Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sty 2016 21:37 

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 10
Wlasnie planuje podróż do Tajlandii i mam mały problem logistyczny. Wylatuje już za tydzień do BKK chciałam tam zostać dwie noce, potem autobusem do Kanchanaburi i tam tez dwie noce. I tu pojawia sie problem z Kanchanaburi chciałam pojechać do Bangkoku wsiąść do samolotu i lecieć na wyspy. Najłatwiej byłoby na Phuket, ale naczytałam sie wiele niepochlebnych opinii o tej wyspie i marzy mi sie Ko Lanta. Tylko szkoda mi noclegu gdzieś po drodze i zastanawiam sie czy dam radę dostać sie z Kochanaburi na Ko Lante w jeden dzień. Znalazłam loty z BKK do Krabi o 11.05 ( nie wiem czy zdążę na lotnisko dojechać) lub 15.50. I jak sie dostanę już na Krabi to co dalej dam radę w ten sam dzień jakim promem dopłynąć na Ko Lante? Pomóżcie proszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 09 Sty 2016 15:46 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1
Loty: 61
Kilometry: 103 691
Może być ciężko aby zorganizować coś w rozsądnej cenie. Standardowo transport z Krabi na Lante to koszt ok. 500 THB aczkolwiek lokalne biura starają się owe transporty organizować do południa. (postaraj się z jakimś skontaktować). Jeżeli dysponujesz większym budżetem możesz zarezerwować bezpośredni transport z lotniska w Krabi za ok. 3000 THB. Jeżeli nie masz jeszcze zarezerwowanego pobytu Lancie to polecam 2 noclegi w okolicy Krabi czy Ao Nang celem odwiedzenia półwyspu Raily :)
Ewentualnie zamiast samolotu z BKK, po powrocie z Kochanaburi zorganizuj sobie czas do wieczora w stolicy po czum udaj się na Lante nocnym busem :) zaoszczędzisz na samolocie oraz na jednym noclegu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Sty 2016 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Spokojnie znajdziesz transport z Krabi na Koh Lante za 350 THB. Jechałem tak w listopadzie w przeciwnym kierunku. Każdy jeden hotel czy agencja turystyczna dawała taka cenę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sty 2016 20:17 

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 10
Dziękuje bardzo za rady :). Nocleg mam zarezerwowany ale przez booking.com i mogę go jeszcze bez kosztowo odwołać. Wstępnie postanowiłam tak zrobić tzn. zostać trochę na Krabi a potem na spokojnie na Ko Lante po kilku dniach. Planuje byc w Krabi około 17 i trochę sie boje ze już na Ko Lante by nic nie płynęło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Sty 2017 22:45 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 35
odpuscilbym sobie Ko Lante, padaka totalna w porownaniu do innych wysp
Góra
 Profil Relacje PM off
fakalaka lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Sty 2017 23:45 

Rejestracja: 14 Sty 2017
Posty: 3
Z lotniska w Krabi na Ko Lante mozna dostać sie busem lub taksówką. Trasa ok jak pamietam ok 2 godzin. Za takse płacilismy cos ok 2500 THB. W druga stronę jechalismy busem cos ok 500 THB. Jest tez opcja busa z lotniska do Krabi i stąd promem na Lante- nie korzystałem i nie znam szczegółów. Co do Lanty to mi sie podobało, bardzo spokojnie, mozna odpocząc. Co moge poradzic to zamiast Lanty wybra Phi Phi- po drodze promem z Krabi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group