Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Kwi 2016 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Regularnie korzystam z usług Air Express Bus i nigdy nie miałem żadnych problemów (Vouchery z groupona też używałem kilka razy)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 08 Kwi 2016 10:45 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@czarmander kupiłem te groupony, ale nie jestem pewny jak dokonać rezerwacji, opis na grouponie jest straszny. Robię normalnie rezerwację na stronie i podaje coś w polu voucher?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Kwi 2016 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Dokładnie tak. Musisz tam wpisać kod vouchera, który otrzymałeś z groupona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
radko93 uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 19 Kwi 2016 09:45 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 103
mam mały dylemat. Lądowanie - 16:10, a autobus 16:30 (mam grupon), czy jeśłi coś by się zadziało i nie zdąże na ten autobus o 16:30 a będę miała rezerwację, to czy mogę pojechać na tym bilecie następnym dostępnym kursem -tj. o 18:00. Miał ktoś taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Kwi 2016 22:49 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
Czarmander napisał(a):
Dokładnie tak. Musisz tam wpisać kod vouchera, który otrzymałeś z groupona.


Czar - sorry ale trochę ściemniasz nie podając pełnej informacji.
Piszesz ze wszystko OK z tym przewoźnikiem ale jest kilka ALE.

Po pierwsze nie ma żadnej możliwości zakupu czy rezerwacji poza stroną zakupową przewoźnika.

Po drugie kod vouchera nie oznacza że się nabyło bilet na przejazd!
To jest kod na zakup biletu ważny pod warunkiem że nie został wykorzystany limit voucherów na dany kurs.
Limit na trasie Ein - Amst - Ein wynosi 5 (pięć ) voucherów. Następna osoba już nie wykorzysta zakupionego np. Na Grouponie kodu i musi zapłacić pełną stawkę.
Kiedy możemy sie zorientować że limit jest wyczerpany?
Trzeba wbić dane na stronie zakupowej z podaniem opcji posiadania voucheru i jeżeli będziemy mieli następną stronkę z dodatkowymi opcjami i cenami to jest OK.
Jeśli natomiast wyświetli nam się podobna strona jak pierwsza to sorry MS Batory odpłynął i na dany przejazd już Voucher nieobowiązuje.
Następny kwiatek jest taki że system nie przyjmuje więcej niż 1 kodu więc nie wiemy ile zostało miejsc pod vouchery.
Loteria jak się jedzie w kilka osób :/.

Zakupione Bilety za normalną cenę można na miejscu przebukować (Eindhoven) jeżeli chcemy pojechać wcześniej lub pózniej to idziemy do kantorka przewoźnika w hali lotniska. U kierowcy nie załatwicie.
Biuro jest na parterze przy Starbaksie czy jak tam ta kawiarnia się nazywa.

Mi niestety zostały 3 vouchery nie wykorzystane - może ktoś, coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Kwi 2016 06:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Możliwe,że coś się zmieniło lecz mieszkam w Eindhoven od pewnego czasu i za każdym razem gdy korzystałem z kupionego groupona to nie miałem najmniejszego problemu z dokonaniem rezerwacji poprzez wpisanie kodu w odpowiednie pole podczas zakupu biletu na stronie przewoźnika.Z obecnej edycji groupon nie korzystałem jeszcze lecz z poprzednich dwóch jak najbardziej tak i wszystko funkcjonowało bez żadnych problemów. Widocznie od 1/04 firma wraz ze zmianą rozkładów jazdy zmieniła też swoją politykę. Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd to najmocniej przepraszam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 20 Kwi 2016 10:19 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@kanapa ja niedawno kupowałem i wszystko było ok. Można oczywiście użyć więcej niż jednego groupona na raz po prostu wpisując po kolei, tylko wcześniej trzeba odpowiednią liczbę osób wybrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 20 Kwi 2016 10:34 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 103
kanapa napisał(a):
Czarmander napisał(a):
Dokładnie tak. Musisz tam wpisać kod vouchera, który otrzymałeś z groupona.


