Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dom z bali w górach.
#1 PostWysłany: 15 Cze 2015 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1434
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Witam,

Chciałbym zaplanować zimowy weekend w polskich górach (może sylwester) w romantycznej atmosferze. Tzn poszukuję do wynajęcia na kilka nocy chatki drewnianej / domu z bali niewielkiego max 2-4 osobowego , z kominkiem i przyjemną ciepła atmosferą wnętrza.

To co udało mi się znaleźć w internecie to owszem takie domki ale raczej w przedziale 6-10 osób co dla moich potrzeb za wiele.

Czy ktoś może coś takiego polecić ? Linki do stron kontakty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#2 PostWysłany: 15 Cze 2015 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 17
Loty: 25
Kilometry: 29 412
Polecam "Anielskie Chaty" w Soblówce koło Ujsołów. Domki komfortowe, przyjemna okolica - blisko Żywiec :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Cze 2015 21:16 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Bardzo ładne/z fotografii/ i zupełnie nowe jak chyba wypróbujemy. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sie 2015 10:53 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
ktoś jeszcze coś poleci? może coś w Sudetach? też poszukuję na Sylwestra tak dla 8-10 osób z w miarę sensownym dojazdem z Poznania (powiedzmy do 400 km)
Anielskie Chaty super ale trochę dla mnie za daleko...
@lendziro znalazłeś coś ciekawego?
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Sie 2015 13:16 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
lendziro napisał(a):
Witam,

Chciałbym zaplanować zimowy weekend w polskich górach (może sylwester) w romantycznej atmosferze. Tzn poszukuję do wynajęcia na kilka nocy chatki drewnianej / domu z bali niewielkiego max 2-4 osobowego , z kominkiem i przyjemną ciepła atmosferą wnętrza.

To co udało mi się znaleźć w internecie to owszem takie domki ale raczej w przedziale 6-10 osób co dla moich potrzeb za wiele.

Czy ktoś może coś takiego polecić ? Linki do stron kontakty?

Napisz jaki masz budżet,szczególnie jeżeli chodzi o sylwestra
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Sie 2015 13:23 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
@noyle
pytanie nie do mnie bezpośrednio, ale temat też mnie interesuje więc się wypowiem ;)
budżet jest pewnie zależny od ilości osób, jakie może domek pomieścić, wiadomo, że inaczej koszty się rozłożą jeśli pojadę z partnerem a inaczej jeśli zabierzemy szóstkę znajomych... jak masz coś ciekawego to podziel się :D
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lis 2015 13:01 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 5
Sprawdź domki całoroczne tutaj -> http://www.domkiwbeskidach.pl/domek-w-gorach.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group