mi chodzi?
Przykładowo mam ten Dubaj, chcę coś dalej lecieć np. Tajlandia, potem jeszcze gdzieś, by ostatecznie wrócić do Dubaju.
Ale by mieć jakieś podpowiedzi o "cenach dnia" czy coś.. Zbyt wiele wymagam? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lut 2017 20:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Możesz zerknąć na Flydubai, to LCC który lata z Dubaju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lut 2017 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Możesz też skoczyć do Omanu
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lut 2017 00:09 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
wwwujek napisał(a):
mussten napisał(a):
Za 1000 zł możesz się dostać na Sri Lankę w tym terminie. Cebu ma promocje takie, że na Filipiny można się dostać za grosze.

-- 25 Lut 2017 17:14 --

azair.eu służy głównie do wyszukiwania połączeń low-costowych przewoźników np. Ryanair,Wizzair,Easyjet

Jeśli szukasz jakichś alternatyw na połączenia z Dubaju to polecam przekopanie skyscannera - Wylot z Dubaju, a w tym drugim wpisujesz "Wszędzie", potem data i wyszukujesz.


Jednak minusem skyscanner'a jest (chyba, że nie potrafię obsługiwać) wybór dat i wyników dla nich - nie ma wskazań, że np. dzień przed czy po jest lepsza cena. Więc wyniki pokazane tylko w sztywnych datach.

Szukam jakieś wyszukiwarki inteligentnej, ale sam nie mam pomysłu jak miałoby to działać. Wiecie o co mi chodzi?
Przykładowo mam ten Dubaj, chcę coś dalej lecieć np. Tajlandia, potem jeszcze gdzieś, by ostatecznie wrócić do Dubaju.
Ale by mieć jakieś podpowiedzi o "cenach dnia" czy coś.. Zbyt wiele wymagam? :)


Jeśli zaznaczysz "Cały miesiąc - czerwiec" to pojawią Ci się ceny na poszczególne dni, nie tylko w sztywnych datach ;)
Możesz też zapisać się na alert cenowy skyscannera i innych wyszukiwarek - będą przychodziły powiadomienia na maila o tanich lotach
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lut 2017 00:43 

To może Indie (Delhi albo Bombaj) za 600- 700 zł RT?
Góra
 PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:05 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Dzięki za podpowiedzi :)
Dam znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group