Czar - sorry ale trochę ściemniasz nie podając pełnej informacji.
Piszesz ze wszystko OK z tym przewoźnikiem ale jest kilka ALE.

Po pierwsze nie ma żadnej możliwości zakupu czy rezerwacji poza stroną zakupową przewoźnika.

Po drugie kod vouchera nie oznacza że się nabyło bilet na przejazd!
To jest kod na zakup biletu ważny pod warunkiem że nie został wykorzystany limit voucherów na dany kurs.
Limit na trasie Ein - Amst - Ein wynosi 5 (pięć ) voucherów. Następna osoba już nie wykorzysta zakupionego np. Na Grouponie kodu i musi zapłacić pełną stawkę.
Kiedy możemy sie zorientować że limit jest wyczerpany?
Trzeba wbić dane na stronie zakupowej z podaniem opcji posiadania voucheru i jeżeli będziemy mieli następną stronkę z dodatkowymi opcjami i cenami to jest OK.
Jeśli natomiast wyświetli nam się podobna strona jak pierwsza to sorry MS Batory odpłynął i na dany przejazd już Voucher nieobowiązuje.
Następny kwiatek jest taki że system nie przyjmuje więcej niż 1 kodu więc nie wiemy ile zostało miejsc pod vouchery.
Loteria jak się jedzie w kilka osób :/.

Zakupione Bilety za normalną cenę można na miejscu przebukować (Eindhoven) jeżeli chcemy pojechać wcześniej lub pózniej to idziemy do kantorka przewoźnika w hali lotniska. U kierowcy nie załatwicie.
Biuro jest na parterze przy Starbaksie czy jak tam ta kawiarnia się nazywa.

Mi niestety zostały 3 vouchery nie wykorzystane - może ktoś, coś?


Jaką cene proponujesz za dwa kody, jak cos jestem chetna ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Kwi 2016 11:22 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 102
radko93 napisał(a):
@kanapa ja niedawno kupowałem i wszystko było ok. Można oczywiście użyć więcej niż jednego groupona na raz po prostu wpisując po kolei, tylko wcześniej trzeba odpowiednią liczbę osób wybrać.


Robiłem zakup w zeszłą środę i na Win XP nie przyjmował system więcej niż jednego kodu.
Niby pokazywał następne miejsca ale kodu już nie chciał przyjąć.
Widocznie to było ostatnie wolne z 5.
Ważne że do czegoś dochodzimy a o to chodzi na forum.
:)
Przewoźnik jeździ - stanowiska ma. Autobusy w przyzwoitym stanie, cena jaka jest taka jest - nie jest źle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Lip 2016 21:37 

Rejestracja: 14 Lip 2016
Posty: 1
kanapa napisał(a):
Czarmander napisał(a):
Dokładnie tak. Musisz tam wpisać kod vouchera, który otrzymałeś z groupona.


Czar - sorry ale trochę ściemniasz nie podając pełnej informacji.
Piszesz ze wszystko OK z tym przewoźnikiem ale jest kilka ALE.



Dołączam się do listy żalów... W opisie Groupona wyraźnie stało, że groupon jest na "Przejazd w Jedną Stronę Autobusem
AirExpressBus z Lotniska Eindhoven (EIN) do Amsterdamu lub z powrotem". Otóż chciałam podróżować z lotniska do Amsterdamu, wpisałam na stronie przewoźnika kod i... jedyną możliwością, jaką mi dają, jest podróż w drugą stronę, z Amsterdamu na lotnisko. Nie chodzi o to, że na datę wskazaną przeze mnie. Na jakąkolwiek datę w tym tysiącleciu. Problem jest taki, że wyprowadzam się do Holandii i nie wiadomo, czy będę jechać w odwiedziny do Polski do grudnia, kiedy kończy się ważność groupona...
Tak więc moralnie podupadła na duchu po tym, jak deal życia obrócił się, jak to przeważnie bywa, w środkowy palec, w razie czego mam do odsprzedania Groupon na podróż z Amsterdamu do Eindhoven.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 21 Wrz 2016 18:55 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 3
Zakupiłem 1 bilet z groupona Eindhoven - Amsterdam (miałem 2 ale wiedziałem, że będzie ryzyko)

Wpisuje na stronie http://www.airexpressbus.com nr vouchera i uff przechodzi dalej, wypełniam dane, daty, nr lotu, naciskam ok, żeby zatwierdzić i co ???

