Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 14 Sie 2014 01:06 

Rejestracja: 14 Sie 2014
Posty: 1
Cześć:] za trzy tygodnie wybieram się do po raz pierwszy do Oslo, i zastanawiam się nad sposobem dojazdu z Rygge.
Udało mi się kupić bilet na nettbuss za 45NOK:] (przez internet, debetowa visa z mbanku) na drogę powrotną, z oslo do rygge.

Natomiast mam problem z przejazdem rygge - oslo:
Lecę Rynairem, który ląduje planowo 19.50.
Tańszy przejazd za 45nok jest o 20.33 z rygge - jak rozumiem ok. 2km od lotniska.
Następny za godzinę, 21.27, i to już jest ten za 90nok.

Stąd moje pytanie - jakie są szanse, że w ciągu tych 40min od lądowania uda mi się dotrzeć na przystanek nettbussa?
Czy Rynair lata w miarę punktualnie? Ile czasu zajmuje "wydostanie się" z samolotu? (tylko bagaż podręczny)
To moja pierwsza podróż samolotem, więc nie mam rozeznania czy to wykonalne, czy lepiej odpuścić i pojechać o 21.27...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#142 PostWysłany: 14 Sie 2014 01:43 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
katarynka napisał(a):

...stąd moje pytanie - jakie są szanse, że w ciągu tych 40min od lądowania uda mi się dotrzeć na przystanek nettbussa?
Czy Rynair lata w miarę punktualnie? Ile czasu zajmuje "wydostanie się" z samolotu? (tylko bagaż podręczny)
To moja pierwsza podróż samolotem, więc nie mam rozeznania czy to wykonalne, czy lepiej odpuścić i pojechać o 21.27...



okreslilbym to tak: szanse ze zdazysz na wczesniejszy autobus sa duze, natomiast musza byc spelnione warunki:
a. rajan sie nie spozni - statystycznie nie powinien, ale tego nie przewidzisz
b. wyjdziesz szybko z samolotu - jesli masz miejsce losowe, powiedzmy w srodku samolotu to chwile jednak to potrwa
c. wyjdziesz szybko z lotniska - rygge jest niewielkim loniskiem i wyjscie z niego trwa dwie moze trzy minuty, ale ... moze sie tak trafic ze panowie ze sluzby celnej zechca akurat z toba zamienic pare slow a przy okazji przeszukac bagaz czy nie przywozisz na teren ichniego krolestwa czegos zakazanego ;) a wierz mi, na przylocie samolotu z polski "oni" na pewno tam beda :P
d. szybko dojdziesz na przystanek - to akurat jest proste - wyjsc przed terminal i w prawo :mrgreen:

jesli to twoja pierwsza podroz samolotem, to moim zdaniem daruj sobie - kup bilet na pozniejszy kurs, jesli zdazysz to i tak pojedziesz wczesniejszym.

a w oslo i tak wydasz wiecej niz przewidujesz, to paskudnie drogie miasto. no ale jakis tam urok w sobie ma (to juz moja prywatna opinia-mieszkalem przez 6 lat)

powodzenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 20 Wrz 2014 18:53 

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 2
katarynka napisał(a):
Udało mi się kupić bilet na nettbuss za 45NOK:] (przez internet, debetowa visa z mbanku) na drogę powrotną, z oslo do rygge.

Witam!
Proponuję, by osoby, którym UDAŁO SIĘ zapłacić polską kartą za nettbuss, podawały dane umożliwiające ustalenie reguły - kiedy to działa?
Czy limity małe, czy duże, czy karty nowe, czy stare, jaki konkretnie typ karty (samych MastedCardów mBank ma kilka).
I czy to było incydentalne powodzenie, czy udało się zapłacić ponownie? Mam cztery różne karty mBanku i żadna nie przechodzi... Ba, nawet dawna karta Nordei nie działa.
A może ktoś, u kogo działa, kupi dla mnie bileciki? Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 20 Wrz 2014 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
2 tygodnie temu bez problemów kupilem bilety kartą MasterCard Citi Lot
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 05 Gru 2014 12:26 

Rejestracja: 02 Kwi 2014
Posty: 2
Właśnie ja nie wiem co się dzieje z tym nettbuss...wcześniej kupowałem bilety z minimalnym problemem (zazwyczaj musiałem bilety kupować osobno) a teraz żadna karta nie przechodzi chodź płacę tą samą! Mam 3 różne karty i totalnie żadna nie chce mi przejść. Co lepsze proszę kogoś z Norwegii i on też nie może zapłacić cały czas wyskakuje jakiś problem. Czy mógłby się do mnie odezwać ktoś kto kupiłby mi te bilety :) proszę o kontakt na meila fmdchachachula28@yahoo.de Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 06 Lut 2015 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Czy orientuje się ktoś czy można tym Nettbusem dojechać z przystanku Rygge E6 do Moss ?
Na stronie internetowej pokazuje mi rozkład, że tak, ale piszę, że nie można kupić biletu. Tylko nie wiem czy nie można online czy w ogóle.
Ktoś może coś wie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 12 Lut 2015 18:15 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 113
Loty: 76
Kilometry: 78 662
czy ktoś komu udało się kupić bilet na nettbus mógłby pomóc w kupnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 11 Maj 2015 01:20 

