Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Cze 2018 21:21 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Kierując się radą admina aby pytać w działach krajowych (rada poniżej), zapytam jeszcze raz (bo już pytałem ale ponoć z powodu porządków na forum moje zapytanie zostało usunięte:-). Czy ktoś wie, jaka jest cena za ubezpieczenie wkładu własnego przy wypożyczaniu auta na lotnisku w Dubaju? Za wszelkie rady typu "poszukaj sobie" z góry dziękuję! Będę natomiast wdzięczny jeśli podzieli się taką informacją ktoś, kto pożyczał auto na lotnisku w Dubaju, robił taką dopłatę i zna jej cenę! Wszystkich innych "życzliwych" i "porządkowcyh" bardzo goraco pozdrawiam i życzę Wam miłego weekendu! :-)



Temat postu: Re: Wypożyczalnia samochodów #403 PostWysłany: 06 Kwi 2013 15:48
Site Admin

Zamykam temat bo stał się za mało czytelny, a wszystkie osoby chcące coś napisać/dowiedzieć się o wypożyczaniu aut proszę o pisanie w poszczególnych działach "krajowych" - np: "wypożyczenie auta na Krecie" w dziale "Grecja"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 01 Cze 2018 21:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
02.06.18 czyli w najbliższą sobotę przylatuje do Dubaju z kuzynem (przylot 19:50). bierzemy samochód z wypożyczalni i jedziemy do Hotelu Best Western. Gdyby ktoś miał potrzebę dostać się z lotniska do miasta to chetnie zabierzemy za niewielką opłatą...:-) Zainetersowanych zapraszam na priv.


W nawiązaniu do Twojej bezgranicznej życzliwości i chęci oferowania darmowej pomocy chętnie się dowiem, ile oferujesz za udzielenie Ci pomocy w bieżącym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Cze 2018 00:19 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Nie sadze aby moja odpowiedz uszczesliwila Twoja osobe :
trzy lata temu za calkowite zniesienie udzialu wlasnego Sixt zażądał na terminalu 1 lotniska DXB doplaty 235EUR za dobe do naszej umowy wynajecia auta.
I wcale nie robie sobie jaj.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Cze 2018 14:34, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
malediwy uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Cze 2018 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ponieważ Twoja odpowiedź @Time2GO mnie mocno zaskoczyła, postanowiłem zadać sobie trud i sprawdzić w czym problem ma @malediwy... powiem szczerze, że nie rozumiem.
Po co robić dopłatę na lotnisku jak za całkiem małe pieniądze można mieć zniesienie wkładu własnego już przy rezerwacji. Nawet jak zapomniał zrobić przy rezerwacji, to dopłatę mógł zrobić nawet na lotnisku :)
Pod spodem zrzut z ekranu Sixt,a z zaznaczoną opcją zniesienia wkładu własnego.

Załączniki:
Dubai.png
Dubai.png [ 277.9 KiB | Obejrzany 1707 razy ]
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 06 Cze 2018 11:44 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
boots napisał(a):
W nawiązaniu do Twojej bezgranicznej życzliwości i chęci oferowania darmowej pomocy chętnie się dowiem, ile oferujesz za udzielenie Ci pomocy w bieżącym temacie?
No jeśli wynajmiesz komputer żeby odpowiedzieć na moje pytanie, zapłacisz specjalnie na tą okazję za łącze internetowe to nie będziesz musiał Ty pytać tylko sam będę się poczuwał do tego, żeby pokryć całe Twoje koszty... A jeśli zrobisz to samo ale na swoje potrzeby a przy okazji mi pomożesz to będę się poczuwał do pokrycia jakiejś drobnej chociaż ich części...
I odwracając zupełnie sprawę...
Nikt nie zgłosił się via forum na ten przejazd ale kiedy odbieralśmy samochód podeszła do nas para którą wcześniej spotkaliśmy juz przed odlotem. Zapytali czy ich podwieziemy do stacji metra. Nie odmówiliśmy i zamiast do metra dowieźliśmy ich praktycznie pod sam hotel. W czasie miłej rozmowy padło "Ale mieliśmy szczęśćie"... Natomiast na "Do widzenia" nawet nie pomyśleli, żeby zapytać jak np. mogą nam się odwdzięćzyć... Wiesz... siłą rzeczy, nie tylko udało im się znacznie szybciej dojechać do hotelu ale zaoszczędzili już też na komunikacji miejskiej na którą nie wydali grosza... Ja nie widziałem sensu wyciągania od nich jakiejś kasy bo mogłem od razu próbować to zrobić ale nie o to chodzi, ale po prostu mnie się wydaje, że tak by wypadało chociaż zapytać... Jeśli wiec chciałeś być uszczypliwy i pokazać mi jaki np. materialista jestem to Ci się nie udało... Ludzie sami uczą, że są pewne granice ludzkiej życzliwości... I ja myślę, ze pytając o to czy ktoś jest chętny na podwózkę i partycypowanie w kosztach, ja tej granicy na pewno nie przekroczyłem
Time2GO napisał(a):
Nie sadze aby moja odpowiedz uszczesliwila Twoja osobe :
trzy lata temu za calkowite zniesienie udzialu wlasnego Sixt zażądał na terminalu 1 lotniska DXB doplaty 235EUR za dobe do naszej umowy wynajecia auta. I wcale nie robie sobie jaj.
Może i sama suma nie uszczęśliwiła ale przynajmniej niezależnie od niej to jest konkretna odpowiedź na konkretne pytanie! :-) Wielkie więc dzięki!
eskie napisał(a):
Ponieważ Twoja odpowiedź @Time2GO mnie mocno zaskoczyła, postanowiłem zadać sobie trud i sprawdzić w czym problem ma @malediwy... powiem szczerze, że nie rozumiem.
Po co robić dopłatę na lotnisku jak za całkiem małe pieniądze można mieć zniesienie wkładu własnego już przy rezerwacji. Nawet jak zapomniał zrobić przy rezerwacji, to dopłatę mógł zrobić nawet na lotnisku :) Pod spodem zrzut z ekranu Sixt,a z zaznaczoną opcją zniesienia wkładu własnego.
Żeby nie narazić się na skasowanie wątku jak ostatnio dyskutując z Panem to zacznę tak...
Szanowny Panie "eskie"!
W moim pytaniu o cenę ubezpieczneia napisałem, jaki koszt ubezpieczenia mnie zapropnowano przez internet co by oznaczało, że mam już zerezerwowany samochód i własnie rozpatruję opcję wykupu takiego ubezpieczenia. Przykład innej wypożyczalni i tym samej innej oferty kosztu takiego ubezpieczenia jakby siłą rzeczy nic nie wnosi...
eskie napisał(a):
Nawet jak zapomniał zrobić przy rezerwacji, to dopłatę mógł zrobić nawet na lotnisku :)
I właśnie o cenę takiego ubezpieczenia pytałem bo z doświadczenia wiem, że nie jest koniecznie ono takie samo na miejscu jak to proponowane wcześniej przez internet. Ale najwyraźniej tego Pan nie wie stąd brak zrozumienia z Pana strony... A często spotykałem sie z taką sytuacją, szczególnie we włoskich wypożyczalniach, że niezależnie od tego jakie ubezpiecznei miało się wykupione to i tak na miejscu proponowano dodatkowy pakiet ubezpiecznia w standardowej jakby się wydawało dla wszystkich cenie niezależnie od przez jakiego pośrednika rezerwowało się samochód...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group