Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Gru 2016 02:20 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
latoking napisał(a):
od dziś (od dziś przecenione) w promocji 1+1 są ciekawe perfumy
http://www.rossmann.pl/Produkt/Calvin-K ... 36757,5345
http://www.rossmann.pl/Produkt/Versace- ... 75211,5345

więc wyjdzie 85 zł za Vernitas i Euphoria co wydaje mi się spoko ceną


Kolejne ceny z kosmosu.. Calvin Klein, Euphoria Blossom w ceneo od 118 zł. Jeżeli już wiemy że w allegro są podróby. Dobra dobra jedynie dzięki 1+1 a skreślona cena bez komentarza.

P.S chyba nawet już brak tego Calvin-a.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 21 Gru 2016 08:27 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
Cytuj:
Kolejne ceny z kosmosu.. Calvin Klein, Euphoria Blossom w ceneo od 118 zł. Jeżeli już wiemy że w allegro są podróby. Dobra dobra jedynie dzięki 1+1 a skreślona cena bez komentarza.

P.S chyba nawet już brak tego Calvin-a.


Dobrze wiem, że ceny przekreślone z kosmosu i dlatego piszę to przy promocji 1+1.
jeśli znajdziesz Versace w cenie 80 zł za butelkę 100 ml to daj znać
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 21 Gru 2016 09:56 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Kupiłem Versace x 4 (między innymi). Po dwa męskie i damskie. jeszcze nigdy nie spotkałem tak niskich cen z wyjątkiem chińskiej dzielnicy w NY ale tam wszystko jest po 10$ :).
"Ceny z kosmosu" Przecież to jest temat 1+1 więc co mnie obchodzi cena pierwotna? Ważne ile płacę finalnie.

Pozdrawiam i dziękuję autorowi za wynalezienie promocji i podzielenie się na forum. Osobiście nie robię zakupów w Rossmannie i pewnie nigdy bym się o takim promo nie dowiedział.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Gru 2016 15:51 

Trakczuk napisał(a):
....
Przestrzegam przed ich sklepem internetowym. Wszystko pięknie wygląda jak się zamawia i płaci, ale potem dostaje się info o braku towaru i każą czekać 2 tygodnie na zwrot gotówki.
.........


17.12 zakup i anulowanie, 19.12 księgowanie, a 20.12 ZWROT na konto karty

Co do zakupu mimo braku w sklepie, obecnie uszczelnili i na ostatnim etapie płatności online wyrzuca z komunikatem, że brak towaru w sklepie

Sam zakup udany, warto jednak udać się do sklepu/ów (20.12 uzupełnili zapasy, ale też cieszy się promocja dużym zainteresowaniem)), poza sprawdzeniem czy zapach odpowiada widzimy co jest (a i w centrach handlowych w sklepach obok można natrafić na podobne promocje np. w Super-Pharm)
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Gru 2016 16:15 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
nowa promocja od dzisiaj - w ROSSMANNIE ozdoby świąteczne ( uczciwe od ceny - 70 % ) , wstążki , torebki świąteczne , kubki , świeczki świąteczne , bombki , śnieg ozdobny w sprayu ....... ale sugeruję sprawdzać ceny na czytnikach bo niektóre artykuły są tylko - 40 % , popołudniu przy mnie Panie przeceniały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Gru 2016 01:47 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ja także wiem że chodzi o 1+1 i takich już jest mniej aby cena była mniejsza za 2 niż inne sklepy 1.

Przywrócili cenę http://www.rossmann.pl/Produkt/Calvin-K ... 36757,5345 kosmiczną bo pewnie szybko znikały.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
daffi22 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 07 Mar 2017 20:08 

Rejestracja: 21 Lut 2014
Posty: 7
Loty: 4
Kilometry: 6 058
Ponownie promocja w Rossmann 1+1 :D
Obowiązuje 7-8 marca
Obejmuje: zapachy, dezodoranty, żele pod prysznic, pielęgnacje włosów
Góra
 Profil Relacje PM off
ciamek uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 03 Kwi 2017 12:59 

Żeby już nie zakładać osobnego tematu, info tutaj.
W Hebe (czyli drogeriach Biedronki) są wyprzedaże perfum.
Kupiłem dzisiaj za 10PLN Jil Sander Strictly pour homme 80ml, cena regularna ~200PLN. Nie wiem czy to błąd cenowy, czy ogólnokrajowa promocja (Hebe na Borowskiej, Wrocław).
Widziałem też:
C. Lacroix Bazar pour homme 30 i 50ml za (27 i 38PLN).
Hugo Boss Deep Blue 75ml za 59PLN
Ferrari Scuderia 75ml za ~25PLN
i jeszcze jakieś męskie za ~25PLN
Z damskich był słaby wybór, raczej już wszystko rozdrapane.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group