Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 13 Lis 2019 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Warto też dodać ogłoszone (i już dostępne w sprzedaży) połączenie Ryanair do Pafos.
Niestety zaledwie raz w tygodniu, ponadto w środę.
Ale jest.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#182 PostWysłany: 16 Lis 2019 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ciekawe czy ktoś odda pasażerom którzy nie polecieli kasę, a może po sztabce złota dostaną ;)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 17 Lis 2019 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Te transporty złota paraliżują całe miasto od prawie miesiąca. Była już ich co najmniej kilka. Zawsze wtedy na 2-3h pół miasta jest zablokowane, bo wyłączają światła wszędzie, a policja obstawia nie tylko trasę przejazdu, a kilka różnych dróg którymi mogliby jechać. Tak żeby Ci to chcą te sztabki ukraść nie mieli za łatwo. Generalnie źle brzmi to co w tym artykule ale uwierzcie mi że jest wielokrotnie więcej ludzi którzy przez to ucierpieli niż tych 80 pasażerów ;) Zwłaszcza że te transporty są tuż po porannym szczycie komunikacyjnym czyli jak tylko poranny paraliż się skończy to zaczyna się konwojowy mniej więcej od 9 do 12, kiedy nikt się nie spodziewa korków. Więc wiele ludzi nie zdążyło na egzamin, do lekarza, na lotnisko itp.
I wydaje mi się że to nie do końca wina lotniska tylko ogólnej organizacji całej tej operacji, na każdym etapie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 17 Sty 2020 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Z dobrych wieści to w kwietniu (od 23go) ma w końcu ruszyć ILS kategorii II. Dość późno, no ale - krok do przodu.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#185 PostWysłany: 28 Sty 2020 02:49 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
W sumie to nie wiem gdzie to pytanie zadać, ale nie chcę zakładać nowego tematu.
Trochę już tych lotnisk widziałem i tylko w Poznaniu zawsze zdarza mi się sytuacja, której w żaden sposób wytłumaczyć nie potrafię. Latając z podręcznym mam zawsze kosmetyki w woreczku strunowym. Nikt nigdy na żadnym lotnisku w Europie i poza nią nie kazał mi przepakowywać kosmetyków z woreczka strunowego do... woreczka strunowego. W Poznaniu dzieje się to za każdym razem. Nieuprzejma Pani wyciąga mój woreczek z kosmetykami, a za chwilę podaje swój pusty i każe to przekładać. Na pytanie jaki to ma sens nigdy nie potrafią odpowiedzieć. Czy tylko ja tak mam? Ktoś może spotkał się z podobnym zachowaniem? Abstrahując już od strasznie niemiłej obsługi lotniska jest mi najzwyczajniej mówiąc przykro. Jest to "moje" lotnisko, ale staram się je omijać z daleka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 28 Sty 2020 06:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Jakoś nigdy nie zdarzyło mi się przepakować kosmetyków na Ławicy,
za to na lhr owszem


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Sty 2020 10:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 28 Sty 2020 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Na Ławicy to loteria. Ja zwykle mam kosmetyki w przeźroczystej kosmetyczce i nic nie muszę z tym fantem robić. Ale moja żona czasem ma mniej szczęścia i też musi przepakowywać. Ale reguły nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Leciałem z Poznania 39 razy i w nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja.
@Mikolaj23 albo masz pecha, albo Twój woreczek wygląda podejrzanie.
Jeśli chodzi o inne lotniska i wymuszenie przepakowanie kosmetyków to zdarzyło mi się to przynajmniej parokrotnie. Na pewno na STN, na pewno na SXF... i więcej nie pamiętam, bo to taka drobnostka, że 30 sekund później zapominam o sprawie.

Co do niemiłej obsługi to jest dokładnie tak samo jak na innych lotniskach ~8/10 razy jest normalnie, ~2/10 trafi się jakiś upierdliwy burak.

Szczytem chamstwa jest za to tranzyt w WAW, gdzie ~8/10 razy trafia się upierdliwy burak. Już się nauczyłem, że jeśli nie mam tranzytowego alko, to lepiej wyjść i wejść fast trackiem. Jest szybiej i przyjemniej.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj23 lubi ten post.
 
