Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2016 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
cześć,

jak wygląda kwestia śniadań w Double Tree - są wliczone w cenę, jak w Hamptonach, czy niekoniecznie?
Rozważam rezerwację w Double Tree w Melbourne, gdzie jest nagroda Points and Money (20000 punktów + 92 AUD), ale nie jestem pewien, czy w tym jest śniadania, czy nie. Jeśli śniadania nie ma, to się mało opłaca. Na podstawie opisu poszczególnych stawek wnioskuję, że śniadania w tej stawce raczej nie ma, ale może ktoś ma jakąś inną wiedzę na ten temat?

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#2 PostWysłany: 18 Sie 2016 18:50 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Nie masz Golda żeby mieć śniadanie gratis? Przecież wyjątkowo prosto go było zdobyć, przez różne linki, matche czy nawet kupując na eBay.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2016 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
kombinowałem, ale nie dali. Mam tylko silver :-(
No chyba że coś jeszcze wykombinuję w tej sprawie i podwyższą.
Czyli rozumiem, że gold załatwi sprawę wszędzie tam, gdzie ewentualnie nie ma śniadania wliczonego w cenę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sie 2016 18:55 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7938
HON fly4free
W hotelach DT nie ma z automatu śniadania we wszystkich stawkach, tak jak jest to w Hamptonach.
Jeśli opis konkretnej stawki wyraźnie nie wskazuje śniadania, to znaczy że go nie ma dla nie statusowych (Gold, Diamond).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Sie 2016 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Mam trochę innego typu pytanko, ale związane z tematem. Mam Golda i zarezerwowany pokój King dla 1 osoby. Chciałem jednak przenocować w dwójkę, cena dla 2 osób na stronie jest taka sama jak dla jednej, ale mam już wykupioną stawkę bezzwrotną. Zakładam, że hotel raczej nie będzie robił problemu z noclegiem drugiej osoby, ale co ze śniadaniem w takiej sytuacji? Gold ma free, czy jest szansa, że ta druga osoba też się załapie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Sie 2016 13:53 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Pisz do hotelu, że pomyliłeś się przy rezerwacji i mają być dwie osoby a nie jedna. Jeśli cena za pokój 2 osobowy do pojedynczego wykorzystania jest taka sama jak cena za 2 osoby to nie będą robili żadnego problemu.
A co do śniadań to jeśli mas Golda to śniadanie przysługuje również osobie, która jest z Tobą w pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off
Łukasz lubi ten post.
Łukasz uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Sie 2016 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Łukasz napisał(a):
Mam trochę innego typu pytanko, ale związane z tematem. Mam Golda i zarezerwowany pokój King dla 1 osoby. Chciałem jednak przenocować w dwójkę, cena dla 2 osób na stronie jest taka sama jak dla jednej, ale mam już wykupioną stawkę bezzwrotną. Zakładam, że hotel raczej nie będzie robił problemu z noclegiem drugiej osoby, ale co ze śniadaniem w takiej sytuacji? Gold ma free, czy jest szansa, że ta druga osoba też się załapie?


Jednym z benefitow statusu gold jest darmowy pobyt dla drugiej osoby. Nie musisz pisac do hotelu pod warunkiem ze pobyt jest kwalifikujacy. Jednoczescie dostajesz darmowe sniadanie dla 2giej osoby "z automatu".

Tu jest link do listy benefitow HHonors: http://hhonors3.hilton.com/en/explore/b ... index.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Łukasz lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 25 Sie 2016 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak wyzej, ja zawsze rezerwuje na jedna osobe. W hotelu nikt nawet okiem nie mrugnie jak pojawisz sie z towarzyszem podrozy.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Sie 2016 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Dzięki za podpowiedzi. Boję się tylko sytuacji, że wyjdzie jakaś wtopa przy śniadaniu i powiedzą "na rezerwacji była jedna osoba, więc dla pokoju przysługuje jedno śniadanie".
Kiedyś w Holiday Inn Belgrad poprosili mnie o opłacenie śniadania w trakcie jego spożywania. Potem okazało się, że zaszła pomyłka bo śniadanie miałem już opłacone. Nie mniej jednak poczułem się jak oszust kiedy mnie "przyłapano" w restauracji. Tak więc wolałbym uniknąć podobnej sytuacji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Sie 2016 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak tak sie boisz, to wydrukuj sobie benefity Golda i wez ze soba.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group