Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2012 22:29 

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 87
Co to za rozmiar czcionki jak w umowie o kredyt?? Nie ma co się źródła wstydzić

http://www.aerotravel.info/dreamliner-p ... o-europie/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2012 22:44 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Lol, dobre - ja nawet nie zauważyłem że to link, myślałem że to jakiś szlaczek ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
W ramach Europejskiego tournee w dniach 14.12-13.01 Dreamliner oprócz Pragi zawita także do Londynu, Amsterdamu, Frankfurtu, Wiednia i Kijowa.

Według obecnych planów (które mogą jeszcze się zmienić) w swój dziewiczy rejs z pasażerami 787 uda się 14.12 rano do Pragi, LO523 i od razu powrót jako LO524.

Rejsy do Pragi jako jedyne zostały już załadowane do systemu i tak oprócz 14.12 Dreamliner poleci także 15,16,18,19,20,28 oraz 11,12.01.
Niestety dla nas wraz z ich wprowadzeniem wyrzucono taryfę First Minute, smutne ale z biznesowego punktu widzenia zrozumiałe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Pieniężność Maris83. ImageImage
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
kemot napisał(a):
Niestety dla nas wraz z ich wprowadzeniem wyrzucono taryfę First Minute, smutne ale z biznesowego punktu widzenia zrozumiałe.


Dlaczego jest to zrozumiałe? Myślę, że większość pasażerów będzie miała to gdzieś. Ot zwykła atrakcja. 700 zł bo Dremliner do Pragi w zimie? Potem okaże się, że sprzedali mniej niż zwykle. Powinno być odwrotnie. Samolot pełny pasażerów, a nie 50 osób w takim samolocie - stypa. W końcu to ma być promowanie połączeń i samolotu. Może warto przypomnieć sobie OLT i loty nad Gdańskiem ;-) pełna promocja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Poważnie Maris wydałeś na bilet 2k...?
Kto jak kto, ale Ty to akurat kupujesz zazwyczaj wyłącznie najtańsze z najtańszych i do tego tylko z kodami zniżkowymi ;)


Ostatnio edytowany przez kemot 18 Wrz 2012 00:17, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Wrz 2012 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
greg1291 napisał(a):
kemot napisał(a):
Niestety dla nas wraz z ich wprowadzeniem wyrzucono taryfę First Minute, smutne ale z biznesowego punktu widzenia zrozumiałe.


Dlaczego jest to zrozumiałe? Myślę, że większość pasażerów będzie miała to gdzieś. Ot zwykła atrakcja. 700 zł bo Dremliner do Pragi w zimie? Potem okaże się, że sprzedali mniej niż zwykle. Powinno być odwrotnie. Samolot pełny pasażerów, a nie 50 osób w takim samolocie - stypa. W końcu to ma być promowanie połączeń i samolotu. Może warto przypomnieć sobie OLT i loty nad Gdańskiem ;-) pełna promocja.

Samoloty szczególnie w pierwszych rejsach będą załadowane po dach różnymi ważniakami, krewnymi i znajomymi królika, a także masą ludzi, którzy powygywają rejsy Dreamlinerem w najrozmaitszych konkursach tu i ówdzie.
Wiadomo, że fajnie byłoby się przelecieć tym cudem w taryfie FM, ale LOT jednak przynajmniej czysto teoretycznie ma zarabiać kasę, a na rejsach Dreamlinerem i tak ją zarobi nawet wciskając ludziom wyższe taryfy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Mar 2013 11:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 11
Mogliby o Azji pomyśleć... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Kwi 2013 15:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2013
Posty: 2
Mnie interesują ciepłe klimaty :-) Opcja z Barceloną trafia na moją listę "must have"!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group