Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lut 2019 21:10 

Rejestracja: 13 Sie 2017
Posty: 54
Loty: 80
Kilometry: 201 234
Mam pytanko odnośnie najlepszego transferu z dworca Tietê na lotnisko Congonhas. Mam zaplanowany przyjazd autobusem z Parat i muszę się dostać w ciągu dnia w rejon lotniska, gdzie mam hotel i rano lecę do Foz do Iguaçu. Jest opcja przejazdu przez większą część miasta metrem a potem autobusem. Czytałem, że mogę na jednym bilecie, ale jest też bezpośredni autobus nr 175T-10 /dane z planera google/, jednak nie wiem jak i czy w ogóle taki autobus kursuje. Zostaje UBER ale na chwile obecną nie wiem czy będę miał dostęp do internetu. Może ktoś coś już przerabiał ostatnio i coś podpowie. Z góry dziękuje za info:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 27 Lut 2019 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
przerabiałem ubera wczoraj w Sao Paulo, z lotniska miałem wifi, jechaliśmy do churascarii, kompletne zadupie, ale nawet tam było wifi i płatność kartą, właściciel chyba pierwszy raz miał turystów, baliśmy się że nie uda nam się stamtąd wydostać, ale znowu uber bez problemu, pojechaliśmy do malla, tam wifi, ale przyszła burza i prąd wyłączyli, mogłem się zalogować tylko do sieci c&a, ale potrzebowałem brazylijskiego numeru identyfikacji, podszedłem do pracownika, wpisał swoje namiary i ściągneliśmy znowu ubera, także ze spokojem można sobie poradzić, a ceny niskie, 6 km na lotnisko 21 zł, w czwórkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lut 2019 08:09 

Rejestracja: 13 Sie 2017
Posty: 54
Loty: 80
Kilometry: 201 234
Dziękuje za informacje. Jadę z żoną i córką tak więc tak jak przewidywałem nastawiam się tez głównie na ubera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group