Dostałem bilet :

Date 16-06-2016 9:30 Th - co to ma wogóle być, jakieś jaja ????!!! wyraźnie zaznaczałem datę 24.09

Place of departure - Amsterdam → Eindhoven Airport, przecież chciałem odwrotnie !!!!


Napisałem maila do przewoźnika mam nadzieję na szybką odpowiedź...
Góra
 Profil Relacje PM off
szmer lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 21 Wrz 2016 21:41 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 3
Ale ze mnie gapa...
Są przejazdy na blablacar.nl z eidnhoven do amsterdamu za 6 euro od osoby...


PS nie widzę opcji edycji posta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Paź 2016 17:07 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
Cześć.

Zdecydowanie NIE polecam zakupów w Groupon, na przejazd autobusem airexpressbus trasa Amsterdam - Eindhoven
Miałem niemal identyczną sytuacje jak Czarno-Czarny.
Zakupiłem 2 vouchery, następnie na stronie przewoźnika airexpressbus zakupiłem dwukrotnie po 1 bilecie.
I co się okazało, data przejazdu na biletach to 2 miesiące przed zakupem!

Pisałem maile do airexpressbus ... niestety nie odpisują.
Dzwoniłem, jeszcze przed wyjazdem, twierdzili że nie otrzymali maila, następnie że otrzymali, ale to wina Groupon i muszą wyjaśnić z przełożonymi. Od tamtej pory cisza.
Pisałem również do Groupona, dostałem odpowiedź ze według nich wywiązali się z umowy dotaczając mi "działający" kod.
W końcu mam bilet, ale że zły to nie ich problem.

Nie muszę mówić, że kierowca nie wpuściłby nas do autobusu. Dlatego znalazłem przejazd na blabla.

Dalej walczę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 25 Paź 2016 22:13 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 22
Faktycznie lipa te Groupony. Ja kilka dni temu kupowałem i też mi przyszedł bilet od czapy na czerwiec 2016 czyli wstecz. Muszę jednak powiedzieć ze napisałem e-mail z podaniem na kiedy chce ten bilet i w ciagu kilkunastu h odpisali i załaczyli dobry bilet.
Pomimo wszystko szkoda nerwów tym bardziej, że poki nie ma się groupona nie sprawdzi sie czy jest miejsce dostępne na dany kurs (limit dla voucherów)



szmer napisał(a):
Cześć.

Zdecydowanie NIE polecam zakupów w Groupon, na przejazd autobusem airexpressbus trasa Amsterdam - Eindhoven
Miałem niemal identyczną sytuacje jak Czarno-Czarny.
Zakupiłem 2 vouchery, następnie na stronie przewoźnika airexpressbus zakupiłem dwukrotnie po 1 bilecie.
I co się okazało, data przejazdu na biletach to 2 miesiące przed zakupem!

Pisałem maile do airexpressbus ... niestety nie odpisują.
Dzwoniłem, jeszcze przed wyjazdem, twierdzili że nie otrzymali maila, następnie że otrzymali, ale to wina Groupon i muszą wyjaśnić z przełożonymi. Od tamtej pory cisza.
Pisałem również do Groupona, dostałem odpowiedź ze według nich wywiązali się z umowy dotaczając mi "działający" kod.
W końcu mam bilet, ale że zły to nie ich problem.

Nie muszę mówić, że kierowca nie wpuściłby nas do autobusu. Dlatego znalazłem przejazd na blabla.

