Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Kwi 2013 19:30 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Czy ktoś wie jak się skontaktować z doyouspain.com? Na wiadomości wysyłane przez ich formularz nie odpowiadają. Nie wiem czy jest to pośrednik godny zaufania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#22 PostWysłany: 06 Kwi 2013 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Aktualizacja - przeliczyło euro po 4,37
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Kwi 2013 08:11 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Dzięki za odpowiedzi. A jak to jest z płaceniem: czy mogę teraz za auto zapłacić kartą debetową a na miejscu posłużyć się kartą kredytową? Ciągle czekam na wyrobienie kredytówki i boję się, że będę ją miał na ostatnią chwilę przed wylotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Kwi 2013 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam,
jestem po małych perturbacjach z tym serwisem, korzystałem z niego drugi raz i niestety ale tym razem się zawiodłem. Obsługa klienta jest bardzo kiepska jak i kontakt z nimi.
Zarezerwowałem hotel 20 marca (nocleg od 20 kwietnia). 11 kwietnia o godz 18 czyli na 9 dni przed odbyciem noclegu dostałem maila z informacją, że hotel będzie zamknięty i proponują zamianę na inny o podobnych parametrach (moim zdaniem gorszych) oddalony o 400m od pierwotnego hotelu. Odpisałem od razu, że akceptuje pod warunkiem iż dostane pokój na wyższym piętrze z balkonem. Dodatkowo poprosiłem o przesłanie vouchera. 15 kwietnia dostaje ponownie maila z tą samą informacją że hotel będzie zamknięty i że proponują inny. Kolejny raz odpisałem, że akceptuje pod warunkiem iż dostane pokój na wyższym piętrze z balkonem. Poprosiłem ponownie o przesłanie vouchera w jak najszybszym czasie, ponieważ pozostało niewiele dni do noclegu. Dostaje odpowiedź w tym samym dniu "Twoja prośba jest zależna od dostępności w momencie Państwa przyjazdu do hotelu". Sprawdziłem w ofercie doyouspain.com dostępne są pokoje w tym hotelu w moim terminie. Jaja sobie z ludzi robią czy co??? W końcu stwierdziłem że nie będę się bawił z tym serwisem i anulowałem swoją rezerwację poprzez e-mail z prośbą o zwrot pieniędzy. O dziwo za chwilę dostałem potwierdzenie, że moja rezerwacja została anulowana. Teraz czekam na kasę, zobaczymy ile to potrwa, może ktoś z was przerabiał???
Podsumowując jak nie ma żadnych zmian w rezerwacji to spoko (rezerwowałem hotel na majorce i było okej), ale jeśli dochodzi już do jakiś zmian to po prostu jest masakra, kontakt bardzo ograniczony poprzez e-mail lub telefon (szkoda kasy), obsługa klienta jest do bani. Dodatkowo nie każdy sprawdza co chwilę maila prawda? więc czy tak trudno im zadzwonić i poinformować o zmianach??
Dzisiaj sprawdzam na bookingu koszt hotelu porównywalny do doyouspain. Korzystałem z booking.com bez porównania, serwis godny zaufania i profesjonalna obsługa.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Kwi 2013 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
Robertos napisał(a):
Witam,
jestem po małych perturbacjach z tym serwisem, korzystałem z niego drugi raz i niestety ale tym razem się zawiodłem. Obsługa klienta jest bardzo kiepska jak i kontakt z nimi.

To prawda, nie odpisją na żadne zapytania, aczkolwiek ja rezerwowałem i na miejscu było ok, podobnie z wynajmem samochodu. Teraz w Faro ponownie wynajmuje przez ten serwis.

Robertos napisał(a):
Kolejny raz odpisałem, że akceptuje pod warunkiem iż dostane pokój na wyższym piętrze z balkonem.
Dostaje odpowiedź w tym samym dniu "Twoja prośba jest zależna od dostępności w momencie Państwa przyjazdu do hotelu".
Sprawdziłem w ofercie doyouspain.com dostępne są pokoje w tym hotelu w moim terminie.

Na pewno zrozumiałeś o co chodzi? czy sprawdziłeś w ofercie na www że jest dostępny pokój na wyższym piętrze?

Robertos napisał(a):
Dzisiaj sprawdzam na bookingu koszt hotelu porównywalny do doyouspain. Korzystałem z booking.com bez porównania, serwis godny zaufania i profesjonalna obsługa.

polecam jeszcze hotels4u i lowcostholidays
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Kwi 2013 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
adriano84 napisał(a):
Robertos napisał(a):
Kolejny raz odpisałem, że akceptuje pod warunkiem iż dostane pokój na wyższym piętrze z balkonem.
Dostaje odpowiedź w tym samym dniu "Twoja prośba jest zależna od dostępności w momencie Państwa przyjazdu do hotelu".
Sprawdziłem w ofercie doyouspain.com dostępne są pokoje w tym hotelu w moim terminie.

