Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2014 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 41
Witam
Mam nadzieje że mój wpis nie zostanie uznany za spam, uznałem że będzie to najlepszy wpis do tego działu jeżeli nie proszę o przeniesienie do innego działu.

Wraz z grupą przyjaciół bierzemy udział w IV Memoriale im. Piotra Morawskiego, w którym główną nagrodą jest sfinansowanie wyprawy marzeń a naszym marzeniem jest zdążyć przed końcem (http://www.facebook.com/zdazyc.przed.koncem ) Morza Aralskiego, zdążyć zanim ono całkowicie wyschnie, porozmawiać z mieszkańcami o tym, jak zmieniło się ich życie, gdy morze zaczęło wysychać i dlaczego zostali.

Dotrzeć tam zamierzamy odwiedzając naszą ukochaną Gruzję, Azerbejdżan, z którego popłyniemy promem do Aktau w Kazachstanie. Następnie czeka nas przeprawa do Kirgistanu, Turkmenistanu i na koniec odwiedzenie miast Jedwabnego szlaku w Uzbekistanie oraz dotarcie do Morza Aralskiego.

W całej podróży zależy nam na poznawaniu mieszkańców, ich opowieści, ich spojrzenia na historię swojego narodu. Będziemy szukać także nowych smaków i postaramy się zgłębić tajniki sztuki kulinarnej rejonu Azji Środkowej. Ale żeby cały projekt się udał potrzebujemy głosów, by znaleźć się w pierwszej dwudziestce szczęśliwych wypraw, spośród których komisja wybierze tę jedną najszczęśliwszą, którą sfinansuje.

Chcąc wypromować nasze uczestnictwo staramy się dotrzeć do jak najszerszej liczby odbiorców, "reklamujemy" się na facebooku, forach portali podróżniczych, fanpage'ach państw, które zamierzamy odwiedzić, stronach zaprzyjaźnionych hosteli... ale to wciąż za mało...

Poniżej zamieszczam link do naszego zgłoszenia i zachęcamy do oddania na nas swoich głosów.
http://miejodwage.pl/zgloszenia.php?!=ziemia&id=150
Dziękujemy za wszystkie głosy i pozdrawiamy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 31 Maj 2022 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4586
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Skorzystałem z wyszukiwarki i uznałem, że dopisanie się do tego wątku daje mi duże szanse, że w odpowiedzi pojawi się złota łopata. Data nieaktualna, ale chodzi o stany.

W sierpniu MUSZĘ tam pojechać. Najbardziej zależy mi na Tadżykistanie, ale na razie bezproblemowo można wjechać chyba tylko do Uzbekistanu. Dla mnie ten kraj ma gigantyczny potencjał,więc mógłbym w nim zostać, za drugim razem jednak zajmowałbym się zboczeniami (z Gringo Trail).

A teraz pytania. Skąd i dokąd lecieć? Najtaniej wychodzi Turkiestan z Wilna, ale TAS z Rygi jest bardziej bezpośredni i w sumie w znośniej cenie. A może jednak wiadomo, że granice lądowe się otworzą i PCRy po drodze znikną do sierpnia?

Tak czy owak do Tadżykistanie pewnie łatwiej dostać się z Uzbekistanu niż z Kirgistanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group