Dalej walczę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 05 Lis 2016 15:57 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 19
Cześć

Mam takie pytanie. Wybieramy się w dniach 11.11 - 14.11 w 5 osób (4 dorosłych + jedno dziecko 9 letnie) do Eindhoven a następnie bezpośrednio do Amsterdamu. Powrót planujemy w poniedziałek tą samą drogą. Przeczytałem cały wątek i rozważam dwie opcje:

- Bilet Terravision RT za 38,50 euro na osobę.
- Bilet grupowy na pociąg - https://www.ns.nl/producten/en/losse-ka ... oepsretour

O ile w przypadku opcji pierwszej myślę, że wszystko jest jasne o tyle w przypadku drugiej opcji mam kilka pytań:

Rozumiem, że cała grupa podróżuje pociągiem z Eindhoven do Amsterdamu za 57,5 Euro w jedną stronę? (jest tam info że to return ticket for a day - zatem czy jeśli ktoś wraca w ten sam dzień to ma za tą kasę podróż w dwie strony?) My będziemy wracać w poniedziałek zatem rozumiem że trzeba by kupić osobne bilety w jedną i drugą stronę (co i tak wypada dużo lepiej niż Teravison)?

Czy przy zakupie biletu grupowego transport z lotniska w Eindhoven na dworzec kolejowy również jest bezpłatny?

Czy pociąg staje na Dworcu Centralnym w Amsterdamie czy trzeba wysiąść gdzieś indziej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 05 Lis 2016 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Zacznijmy od tego, że bilet grupowy jest do kupienia tylko online. A zakupy online wymagają posiadania holenderskiego konta. I w zasadzie tu temat się kończy.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 05 Lis 2016 16:35 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 19
Tak, mam tego świadomość :) Mam kilkoro znajomych w Holandii zatem to nie jest największy problem. Bardziej chodzi mi o to że jeśli muszę doliczyć 3 czy 4 euro w każdą stronę na osobę to nie wiem czy jest sens zawracać im głowę. Prośba zatem o odpowiedź na powyższe pytania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 05 Lis 2016 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
1. Tak, cała grupa jedzie za 57.50. Warunek jest taki, że macie wszyscy tę samą stację końcową.
2. Podróż z lotniska będzie w cenie, o ile jako stację początkową wybierzecie Eindhoven Airport.
3. Wydaje mi się, że bilet jest w jedną stronę, ale trzeba by to sprawdzić w procesie rezerwacji. Ja już nie pamiętam, bardzo dawno ten bilet kupowałam.
4. Jak wybierzesz jako stację końcową Amsterdam Centraal, to tam wysiądziesz. Trasę sobie wybierzesz, jaka będzie Ci pasowała, chociaż do Amsterdamu z Eindhoven same bezprzesiadkowe są. To nie Polska i 3 pociągi w danym kierunku na dzień. Będziesz mieć 3-4 pociągi na godzinę :)
5. Tak, na poniedziałek musicie mieć osobny bilet.

I jeszcze ode mnie - pamiętaj, że każdy pasażer musi mieć wydrukowany swój bilet. Wersji elektronicznej nie akceptują.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
bigboy uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 05 Lis 2016 19:14 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 19
Wybierając na stronie miejsce startu nie mam Eindhoven Airport tylko Eindhoven zatem chyba trzeba dokupić bilet :) Wielkie dzięki za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 07 Lis 2016 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Jest to bilet na podróż koleją, więc nie możesz wybrać jako punktu startowego przystanku autobusowego czy lotniska.

Edit: Mi niestety nie znajduje stacji Eindhoven Airport.

Załączniki:
EIN2.jpg
EIN2.jpg [ 15.2 KiB | Obejrzany 6808 razy ]
EIN.jpg
EIN.jpg [ 14.85 KiB | Obejrzany 6808 razy ]


Ostatnio edytowany przez Geelot, 07 Lis 2016 12:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group