Na pewno zrozumiałeś o co chodzi? czy sprawdziłeś w ofercie na www że jest dostępny pokój na wyższym piętrze?


Oczywiście, po pierwsze proponowali hotel gorszy od wcześniej zarezerwowanego, po drugie 4 dni minęły od mojego maila a oni mi piszą że prośba jest rozpatrywana? to ile miałbym czekać? do dnia wyjazdu? ogólnie trochę się zniechęciłem do tego serwisu to tyle.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Kwi 2013 21:44 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja drugi dzień czekam na zwrot kasy za anulowanie rezerwacji auta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Kwi 2013 11:07 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Dostałem właśnie zwrot od doyouspain. Łacznie 4 dni czekania od momentu anulowania rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Kwi 2013 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Dzisiaj dostałem zwrot, 3 dni od anulowania rezerwacji hotelu.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Kwi 2013 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja nie miałem żadnych problemów mimo że wcześniej się obawiałem bo na stronie hotelu po wpisaniu nr vouchera nie wyświetlała się rezerwacja a hotel nie odpowiadał na maila z zapytaniem. Mimo to na miejscu wystarczyło pokazać wydruk i wszystko było okej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 14 Mar 2014 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
Robertos napisał(a):
Dzisiaj dostałem zwrot, 3 dni od anulowania rezerwacji hotelu.


A rezerwację opłaciłeś kartą rozliczaną w EUR czy PLN?
Zastanawiam się czy traci się na spreedzie walutowym czy może dostanę dokładnie tę kwotę, którą pobrano w PLN?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 20 Kwi 2014 20:39 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 1
Witam,

W lipcu wybieram się do Hiszpanii i zastanawiam się nad wynajmę samochodu poprzez stronę doyouspain.com. Znalazłem pojazd za 180 euro/7dni + pełne ubezpieczenie (Total Excess Protection ), paliwo full/full. Firma ATESA. Niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dlatego chciałbym prosić o pomoc kogoś kto już wynajmował samochód przez tą stronę. Czy w opcji full/full paliwo jest w cenie pojazdu i zwracam tylko wykorzystane paliwo? Czy jak wezmę dodatkowe ubezpieczenie opon itd muszę płacić dodatkową kaucję?

Może mi ktoś powiedzieć co to za opłata?
You can take the SCDW to remove the excess from our supplier on collection for 13.00EUR a day.
Or you can remove your excess with us after you book for only 4.99EUR a day - Total for your booking: 34.93EUR.

Korzystając bezpośrednio ze strony ATESA dostałem wyższą ofertę.

Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 20 Kwi 2014 20:49 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
W full/full dostajesz pełny bak i zwracasz pełny, nic więcej. Brałam tak auto z doyouspain na Majorce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 20 Kwi 2014 20:51 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
http://www.doyouspain.com/faqs.htm
Bierzesz i placisz za pelen bank, oddajesz pelen i dostajesz zwrot kasy.
Te oplaty to koszt zniesienia udzialu wlasnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 18 Cze 2014 22:33 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
Czekam na zwrot już piąty dzień;/ Chciałem zarezerwować auto, kasę z karty pobrali a zamiast potwierdzenia rezerwacji otrzymałem maila z informacja, że auto nie jest dostępne. Czas mnie goni, bo do wyjazdu już niewiele zostało, a kasa na auto nie wiadomo gdzie tak naprawdę jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 20 Cze 2016 17:17 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Rezerwował ktoś u nich ostatnio hotel i może napisac opinie, bo temat stary. Przymierzam się do hotelu na Teneryfie - mają cenę ok.10% niższą od alpharoom i innych z kodami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 13 Maj 2019 19:47 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Odświeżę nieco temat bo opinii nadal brak...
Czy ktoś korzystał z Do You Spain przy rezerwacji hotelu.
Znalazłem hotel na Majorce 20% taniej niż na booking i zastanawiam się gdzie jest "haczyk"? ( jeśli jakiś w ogóle jest)

Z góry dzięki za info
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Maj 2019 19:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Przejrzyj warunki oferty i sam zdecyduj. A jak boisz się haczyka, to kupuj gdzieś drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Maj 2019 19:53 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Dzięki za "merytoryczną" podpowiedź.
Warunki są takie same, szukam osób które ostatnio korzystały z tego serwisu i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 13 Maj 2019 19:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
I będziesz sugerował się opinią jednej, czy dwóch osób?
Kupuj i tyle...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group