Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2013 12:11 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
Czy w Emirates moge kupic bilet nie majac jeszcze wyrobionego paszportu?
Te dane podaje sie przy rezerwacji, czy mozna wprowadzic pozniej?
Lot bylby w maju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 31 Sty 2013 12:16 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 4
Możesz. Najwyżej teraz podaj nr dowodu os.

Liczą się chyba i tak dane z odprawy a w najgorszym razie wystarczy kontakt z linią lotniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sty 2013 20:56 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 27
Czy w każdej rezerwacji Emirates wymagają numeru paszportu? Chcę lecieć do Tokio, a jeden ze znajomych, jak się okazuje, ma nieważny paszport. Po przeczytaniu tego wątku się zmartwiłem, że wymagają paszportu, natomiast przeszedłem w rezerwacji do "danych osobowych" i chcą imię, nazwisko i e-mail. W którym etapie rezerwacji wymagany jest numer paszportu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Sty 2013 22:19 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Numer paszportu podaje się później, w 'manage booking'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2013 14:30 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 7
czy w Emirates muszę się jeszcze odprawiać on-line ? Czy tylko drukuję to co dostałem na maila po zakupie i to jest moim "biletem"

Pierwszy raz kupowałem bilet on-line, i jest to też mój pierwszy lot samolotem dlatego mam kilka pytań.
Kupiłem bilet przez ich stronkę, później przy zarządzaniu rezerwacją mam wybór miejsca siedzącego w samolocie. Muszę to wybrać teraz czy też na lotnisku będzie również taka możliwość.

Lecę z Warszawy do Seulu, z przesiadką w Dubaju.
Czy jak oddam bagaż rejestrowany w Warszawie to poleci on prosto do Seulu, czy ponownie go będę musiał odbierać i rejestrować w Dubaju ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2013 14:56 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Idziesz na lotnisku na stanowisko odpraw - mówisz Pani nazwisko, mówisz, że chcesz się odprawić do Seulu, oddajesz bagaż. dostaniesz 2 bilety - jeden do dubaju, drugi z Dubaju do Seulu.
Nie musisz już odprawiać bagażu w Dubaju (chyba że masz takie życzenie)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:02 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 7
Dzięki wielkie, czyli już nic nie muszę w domu robić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2013 15:19 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
online mozesz sobie wybrac dodatkowo:
- miejsca w samolocie na kazdy odcinek lotu
- jedzenie (nawet wybor diety) na kazdy odcinek lotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2013 13:36 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 118
No właśnie, nieco odkopuję temat. Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie w internecie więc zadam tutaj.
Czy ktoś z Was wybierał sobie własne posiłki/diety ? Wiem że wtedy dostaje się w pierwszej kolejności, generalnie nie chodzi już o to, ale czy ktoś z tego korzystał i generalnie poleca na swoim doświadczeniu czy raczej odradza? : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Kwi 2013 13:45 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 6
Wybierałem skuszony szybkoscią dostarczenia- w pierwszej kolejnosci.
Wybrałem raz hindu i raz owoce morza. Hindu ok, owoce średnie- standardowy żony był lepszy.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Sie 2013 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Witam serdecznie,

Piszę ten temat z czystej ciekawości, czy ktoś może mi wskazać, dlaczego w liniach Emirates nie ma możliwości zakupu biletu na trasie:

Warszawa - Dubaj - Nowy Jork - Dubaj - Warszawa, aby w jedną lub drugą stronę zrobić sobie kilkudniową przerwę w Dubaju.
Próbowałem też Mediolan - Nowy Jork - Dubaj - Warszawa, również bezskutecznie - przeszukałem już kilkanaście dat i za każdym razem wyświetla mi się taki komunikat, jak na załączonym zdjęciu.

Skąd wynika ten problem, rozumiem, że mało kto poleci z Warszawy do Nowego Jorku przez Dubaj, ale byłem ciekaw, ile może kosztować taki bilet.

