Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg Rzeszów
#1 PostWysłany: 26 Mar 2012 14:54 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Witajcie

Poszukuje dobrego noclegu za max 60 zł za os na terenie Rzeszowa. Zależy mi na noclegu dla 4 os. Z góry dziękuje za sugestie.

Miłego popołudnia. Rafał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#2 PostWysłany: 26 Mar 2012 15:22 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
potrzebuje być we czwartek na Boże Ciało na koncercie i zostać do piątku bądz soboty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#3 PostWysłany: 26 Mar 2012 16:24 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 363
Zbanowany
Hotel Polonia (nie wiem jaki tam jest teraz standard) mieści się tuż obok dworca PKP (wychodząc z dworca wychodzisz prosto na ten hotel)
pokój 4 osobowy 180 zł/noc (45zł/os.) - booking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2012 18:18 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Gdzie koncert i czym dojeżdżasz? Hotel Polonia jest bardzo ok jak za takie pieniądze.

Tu http://reshotel.pl/ masz czwórkę za 120 zł, a tu http://www.klubowa.rzeszow.pl/pl/hotel.php 60 zł za dwójkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#5 PostWysłany: 09 Maj 2012 07:23 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Koncert jest w Parku Sybiraków. Jeżeli chodzi o dojazd to przyjade z Warszawy Neo bądz Euroresem do Rzeszowa. Na terenie miasta moge sie poruszać taksówkami, badz komunikacją miejską.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#6 PostWysłany: 09 Maj 2012 09:08 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 47
Z Res hotelu masz jakieś 5-7 min na piechotę do parku Sybiraków i jakieś 20 minut do Rynku, więc to jest chyba dobry wybór, o standarzie tego hotelu się nie wypowiem, bo nie wiem jak tam jest. Pzy hotelu jest pizzeria Per Tutti. Do hotelu z dworca, gdie pryjeżdżają Neo i Eurobus dojedziesz autobusami miejskimi nr 1, 6, 17, 19, 22
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Hotel Rzeszów
#7 PostWysłany: 18 Sty 2013 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Witam.
Szukam sprawdzony hotel w Rzeszowie? Znacie może Grand Hotel Rzeszów? Ostatnio mieli fajne promocje na weekend.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#8 PostWysłany: 18 Sty 2013 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
joael napisał(a):
Witam.
Szukam sprawdzony hotel w Rzeszowie? Znacie może Grand Hotel Rzeszów? Ostatnio mieli fajne promocje na weekend.


Hotel bardzo dobry, tylko powiedz co masz na myśli promocje? Jakiego poziomu cen oczekujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#9 PostWysłany: 18 Sty 2013 19:19 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Jeden z lepszych hoteli w Rzeszowie . Polozony w samym centrum miasta jakies 100 m od rynku

PS Mialem tam swoje wesele :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Hotel Rzeszów
#10 PostWysłany: 18 Sty 2013 19:29 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
No i plusem lokalizacja koło "Murzynka". Piwko już od 7 rano ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#11 PostWysłany: 18 Sty 2013 19:50 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
I kosciol obok :D

A co do tematu jest pare dobrych hoteli w Rzeszowie . Cen nie znam ale wymienie nazwy : Ambasador , Icam , Forum , Prezydencki , Hilton Garden Inn i nowootwarty (na miejscu starego) Hotel Rzeszow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#12 PostWysłany: 18 Sty 2013 23:00 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 17
Mogę polecić Icam, ale to jedyny hotel w jakim byłam w Rzeszowie, więc porównania nie mam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#13 PostWysłany: 19 Sty 2013 01:00 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
Jako ciekawostke podam ze w hotelu Icam zawsze spia siatkarze klubow ktore graja przeciw Asseco Resovii (maja tam najdluzsze lozka w Rze :D) No i ja mieszkam w bloku obok :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#14 PostWysłany: 19 Sty 2013 01:39 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
zobacz te oferty : daty ulegają zmianie więc może coś utrafisz
http://www.booking.com/hotel/pl/frydery ... 9d59072X22

