Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sie 2016 13:17 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
Witam, wybieram się do Dortmundu i ponieważ będę tam jeździł kilka razy w ciągu jednego dnia, zastanawiam się nad biletem tzw. dobowym. Ze strony vrr ściągnąłem cennik, jednak nie do końca rozumiem jednej rzeczy. Otóż bilety jednorazowe mają różne ceny, w zależności od tego ile można ich używać od skasowania. Jest to wyrażone poprzez kategorie cenowe A-D. Problem w tym, że bilety dobowe też mają różne ceny w zależności od kategorii A-D. Jest to dla mnie trochę bez sensu, bo jak ma się "dobowość" biletu do jakiegokolwiek czasu po skasowaniu biletu? Czy ktoś może wie na czym to polega? Załączam screena

Załączniki:
dor bi.png
dor bi.png [ 75.1 KiB | Obejrzany 8505 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 07 Sie 2016 13:27 

Jak bedziesz jeździł autobusami i tramwajami w granicach Dortmundu, w tym z i na lotnisko interesuje Cię strefa A - cena zalezy dla ilu osob kupujesz
Bilet jest wazny od godziny skasowania danego dnia (kupujac online wskazujesz dzien ważności), ważny do pierwszej w nocy dnia następnego
Góra
 PM off
mcaron07 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2016 22:48 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
dzięki, jakoś tak o tym nie pomyślałem zupełnie, rzeczywiście podczas wyszukiwania tras jest pokazana taryfa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2016 22:59 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
A jak chcesz jechać dalej, to potem sąsiednie miasto B, "stare" VRR - C, całkowite VRR - D, a można jeszcze to rozwinąć do taryfy NRW na cały kraj, albo nawet w pewnych przypadkach na całą federację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2017 12:39 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 73
Cześć! Wybieram się do Dortmundu w najbliższym czasie, tj. 16 wrzesień 2017 o 07:45 na lotnisku w Dortmundzie a wylot 17 września 2017 o 17:40 i chciałbym się upewnić co do tego biletu dobowego. W informatorze znalazłem aktualną jego cenę jako 6,80 euro/1dzień/1 osoba/strefa A. Wyjazd ma charakter turystyczny, chyba będzie sporo jeżdżenia...
1. Czy gdybym chciał pojechać też do Bochum to muszę kupić bilet na strefę B za 13,90 euro/1dzień/1 osoba/strefa B??
2. Przy zakupie biletu przez internet rozumiem że cena jest ta sama?? Czy po wydruku (bo pewnie taki będzie) trzeba go gdzieś kasować czy wystarczy sam wybór daty??
3. Rozumiem że na tym dobowym bilecie można jeździć w dniu skasowania od momentu skasowania/wybranej daty w internecie do końca tego dnia oraz godz. 03:00 dnia następnego. Czy to się zgadza??
Jakby coś serdeczne dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Kwi 2019 10:14 

Rejestracja: 18 Lut 2012
Posty: 68
Zmienił się cennik. Podsyłam link z nowymi cenami.

https://www.bus-und-bahn.de/31031.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Kwi 2019 10:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 1
Cytuj:
Gültigkeit für AboTickets / Zeitkarten:
Man unterscheidet bei AboTickets und Zeitkarten zwischen den Preisstufen:

A1 -in kleineren Städten und Gemeinden
A2 -in 11 größeren Städten mit einem gut ausgebauten öffentlichen
Verkehrsnetz
A3- in den Städten Dortmund, Bochum, Essen, Düsseldorf und Wuppertal
mit einem besonders dichten und hochwertigen Nahverkehrsangebot

Czy dobrze rozumiem że na bilecie A3 48h mogę poruszać się miedzy bochum a dortmundem? Bo nocleg będę miał w bochum a chce zwiedzać dortmund i szukam jak najtaniej załatwić codzienne dojazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lut 2020 10:44 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Aktualne ceny od 1 stycznia 2020 / np. 1 dniowy dla 1 osoby 7,20 Euro i oczywiście o wiele tańsze dla większej ilości osób :P
https://www.bus-und-bahn.de/31031.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Lip 2021 23:54 

Rejestracja: 20 Mar 2014
Posty: 28
Jeśli mam zamiar jeździć po Dortmundzie i Bochum, to jaki bilet należy kupić? Na strefę B?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group