Pozdrawiam
Rafał

Załączniki:
2013-08-30_233355.jpg
2013-08-30_233355.jpg [ 34.85 KiB | Obejrzany 6557 razy ]
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 10 Sty 2017 11:55, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sie 2013 00:07 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Zapewne nie ma w systemie taryf, których warunki umożliwiałyby rezerwację takiej właśnie kombinacji lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Sie 2013 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Ale ze dwa, trzy miesiące temu taka możliwość była.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Sie 2013 01:27 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
petit35 napisał(a):
Ale ze dwa, trzy miesiące temu taka możliwość była.


No, ale rozmawiamy o chwili obecnej. Warunki taryf i dostępność biletów zmieniają się na bieżąco.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Emirates multicity
#15 PostWysłany: 22 Maj 2014 01:13 

Rejestracja: 13 Lis 2012
Posty: 7
Witam,
chciałbym się zapytać czy orientuje się ktoś, czy jest gdzieś opcja wybrania połączenia LHR-DXB-WAW na jednym bilecie?
Na stronie wybierając opcje multicity odrzuca mi tę konfigurację. Zadzwoniłem na infolinie Emirates i pan powiedział mi, że oni takiej opcji nie mogą zrobić, ale z tego co wie kilka biur podróży oraz portali z wyszukiwarką ma taka opcje. Pytanie brzmi które to są ??
Rezerwując na 2 biletach nie opłaca się to wcale ... z góry dziękuje za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates multicity
#16 PostWysłany: 22 Maj 2014 11:02 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Może multiwyszukiwarka (kayak, skyscanner lub inna) podpowie Ci odpowiedź na Twoje pytanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rafał SZ uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 10 Lip 2014 22:38 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Odkopię troszkę temat. Czy Emirates ma ogólne stanowisko do check-in czy trzeba czekać na otwarcie stanowiska na konkretny lot (2-3 godziny przed odlotem)? Interesuje mnie szczególnie PEK. Może rozwiązaniem jest odprawa on-line i stanowisko zdawana bagażu. Na lotnisku będę jakieś 7h przed lotem i wolałbym ten czas spędzić w saloniku za kontrolą bezpieczeństwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Lip 2014 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 24
siara napisał(a):
No właśnie, nieco odkopuję temat. Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie w internecie więc zadam tutaj.
Czy ktoś z Was wybierał sobie własne posiłki/diety ? Wiem że wtedy dostaje się w pierwszej kolejności, generalnie nie chodzi już o to, ale czy ktoś z tego korzystał i generalnie poleca na swoim doświadczeniu czy raczej odradza? : )


ja brałam owoce morza i były bardzo ok.
Jedzenie specjalnie zamawiane dostajesz w pierwszej kolejności.

-- 25 Lip 2014 18:04 --

monus napisał(a):
Odkopię troszkę temat. Czy Emirates ma ogólne stanowisko do check-in czy trzeba czekać na otwarcie stanowiska na konkretny lot (2-3 godziny przed odlotem)? Interesuje mnie szczególnie PEK. Może rozwiązaniem jest odprawa on-line i stanowisko zdawana bagażu. Na lotnisku będę jakieś 7h przed lotem i wolałbym ten czas spędzić w saloniku za kontrolą bezpieczeństwa.


Chodzi o Warszawę czy Dubaj ? Bo w Warszawie mają swój check-in otwierany pewnie 2-3h przed odlotem - myślę, że podobnie jest na całym świecie.
_________________
http://multicultikids.blogspot.com
Pomysły na aktywne spędzanie czasu dla małych i dorosłych dzieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:23 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 52
Czy ktoś się orientuje, bo już siedzę na stronie Emirates ponad pół godziny i nie mogę za nic znaleźć potrzebnej mi informacji co mogę zrobić w przypadku anulacji częściowo niewykorzystanego biletu w Emirates, lot jest za 2 tygodnie, ale wiem, że nie lecę więc czy mogę anulować mój bilet i jaki zwrot mogę dostać? Bo to, że zmienić datę mogę, to już wiem, ale średnio mi się to opłaca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:33 

Wujek Google zawsze pomoże - http://www.emirates.com/pl/polish/help/ ... sed-ticket
Oczywiście możliwość otrzymania zwrotu zależy od klasy i warunków taryfy.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group