Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2014 17:51 

Rejestracja: 01 Mar 2014
Posty: 3
Witam serdecznie,

Jestem członkiem Wizzair Discount Club i zarezerwowałem sobie bilet na lot korzystając ze zniżki. Chciałbym teraz zarezerwować bilet na ten sam samolot dla znajomego. Czy istnieje jakaś możliwość, żeby on też skorzystał ze zniżek? Generalne warunki promocji zostają spełnione, wszak będę pasażerem tego lotu a moim znajomym podróżującym ze mną również powinna przysługiwać zniżka wynikająca z faktu mojego członkostwa. Niestety nie widzę takiej opcji na stronie rezerwacji wizzaira, stąd moje pytanie. Lot muszę zarezerwować jak najszybciej (końcówka biletów), więc w miarę możliwości, jeśli ktoś spotkał się już z podobnym problemem, proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dzięki!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 02 Mar 2014 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
Zniżka przysługuje pasażerom lecącym z Tobą, ale tylko wówczas jeśli są na tej samej rezerwacji co Ty. Wczoraj kupiłem bilety na trasie Barcelona El Prat - Poznań dla 4 osób i jednocześnie członkostwo WDC dla siebie i wszystko działa, zniżki dla wszystkich uwzględnione.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:01 

Rejestracja: 01 Mar 2014
Posty: 3
Czyli nie ma żadnej możliwości ominięcia tego? Nie opłaca się nawet próbować w tej sprawie łączyć z telecentrum ? Strasznie nieprzyjazna klientowi jest ta firma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:03 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
bialyy napisał(a):
Witam serdecznie,

Jestem członkiem Wizzair Discount Club i zarezerwowałem sobie bilet na lot korzystając ze zniżki. Chciałbym teraz zarezerwować bilet na ten sam samolot dla znajomego. Czy istnieje jakaś możliwość, żeby on też skorzystał ze zniżek? Generalne warunki promocji zostają spełnione, wszak będę pasażerem tego lotu a moim znajomym podróżującym ze mną również powinna przysługiwać zniżka wynikająca z faktu mojego członkostwa. Niestety nie widzę takiej opcji na stronie rezerwacji wizzaira, stąd moje pytanie. Lot muszę zarezerwować jak najszybciej (końcówka biletów), więc w miarę możliwości, jeśli ktoś spotkał się już z podobnym problemem, proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dzięki!:)


Tak jak napisano powyżej, osoba musi być z Tobą na tej samej rezerwacji. Czyli gdybyś kupił koledze bilet wtedy co Ty kupowałeś byłoby ok, jeżeli teraz chcesz kupić mu bilet - musisz kupić też sobie.

Chyba dlatego linie niskokosztowe to linie niskokosztowe. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:15 

Rejestracja: 01 Mar 2014
Posty: 3
Martwicie mnie strasznie. Niestety zatem jest tak jak podejrzewałem. No nic, w każdym razie dzięki za bezzwłoczną odpowiedź:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Mar 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2013
Posty: 39
Loty: 26
Kilometry: 45 760
Jest jeszcze jedna opcja. Jeśli rezerwowałeś bilet dla siebie wczoraj i wybrałeś opcję płatności "przelew bankowy", ale jeszcze nie dokonałeś płatności (można opłacić w ciągu 24 godzin) to po prostu nie płać i rezerwacja będzie anulowana i wtedy zrobisz nową z kumplem na jednej rezerwacji. Natomiast jeśli już opłaciłeś to mówiąc kolokwialnie "po ptakach".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: babilas oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group