Rejestracja: 28 Sie 2012
Posty: 31
Będę w sobote 16.V. w nocy na lotnisku Rygge (planowy przylot Ryanaira 21.50).
Autobusy nettbus w nocy nie jeżdża (ostatni o 21 coś)- chyba ze sie mylę.
Rygge Expressen dojezdza do Bussterminal ok. 23.30
Czy jest mozliwość o tej porze dostac sie czymś ( z wyjatkiem nóg) do hotelu i jesli pieszo - podobno 14 min., to da sie przejść na Storgata 55 (hostel) bez problemu i bezpiecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 16 Maj 2015 18:14 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Hej, a na jaki numer dzwoniliscie do tego nettbussa? Bo na taki z ich strony (815 81 105) mnie nie łączy, tylko automatyczna sekretarka cos gada, nie wiem tak naprawdę co...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 21 Maj 2015 07:28 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
A korzystał ktoś z PKS Oslo? Znalazłam taki przybytek, niby zarezerwowałam, ale nikt mi potwierdzenia nie wysłał. Czym się najłatwiej (bez półgodzinnych spacerów) dostać do centrum Oslo? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 21 Maj 2015 08:39 

Polecam jednak przespacerować się na przystanek nettbusa. To najtańsze rozwiązanie.
W Oslo widziałem pomalowany na czerwono PolskiBuss. Tak z końcówką SS (!)
Góra
 PM off
lubietenstan lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 21 Maj 2015 09:04 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
efffka napisał(a):
A korzystał ktoś z PKS Oslo? Znalazłam taki przybytek, niby zarezerwowałam, ale nikt mi potwierdzenia nie wysłał. Czym się najłatwiej (bez półgodzinnych spacerów) dostać do centrum Oslo? :)

Cały wątek dotyczy tego o co pytasz, więc może warto przeczytać to co już zostało napisane wcześniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 21 Maj 2015 18:18 

Rejestracja: 25 Gru 2014
Posty: 91
Loty: 232
Kilometry: 401 776
Karolino, przeczytałam cały wątek, część z podanych linków niestety już nie istnieje, a ostatnie posty dotyczą nettbussa, którego przystanek jest 2km od terminala, a ja nie mam czasu (ani ochoty) na takie spacery. Dlatego zapytałam. Dziękuję bardzo za pomoc :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 25 Maj 2015 09:14 

Rejestracja: 25 Maj 2015
Posty: 3
czytałam cały wątek, który został poruszony. chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mogę zarezerwować bilety. próbowałam już tam dzwonić ale nikt nie odbiera. Pisałam maile, ale nikt nie odpisuje. Zapłacić też nie mogę, no ale to ze względu blokad o których wcześniej pisano, tak więc czy jest jakaś sposobność zeby kupić wcześniej te bilety przez inernet? nie ukrywam że zależy mi na czasie ponieważ lecę już w środę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Maj 2015 09:31 

U którego przewoźnika chciałeś kupić bilet? Nie można Ci pomóc jeśli nie napisałeś którego przewoźnika wybrałeś jest ich co najmniej kilku w tekście, plus kolej.
Góra
 PM off  
      
#156 PostWysłany: 25 Maj 2015 09:59 

Rejestracja: 25 Maj 2015
Posty: 3
Przepraszam. Mój błąd. Chodzi mi o nettbusa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 25 Maj 2015 10:10 

Nie potrzeba dzwonić ani wysyłać maili, szkoda czasu i pieniędzy. Wszystko załatwiasz na stronie nettbussa. Jeśli Twoja karta bankowa nie jest akceptowana przy płatnościach to zakładasz konto paypal i płacisz z paypal. Wszystko działa szybko i sprawnie, dodatkowo do 20 maja było 25% rabatu na bilety za założenie konta. Pomagasz sobie tłumaczem google jeśli masz problemy z norweskim.

-- 25 Maj 2015 10:15 --

Jeśli dzisiaj wpłacisz pieniądze na paypal to północy już będziesz mógł kupić bilet.
Góra
 PM off
werawerawera lubi ten post.
werawerawera uważa post za pomocny.
 
      
#158 PostWysłany: 25 Maj 2015 11:55 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 7
Mi akurat przy płatności PayPalem wyrzuciło ten sam błąd co przy kartach.
Także niczego nie rezerwowaliśmy tylko zwyczajnie wsiedliśmy z przystanku - bilet studencki 100NOK, normalny 140.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 25 Maj 2015 11:56, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 25 Maj 2015 13:54 

Dwa razy kupowałem bilety na stronie nettbussa i za każdym razem działało, dodatkowo rabat 25% się naliczył. Zaraz po płatności z paypala przyszedł bilet na maila.
Góra
 PM off  
      
#160 PostWysłany: 25 Maj 2015 14:11 

Rejestracja: 25 Maj 2015
Posty: 3
dzięki za wszystkie wskazówki ;)!! obeszło się bez zakładania konta paypal. Zaznaczyłam po prostu taki rodzaj płatności i udało sie ściągnąć to z karty (t-mobile bank).
Widać w niektórych przypadkach działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group