Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Mar 2010 19:41 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Czy jest to możliwe? Czy opłaty są takie same jak na początku? W jaki sposób można dokupić i na ile dni przed odlotem? Korzystaliście już z takiej opcji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 25 Mar 2010 19:56 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Tak korzystałem. Jest mozliwe, cena jest standardowa, tak jak przy kupnie biletu, niezaleznie od momentu dokupowania. Mozna zdaje się nawet na kilka godzin przed wylotem. Ja zawsze dokupuję, zanim się odprawię (on-line check-in). Robisz to na stronie Ryanira poprzez :zarządzaj rezerwacją:.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wiktoria.aulich lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Mar 2010 19:57 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
mozna dokupic, w cenie takiej samej jak przy rezerwacji (oczywiscie przez neta)
dokupic mozna na dowolny odcinek z trasy dla dowolnego pasazera

oplaty masz tutaj:


http://www.ryanair.com/pl/pytania/tabela-oplat


jest to 15 EUR/GBP w necie i 35EUR.GBP na infolinii badz lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Mar 2010 20:03 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
A jeżeli chodzi o loty z darmową odprawą online. To czy jeżeli dokupię bagaż na stronie w późniejszym terminie to nie będę musiał odprawiać się na lotnisku, co wiąże się z dodatkowymi opłatami.?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Mar 2010 21:37 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Tak jak napisałem, ja zawsze dodaję najpierw bagaż, a później odprawiam się on - line.

Nie wiem, jak wygląda sytuacja, gdy już odprawiłes się on line, a później chcesz dodać bagaż.

JEstes po czy przed odprawą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Mar 2010 21:38 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
A, doczytałem pytanie :). Oczywiscie to co pisże dotyczy lotów z darmową odprawą online :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Mar 2010 21:39 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
Kamil napisał(a):
Tak jak napisałem, ja zawsze dodaję najpierw bagaż, a później odprawiam się on - line.

Nie wiem, jak wygląda sytuacja, gdy już odprawiłes się on line, a później chcesz dodać bagaż.

JEstes po czy przed odprawą?


trzeba dzwonic na infolinie i placic NORMALNA cene - 35 EUR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Mar 2010 21:42 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Kamil napisał(a):
Tak jak napisałem, ja zawsze dodaję najpierw bagaż, a później odprawiam się on - line.

Nie wiem, jak wygląda sytuacja, gdy już odprawiłes się on line, a później chcesz dodać bagaż.

JEstes po czy przed odprawą?



Nie jeszcze nawet nie kupiłem biletu, ale po prostu nie wiem czy będę jechał na 1-2 dni czy może na dłużej. Ale jak nie ma problemów z odprawą online to ok.
To może teraz ostanie pytanie: w jakiej walucie dokupuję bagaż w poźniejszym terminie: w euro czy w walucie biletu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Mar 2010 22:47 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
W walucie biletu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Paź 2010 12:02 

Rejestracja: 24 Paź 2010
Posty: 31
Loty: 47
Kilometry: 68 184
a ja mam inne pytanie, czy mozliwe jest odprawienie się on-line tylko w 1 stronę, a w powrotną zrobienie tego pozniej? mam niestety 1 numer rezerwacji na obydwa loty.

chodzi mi o to, ze jeszcze nie jestem pewna czy bedzie mi potrzebny dodatkowy bagaz i wolalabym jesli cos dokupic go na miejscu, przed powrotem, ale przez internet nie na lotnisku.
_________________
vive la vida

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Paź 2010 12:14 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
pineska napisał(a):
a ja mam inne pytanie, czy mozliwe jest odprawienie się on-line tylko w 1 stronę, a w powrotną zrobienie tego pozniej? mam niestety 1 numer rezerwacji na obydwa loty.

chodzi mi o to, ze jeszcze nie jestem pewna czy bedzie mi potrzebny dodatkowy bagaz i wolalabym jesli cos dokupic go na miejscu, przed powrotem, ale przez internet nie na lotnisku.


mozna i nei ma z tym problemu, podczas odprawy masz mozliwosc wyboru lotu na ktory sie odprawiasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Paź 2010 12:24 

Rejestracja: 24 Paź 2010
Posty: 31
Loty: 47
Kilometry: 68 184
tak zrobilam. zobaczymy za 2 tyg czy dam rade odprawic sie tez w druga strone ;)
_________________
vive la vida

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Paź 2010 21:50 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Hej,
w sobote wrocilem z Alicante i zgubili mi bagaż! Co moge teraz zrobic?
Sytuacja wygladala tak, ze na lotnisku przy odlocie z Alicante do Krk pracownik Ryanair przy odprawie powiedzial mi ze mam o 5cm za duzy bagaz i mam zaplacic 35 Euro! Zaplacilem wkurzony bo z Krk nic nie placilem jak lecialem do Alicante!
Dostalem taki kwitek ze bagaz idzie do samolotu i zebym go normalnie odebral przy przylocie!
Problem w tym ze bagazu niebylo a tam byl laptop nowy SONY :(
Gadalem z pracownikiem z lotniska i on mi powiedzial ze musze tam napisac list lub wyslac fax, ze on nic nie moze zrobic!
Jakie sa szanse na jakies odszkodowanie?!
Dzieki i pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Paź 2010 15:31 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
pisałeś już na l.net.pl :P
dalej napisze to samo:

1) wypelniasz formularz odszkodowanie za zgubiony bagaz
2) za lapka napewno ci nie zwroca bo takich sprzetow nie wolno przewozic w rejestrowalnym - trzebabylo go zabrac pod reke do kabiny
3) już wiesz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Sie 2013 17:43 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 124
Kilometry: 221 068
niebieski
Czy nadal wszystko aktualne z dokupieniem bagażu.Jeszcze nie odprawiałem się online,za dwa dni.Cena za bagaz w takim przypadku pozostaje bez zmian?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Sie 2013 19:47 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Testowane dwa tygodnie temu. Bagaż rejestrowany dokupiłem na dwa dni przed wylotem. Cena była taka sama, nic drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Sie 2013 11:30 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
@konrad
Cena była taka sama jak kiedy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Wrz 2013 10:49 

Rejestracja: 29 Kwi 2011
Posty: 36
77kylo napisał(a):
Czy nadal wszystko aktualne z dokupieniem bagażu.Jeszcze nie odprawiałem się online,za dwa dni.Cena za bagaz w takim przypadku pozostaje bez zmian?


przed chwilą odprawiałam się na loty za tydzien i byla mozliwość dokupienia bagazu rejestrowanego, różnica w cenie 5 euro/lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Wrz 2013 20:49 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 125
Loty: 303
Kilometry: 418 529
niebieski
Dokładnie - różnica w cenie wynosi 5 euro po zrobieniu rezerwacji i dopiero później po dokupieniu bagażu rejestrowanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Mar 2015 12:08 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Podbijam temat. Czy stawki się nie zmieniły? Nadal doliczają 5 euro?
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group