Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Maj 2018 09:36 

Rejestracja: 14 Kwi 2014
Posty: 46
na czas mistrzostw przyjadą masy angielskich kibiców do Gdanska,którzy będą chcieli dostać się na mecz Anglia Belgia, autobusami się dostać w obecnej sytuacji może tylko garstka, nie ma nic zorganizowanego na ten okres ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:15 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 13
Też wybieram się z kolegą z Trójmiasta/Elbląga. Jeśli ktoś jedzie PKS 16.06 i 22.06 to chętnie się podłącze z kolegą, zawsze to raźniej. A może ktoś wybiera się autem. Na dzień dzisiejszy będę próbował rezerwować bilet PKS, bo nic innego nie ma...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Maj 2018 13:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
merol777 napisał(a):
Zakup biletów na obie firmy możliwy jest przez Internet - http://www.kenigauto.com/ i http://avtovokzal39.ru/xml/search.php


Cześć, czy ktoś może potwierdzić proszę, że obie strony i przewoźnicy są pewni? Ostrożność przed zakupem nie zaszkodzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Maj 2018 01:16 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 4
Cześć szukam osób oraz transportu które wybierają się na mecz Hiszpania - Maroko w Kaliningradzie i przejeżdżają przez Elbląg.
Chce upolować bilety PKS ale nie wiem czy mi się uda a trzeba mieć zawsze coś w zanadrzu . Poszukuję 2 miejsc.

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Maj 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Jest ktoś z okolic Gdańska/Elbląga? Bo już jestem zdecydowany na bilet od rosyjskiego przewoźnika ale pisze, że jest ryzyko, że opóźnienia mogą sięgać 5 godzin bo remont drogi jest Elbląg - Gdańsk ... rzeczywiście słabo to wygląda? Może ktoś lepiej zna sytuacje? Jedynie tak sobie myślę, że sobota - niedziela to źle może nie będzie, tylko że jeżeli chciałbym mieć spory zapas to godziny innych środków transportu nijak mi się zgrywają, nie chcę usnąć na tym meczu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Maj 2018 00:26 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 4
Ja dziś kupiłem 2 bilety w obie strony od rosyjskiego przewoźnika w poniedziałek rano o 7:05 odjazd z Elbląga na miejscu będziemy o 9:30 podobno więc nie ma znaczenia nawet te opóźnienie 5h i tak czy tak zdąży się na mecz a powrót we wtorek najszybciej jak się da o 6:00 odjazd w stronę Elbląga. Ja już sobie wszystko załatwiłem nocleg mam(oczywiście w polsce) transport tam i spowrotem mam teraz tylko czekam na bilety na mecz Hiszpania - Maroko :D
Góra
 Profil Relacje PM off
DonCorrado lubi ten post.
DonCorrado uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 17 Maj 2018 05:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Planuje podobnie ale na sb-niedziela. Ta strona dziwna bo raz wchodzi bilet za miesiąc, teraz sprawdzałem tylko do przyszłego tygodnia dostępne daty, muszę może przeglądarki zmienić. No nic, chyba podejmę ryzyko i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Maj 2018 00:44 

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 4
DonCorrado
Zmiana przeglądarki raczej nic nie da :/

Też to zauważyłem bo kilka dni obserwowałem tą stronę wczesnym rankiem oraz wieczorami - max można kupić bilet do 6 dni na przód.
W środku dnia - tak jak ja kupiłem bilety- udostępniają sprzedaż na minimum miesiąc na przód.
Dziwnie to tam działa ale ważne że jakoś szybciej można zakupić niż na polskim E-podróżniku który mi powiedział że do dyspozycji na kurs 25 czerwca 7:00 i powrót 26 czerwca 6:00 udostępni tylko 5 sztuk biletów... To tak troszkę słabo bo bym musiał całą noc i dzień czatować kiedy dodają opcję kup a szansa że z tych 5 akurat po 2 w obie strony trafią do mnie równa była 0%....


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Maj 2018 20:58, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Maj 2018 05:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Nabyłem bilety na 6 rano, niedziela 17 czerwca, ale nie mam pomysłu na sobotę. Prawdopodobnie kupie bilety PKP tak, żeby koło 11stej być w Elblągu i nie wiem co dalej, chyba będę liczył, że bliżej tej daty wpadnie coś z BlaBlaCar w kierunku Kaliningradu bo ruski przewoźnik jedzie dopiero koło godziny 16stej i ma być na miejscu 18:30, dla mnie ponad 2 godziny zapasu do meczu to za mało, inni też mogą jechać na ten mecz, na granicy może być zatwardzenie, poza tym ta ruska strona z biletami informuje, że na trasie Gdańsk - Elbląg jest remont i opóźnienia mogą wynieść nawet pięć godzin,coś czuję, że bezpieczny zapas sobie daje ów przewoźnik, nawet do PKS Gdańsk dzwoniłem czy tak jest, babeczka powiedziała, że pierwsze słyszy choć co Ona też może wiedzieć tam w informacji jak tymi autobusami nie jeździ. Może od 11stej do 21wszej jakoś dowleczemy się z kolegą do Kaliningradu z Elbląga albo jeszcze inną opcję wybiorę tzn. inna opcja to jechać o 7 rano tym autousem do Kaliningradu z Elbląga tylko to oznacza morderczą nocną podróż z Krakowa pociągiem, a chciałbym tego uniknąć bo będę wykończony przez to na meczu z racji takiej, że nocka po meczu to dworzec, już robiłem dwudniowe akcje bez spania i to właśnie na mecze i sen po takim wyjezdzie jest twardy i dlugi jak zaden inny :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Maj 2018 20:32 

