Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Kwi 2013 13:03 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 46
satori napisał(a):
Przykład wykorzystywania plików cookies miałem przed chwilą przeglądając ebaya.
Wyskoczyła mi taka o to piękna reklama:
Image
Skąd wiedzieli, że szukałem? Właśnie przez cookies..

tylko, ze to nie sa cookies ani ebaya ani tej strony na ktora wchodzisz tylko systemu reklamowego np. adwords
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 01 Kwi 2013 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 99
Ale generalnie na tym wszystko się kręci ;-) Jak wchodzisz na stronę ryanair to masz już wybrane ostatnie połączenie jakie wybrałeś właśnie przez cookies.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 01 Kwi 2013 13:39 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
satori napisał(a):
Ale generalnie na tym wszystko się kręci ;-) Jak wchodzisz na stronę ryanair to masz już wybrane ostatnie połączenie jakie wybrałeś właśnie przez cookies.

Po to są cookies ale wykorzystywanie ich do podwyższania cen biletów jest nielegalne.

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 01 Kwi 2013 13:51 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 50
Proszę: viewtopic.php?f=181&t=9181

Jednak mój błąd - czyszczenia ciasteczek nie było...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group