Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Lip 2016 10:47 

[quote="mediolan"
nie o to chodzi co daje

tylko jak postępuje


[/quote]

przejdźmy może do konkretów, gdzie według ciebie dokładnie np. w ostatniej promocji 27 lipca postąpili nieetycznie czy cię oszukali (choć nie wiem jak to możliwe jak W6 nie latasz)

Bo wychodzi takie lanie wody, my o konkretach, a ty tam takie bla bla la, jaką to krzywdę Wizzair robi swoją ofertą

Co do premiowania tu Wizzair, od 28 lipca POSUCHA na SG, same poważne linie lotnicze z ich promocjami :lol:
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#22 PostWysłany: 30 Lip 2016 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
@mediolan
nic nie stoi na przeszkodzie byś bojkotował wizira
myślę ze po paru miesiącach bojkotu, przyjdą do ciebie na kolanach
a my wszyscy na tym skorzystamy
do dzieła
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 30 Lip 2016 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Większość linii (również tych nazywanych tanimi) spełnia podstawowe warunki komfortu i bezpiecznego transportu publicznego, więc o tym ciężko rozmawiać/krytykować.
Transport publiczny znaczy też transport wielu osób "poupychanych" blisko siebie, ale to dotyczy też i autobusu i pociągu...

O podejściu linii lotniczej do Klienta świadczy (według mnie) głównie:
1. postępowanie linii w momencie opóźnienia wylotu (zdarza się dość często) - z tym w każdej linii lotniczej jest problem...
2. postępowanie linii w momencie odwołania lotu przez linię (zdarza się rzadziej, ale się zdarza) - z tym w WIZZ był i jest problem :-(
Szkoda, że na tym polu linie nie widzą możliwości zbudowania przewagi konkurencyjnej.

Innych "niedogodności" charakterystycznych dla danej linii lotniczej trzeba się po prostu nauczyć i z tym żyć...
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 30 Lip 2016 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Kolejny, który do ostatniej chwili czekał na -20% by kilka złociszy zaoszczędzić a tu zonk ktoś go wyprzedził i bilet jest droższy niż wcześniej i zaczyna się narzekanie (do wyboru do koloru):
1) Ci co mają WDC mają tańsze bilety
2) WDC jest za drogie a WDC grupa to już rozbój
3) Bagaż podręczny jest za mały
4) Za duży podręczny trzeba dopłacić
5) Jak się kupuje więcej biletów to może się zdarzyć że cena idzie w górę
6) Każda promocja to oszustwo
7) Za mało miejsca
8) Trzeba płacić za infolinie
10) Jak jest kod na Wizztours to wychodzi drożej niż jak się samemu rezerwuje lot i hotel
9) Wkurza mnie ten ich różowy kolor
10) Co to za linie ? Węgierskie ? Normalnie porażka.
11) I w ogóle jest do d**y

i z 15 innych

Dla mnie Wizz to linia dla przeciętnego zjadacza chleba, którego nie stać na loty liniami nie lowcostowymi. Dzięki informacją z forum i bardzo wielu osobom, które bardzo aktywnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami za co jestem im bardzo wdzięczny kupiłem już dla siebie i innych osób 21 biletów na lot Wizzem. Razem z biletami czasami brałem też bagaż. Dziś kupię kolejne bilety.

Najważniejsze jest to że nie zapłaciłem za te bilety ani złotówki.

Czemu F4F promuje Wizza ? To oczywiste. Wizzair to ważny przewoźnik na naszym rynku oferujący bilety w cenie będącej w zasięgu możliwości milionów Polaków. Głupotą było by ich pomijać nawet gdyby Wizz nie reklamował się na tym forum.


Ostatnio edytowany przez zulu, 30 Lip 2016 11:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 30 Lip 2016 11:15 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
gosiagosia napisał(a):
Dlaczego z taką pogardą :?: :?:

Tu mnie masz.
mediolan napisał(a):
mnie napawa śmiechem zawsze po czytaniu uzasadnienia dla zmian ( dzięki f4f za super komentarz zawsze redaktora) bo oni może naprawdę widzą swoje zmiany w super świetle albo myślą że klienci są tak słabi

ryanair - robił to samo wcześniej podobnie, ale się troszkę sporzadkował ,

Oj nie powiedziałbym, zwłaszcza po ostatniej akcji z wymuszaniem wykupu miejsca przy podróży z dziećmi. Jak im to stwarzało problemy operacyjne, to niech je przydzielają gratis. Zresztą to właśnie w Wizz od razu widzę, jakie miejsca mi przydzieliło bez opłaty i to jest w porządku, a nie ryanairowe rżnięcie głupa "Nie ryzykuj, możesz nie mieć miejsc koło siebie".
Ale co tam, po latach obcowania z bezczelnymi praktykami monopolistów typu PKP Intercity żadne takie działania mnie nie ruszają. Z tą różnicą, że u monopolisty masz "daj się zrobić w jajo, albo siedź w domu", a w tanich liniach "daj się zrobić w jajo, ale leć droższą konkurencją".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 30 Lip 2016 11:32 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 221
niebieski
mediolan napisał(a):
ciach

oj dostali by po tyłku, czy Prezes by coś zmienił, musiałby kwestia czasu
wróciłby bagaż podręczny z wymiarem od 52 , karta wdc by znikła, cena biletu to cena biletu a nie opłata stała 30 zł
tej wojny z pasażerami i klientami nie wygrałaby żadna firma


Ty tak na serio czy trolujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 30 Lip 2016 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Dopóki nie trzeba płacić za bilety, moje oczekiwania odnośnie Wizza sprowadzają się do tego, by na pokładzie było miejsce siedzące, a samoloty regularnie serwisowane ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 30 Lip 2016 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Nawet jak płacę za bilety w Wizzie, to ja nawet w Ryanairze nie widzę promocji typu 39 zł za Alicante, Maltę, Larnakę czy Kutaisi. U nich 100 zł OW na południe to już mega promocja. Cenowo jak dla mnie Wizz jest bezkonkurencyjny. Do tego bardzo podoba mi się ich system cenowy - 39, potem 59, potem 79 itd. Jak w Ryanie trafi się promocja, to nie dość że niemal zawsze obejmuje tylko poniedziałek-czwartek (mało biletów na weekendy), to jeszcze przeskok z ceny promocyjnej 19/39 zł potrafi być nawet do 139 zł za kolejny bilet. Każdy przewoźnik ma swoje triki, warto je znać i umiejętnie z nich korzystać. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: benedetti oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group