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 13
DonCorrado, ja jestem z Elblaga, jak bede mial jakies info co do transportu to dam Ci znac. Pisalbys sie np na transport autem w kilka osob ? Probowalem zalatwiac bilety przez PKS Gdansk. Dziś byl pierwszy dzien kiedy mozna bylo kupic bilety na 16 czerwca i... niestety nie zdazylem. Biletow juz nie ma. Bede szukal jakiegos transportu z kims no i moze jakis przewoznik z miedzyczasie wyskoczy z oferta jakas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 18 Maj 2018 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Dzwoniłem ostatnio do PKS Gdańsk, bilety tylko w kasach na miejscu, nawet mi przez głowę przeszło żeby za flache kogoś namówić czy by mi nie kupił i nie wysłał, sytuacja jest taka, ze kupiłem bilet powrotny na 6:00 rano w niedziele, na ruskiej stronie, prawdopodobnie pojade Kraków - Malbork - Elbląg i będę koło 11 w Elblągu i nie wiem ... może bliżej meczu pojawi się jakaś obcja blablacar, z drugiej strony waham się czy nie jechać na noc tak żeby na 6-7 rano zdążyć na autobus do Kaliningradu ale chyba właśnie o nim piszesz, że biletów brak? Dzwoniłes i tak powiedzieli? Wolał bym mieć już wszystko załatwione, ale póki co się nie da. Skoro jesteś z Elbląga to tak słabo z tym, żeby dotrzeć do granicy chociaż jakimkolwiek busem? Nic nie jeździ? Łudzę się że od 11stej do 21wszej jakoś bym dotarł na mecz :twisted: z drugiej strony wydaje mi się, ze jakaś opcja się jednak pojawi bliżej meczu ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 18 Maj 2018 22:15 

Jeżdżą takie rosyjskie dostawcze busy, przerobione na pasażerskie, łapią ludzi na tyłach pksu, na wysokości peronów SKM. Można tam próbować, plusem jest że nie mają rozkładu więc nie każdy I nich wie, minusem - że nie ma żadnej pewności że I o której przyjedzie. Ale z racji terminu nie bałbym się CZY przyjedzie a raczej o której.
Góra
 PM off
DonCorrado uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 18 Maj 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
No i to jest informacja. Cenowo pewnie podobnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:00 

na pewno nie jest drogo bo łapią z miejsca (żadne bilety etc. tylko jak w marszrutce).

Nie ma cennika (chyba - nazwy też nie ma, więc ciężko sprawdzić) więc również mogą podbijać cenę jak będzie za dużo chętnych :/


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Maj 2018 00:01, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Maj 2018 09:14 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 407
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Witam, wybiera się ktoś z trójmiasta na mecz Chorwacja-Nigeria?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Maj 2018 09:27 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 17
Loty: 33
Kilometry: 54 573
@Mihal09 ja się wybieram, ale skorzystałem z podpowiedzi kolegów wyżej - udało mi się kupić "na rusku" bilet na 6:00 w sobotę. Gorzej z powrotem, bo nie chciałbym nocować w Rosji tylko od razu wrócić, więc będę próbował się pewnie z kimś zabrać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Maj 2018 09:31 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 407
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Cały czas rozważam opcję samochodową, ale jest dużo znaków zapytania. Orientuje się ktoś może, czy jest opcja złapania czegoś tzn. jakiegoś busika po przekroczeniu granicy po stronie rosyjskiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Maj 2018 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Z Olsztyna do Kaliningradu jeździ jak coś Ecolines za 50 zł czas przejazdu 5 h

https://ecolines.net/pl/pl/trasy/rozkla ... s-EALw_wcB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Maj 2018 10:48 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Cześć,
Mam pytanie dotyczące połączeń Trójmiasto - Kaliningrad.
Czy ktoś kupował bilety przez http://avtovokzal39.ru/xml/search.php ?
Na wybrany przeze mnie przejazd jest na tej stronie ponad 20 biletów dostępnych. Zadzwoniłem dla pewności do PKS Gdańsk i okazało się, że... są tylko 4.
Nie wiem więc czy mogę ufać tej stronie. Ma ktoś doświadczenia? Posiada ktoś linki do innych alternatywnych przewoźników? Szukam transportu dla sześciu osób.


Ostatnio edytowany przez blazejdaw, 23 Maj 2018 10:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 23 Maj 2018 10:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Bo może oni (czyli PKS) ma tylko 4 bilety na sprzedaż, a pozostałem (16) są na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group