http://www.booking.com/hotel/pl/prezyde ... 9d59072X59
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#15 PostWysłany: 18 Lut 2013 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 7
W Rzeszowie (a raczej pod - w Jasionce, ale to przecież bez różnicy) godny polecenia jest Hotel Pałac. Świetna obsługa, komfort na najwyższym poziomie, no i ten oryginalny wystrój wnętrz. W klasycznym hotelu czegoś takiego nie znajdziecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#16 PostWysłany: 18 Lut 2013 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1423
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Dobre opinie ma też Hotel Korona.
http://www.hotelkorona.rzeszow.pl/index.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#17 PostWysłany: 25 Lut 2013 15:07 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 1
Polecam Hotel Hetman. Ma dobre opinie i to rzeczywiście bardzo przyjemne miejsce: https://plus.google.com/107678964430950114091/about
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#18 PostWysłany: 05 Cze 2013 17:28 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
Wiem, że odpowiadam na post ze stycznia ale...
KubaRzeszow napisał(a):
Jeden z lepszych hoteli w Rzeszowie . Polozony w samym centrum miasta jakies 100 m od rynku

...kolega zapomniał nadmienić iż chodzi o rynek/bazar a nie Rynek obok ratusza uznawany za centrum miasta, a żeby tam dotrzeć to trzeba tych setek metrów trochę zrobić :lol:

Zasadniczo w Rzeszowie nie ma jakiegoś szału jeśli chodzi o hotele, za tanio też nie jest (może dlatego, że nie ma za dużego wyboru). Na booking.com bardzo rzadko się zdarzają jakieś promocje cenowe z Rzeszowa. Problemem dla niezmotoryzowanych przyjezdnych może być komunikacja miejska a są tu tylko autobusy a te na obrzeżach miasta gdzie są niektóre hotele, nie kursują zbyt często w ciągu dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#19 PostWysłany: 06 Cze 2013 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
tmk napisał(a):
Wiem, że odpowiadam na post ze stycznia ale...
KubaRzeszow napisał(a):
Jeden z lepszych hoteli w Rzeszowie . Polozony w samym centrum miasta jakies 100 m od rynku

...kolega zapomniał nadmienić iż chodzi o rynek/bazar a nie Rynek obok ratusza uznawany za centrum miasta, a żeby tam dotrzeć to trzeba tych setek metrów trochę zrobić :lol:


@tmk chyba coś pomyliłeś, bo hotel o którym mowa jest na ul. Kościuszki dokładnie jakieś 100 m od Rynku z Ratuszem.

Jak ktoś szuka taniego noclegu w centrum to polecam hostel (pokoje z prywatnymi łazienkami) na ul. 3 maja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#20 PostWysłany: 08 Cze 2013 17:02 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 150
Grand Hotel w Rzeszowie jest naprawdę godny polecenia :) Śniadanie są w porządku, połączone z rynkiem - Costa Coffee z drugiej strony. Spędziłem tam 3 dni w tamtym roku (9-12 maja). Pokój (chyba 301 albo 303) miał w pokoju prywatną saunę - i nie był to apartament czy coś w tym stylu, zwyczajny pokój. Przestrzeń - przeciętnie tutaj, nie było to zbyt wielkie. Nie było tak głośno, drobne problemy z klimatyzacją, pokojówki bardzo miłe. Niestety, osobne łóżka a chcieliśmy podwójne, i w rezerwacji nas zapewniono, że będą, ale nie było. Musieliśmy je złączać za każdym razem, ale po drugiej nocy stało się to niemożliwe - spadłem na ziemię, rozsuwały się strasznie.

Obsługa, nawet pokojówki znają dobrze angielski, więc nie ma problemu aby się dogadać. Oczywiście szlafroczki i dobre kosmetyki są, ceny za minibar kuriozalne ale to chyba żadna nowość.

A Rzeszów sam w sobie świetne miasto. Moja połowa, która nie zna polskiego, została złapana przy okazji przez ochronę w Tesco za kradzież - niezapłacona reklamówka ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group