      
#189 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:11 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Najwidoczniej mam pecha :) czasem mam przezroczystą kosmetyczkę, a czasem woreczek strunowy, który nie różni się niczym od tego który dostaję na lotnisku. No cóż :D sprawdzę na początku marca czy się uda przejść bez ceregieli ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 28 Sty 2020 10:19 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Mi też się zdarzyło, parę lat temu. Pani autorytarnie stwierdziła, że mój worek jest za duży i kazała iść i kupić nowy, do automatu, za 2 zł. Z tym za dużym workiem odbyłem wcześniej ze 20 lotów, później jeszcze więcej i nikt nie zwrócił na niego uwagi.
Obsługa w Poznaniu jest arogancka, czepialska i nadinterpretuje przepisy (nie chcieli mnie przepuścić z breloczkiem - scyzorykiem z 3 cm. ostrzem) i to jest fakt.
P.S. Mnie najnormalniej w świecie nie stać na latanie z Poznania, choć tu mieszkam :) Ceny są abstrakcyjne. Nawet do takiego Kijowa leciałem z Wrocławia, za 25% ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#191 PostWysłany: 28 Sty 2020 11:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 965
Loty: 198
Kilometry: 437 840
Apocalipse napisał(a):
Co do niemiłej obsługi to jest dokładnie tak samo jak na innych lotniskach ~8/10 razy jest normalnie, ~2/10 trafi się jakiś upierdliwy burak.


Kiedyś, powiedzmy 4-5 lat temu, kontrola bezpieczeństwa na Ławicy to był skandal. Takiego chamstwa wśród pracowników nie spotkałem nigdzie indziej a bolało tym bardziej, że to moje 'rodzime' lotnisko. Wydaje mi się, że posypała się wtedy fala skarg, w tym moja, i od tego czasu obsługa kontroli bezpieczeństwa na Ławicy jest naprawdę miła i trafienie buraka to rzadkość. ,

Niedawno widziałem natomiast panią z kontroli na Okęciu, która z uporem godnym pozazdroszczenia zobowiązywała pasażerów do przepakowania kosmetyków. Czyli jednym słowem - nie ma reguły i zgadzam się z @Apocalipse, że to taka drobnostka, że musiałem dobrze pomyśleć zanim sobie przypomniałem gdzie to zaobserwowałem (wyszło, że Okęcie).

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 13 Sie 2020 17:36 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
KLM łączy Poznań z Amsterdamem

https://epoznan.pl/news-news-108779-now ... msterdamem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
DaDa lubi ten post.
 
      
#193 PostWysłany: 13 Sie 2020 17:53 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Wspaniała wiadomość po tym jak nasz narodowy przewoźnik od września pozostawia tylko loty do Warszawy.

Na tem moment cena też całkiem przyjemna bo ok 420PLN w dwie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 16 Sie 2020 21:57 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Ryan będzie rzadziej/mniej latał

Alicante: redukcja 2 do 1 lotu tygodniowo od września do końca rozkładu letniego
Rzym-Ciampino: redukcja z 2 do 1 lotu tygodniowo od września do końca rozkładu letniego

Barcelona-Girona, Cork oraz Tel-Awiw -
całkowita likwidacja lotów od września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 19 Sie 2020 20:09 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Od 4 września ruszają loty SASu z Poznania do Kopenhagi. Na razie 3x tygodniowo. Wylot z POZ w poniedziałki, środy i piątki o 14:25, a z Kopenhagi o 12:45. Od 2 października rejsy mają odbywać się już codziennie oprócz sobót :D
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#196 PostWysłany: 03 Cze 2021 03:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 965
Loty: 198
Kilometry: 437 840
Cytuj:
Uruchamiamy 4 rejsy w tygodniu na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Poznania. (...) Od listopada loty zostaną uruchomione do Meksyku, na Kubę oraz do Dominikany. Prawdopodobnie po Bożym Narodzeniu, gdy ustabilizuje się sytuacja epidemiologiczna w Tajlandii, polecimy i do tego kraju z Poznania.


Na tą Tajlandię to raczej szanse marne ale i tak fajnie.
p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#197 PostWysłany: 03 Cze 2021 04:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
I tu: https://www.fly4free.pl/poznan-rozbil-b ... kie-trasy/
I tu: https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... 11666.html
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#198 PostWysłany: 30 Lip 2021 06:52 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 111
Obsługa w Poznaniu chyba powróciła do opisywanego kilka postów wcześniej „starego stylu” - chamstwo na kontroli bezpieczeństwa, nieogarnięta obsługa lotniska, która nic nie wie i czepialstwo. Lecę po raz pierwszy, bo moje „rodzime lotnisko” to KTW, ale po tych doświadczeniach raczej prędko nie zawitam ponownie.
_________________
Kraje: 55/195
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 30 Lip 2021 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
To chyba kwestia tego na kogo się trafi. Ja trafiłem na fajną obsługę.
Za to w kwestii głównego wątku zauważyłem, że odprawa paszportowa zajmuje bardzo dużo czasu, mówię też o tej za kontrolą przed bramkami. Ludzie trochę nie ogarniają, że trzeba tam stać po 30minut.
Po przylocie natomiast ma być ponoć osobna kolejka dla zaszczepionych, by szybciej można było przejść.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#200 PostWysłany: 30 Lip 2021 14:32 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 501
W POZ dalej każą otwierać laptopa na taśmie przy kontroli bezpieczeństwa, przez co narażają sprzęt na uszkodzenia. Chora praktyka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 234 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group