Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2020 19:33 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 36
Loty: 25
Kilometry: 49 967
Hej :)
Jak wiadomo mamy stronę F4F która często pomaga nam zlapac bardzo tanie loty ,wyszukiwarki takie jak skyscanner czy momondo ,z których zawsze korzystałam ,ale czy ktoś z was czasami siada przed komputerem i chce znaleźć lot do pkt. X (który powiedzmy jest dosyć oddalony od Polski) i zdecydowanie na bok spycha ilość przesiadek czy czas ogólnej podróży ?
Właśnie przeczytałam ze pewna dziewczyna poleciała do HK za jakieś 350 zł w jedna stronę- ale po prostu ogarnęła to tak że chciała to zrobić tanio a długość podróży nie miała dla niej znaczenia.
Nie ukrywam że sama chciałabym sobie zaplanować podróż w ten sposób ale trochę nie wiem jak to ugryźć.Powiedzmy że znajdę lot dajmy na to z Polski na Ukrainę ,potem muszę znaleźć z Ukrainy - gdzieś tam ,potem jeszcze jakiś następny i tak dalej i nie wiem jak do tego usiąść i faktycznie złożyć to tak aby koncowo otrzymać najtańsza konfiguracje.
Może ktoś z was latał w ten sposób i jest mi w stanie coś doradzić ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Sty 2020 21:42, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 12 Sty 2020 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Przychodzi starszy facet, tak 78 lat, do lekarza:
- Panie doktorze, niech mi Pan pomoże. Mój kolega, Mieczysław, ma 80 lat i mówi, że może dwa razy na tydzień. A 82 Zbyszek to aż raz dziennie. Są przecież starsi ode mnie, a mają takie wspaniałe życie erotyczne!!!
- Niech się pan też chwali. Następny proszę.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2020 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Jeśli długość podróży i ilość przesiadek nie ma dla Ciebie większego znaczenia to popatrz tutaj:

https://skiplagged.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Sty 2020 23:21 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
@koki12, Co z tego ze ktos wydal 350zl na bilety jesli lecial np 3 dni i realne koszty podrozy wyniosly go tyle samo co lot z jedna przesiadka upolowany w promocji? Przy tak ekstremalnie tanich lotach czesto trzeba sie liczyc z dodatkowymi wydatkami na noclegi, wyzywienie, transport miedzy lotniskami, czasem na dodatkowe wizy. Oprocz tego sam czas podrozy niektorzy przeliczaja na pieniadze co tez ma jakis sens bo odejme sobie jeden dzien urlopu na jeden wyjazd to na innym bede musial wziac np urlop bezplatny - czyli nie zarobie.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Yandex [Bot] oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group