Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Przecież co każdy ich produkt to kłamstwo
opłaty doliczane do ceny biletu - czyli stała opłata którą podnieśli i ustanowili
bagaż podręczny - bardzo wymiarowy od 42 - a jakie było uzasadnienie - ktoś pamięta ?
produkt wdc i tłumaczenie dlaczego taki dobry
i co rusz coś wyskakiwało
mam wstręt do takich pokrętnych tłumaczeń

Rozumiem że wizzair jest klientem - płaci za reklamę, ale to chyba nie jedyne źródło dochodów, ale wystarczy się dogadać z konkurencją internetową i pokazać jak można im dobitnie dać po tyłku
zero ich promowania ogłoszeń, cen biletów , hasła nie latamy z wizzem, szanujemy się,
to dyr na Polskę jeśli taki jest - to miałby chyba wytrysk na twarzy opryszczki i problem z pracą
co im by zostało - reklamy radiowe, telewizyjne kosztowne - hahaha nic skutecznego
marketing bezposredni ?

oj dostali by po tyłku, czy Prezes by coś zmienił, musiałby kwestia czasu
wróciłby bagaż podręczny z wymiarem od 52 , karta wdc by znikła, cena biletu to cena biletu a nie opłata stała 30 zł
tej wojny z pasażerami i klientami nie wygrałaby żadna firma


Ostatnio edytowany przez mediolan, 29 Lip 2016 23:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:09 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Ale o co chodzi? ;)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:12 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Właściwie to nie wiem o co kaman >>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:15 

mediolan napisał(a):
Przecież co każdy ich produkt to kłamstwo
opłaty doliczane do ceny biletu - czyli stała opłata którą podnieśli i ustanowili
bagaż podręczny - bardzo wymiarowy od 42 - a jakie było uzasadnienie - ktoś pamięta ?
produkt wdc i tłumaczenie dlaczego taki dobry
i co rusz coś wyskakiwało

Rozumiem że wizzair jest klientem ale wystarczy się dogadać z konkurencją internetową i pokazać jak można im dobitnie dać po tyłku
zero ich promowania ogłoszeń, cen biletów , hasła nie latamy z wizzem, szanujemy się,
to dyr na Polskę jeśli taki jest - to miałby chyba wytrysk na twarzy opryszczki i problem z pracą
co im by zostało - reklamy radiowe, telewizyjne kosztowne - hahaha nic skutecznego
marketing bezposredni

oj dostali by po tyłku, czy Prezes by coś zmienił, musiałby kwestia czasu
tej wojny z pasażerami i klientami nie wygrałaby żadna firma



Jak nie jest to kolejny atak hakera, to tym bzdurnym tekstem SKOMPROMITOWAŁEŚ się, sporo tu bzdur ostatnio napisano o promocjach Wizzair, ale ty ich wszystkich przebiłeś
Koledze, co pisał, że debilne teksty, a ja go poprawiłem, iż głupie, chcę przekazać, iż to on miał rację

A i nie ma obowiązku czytać o promocjach, korzystać i tym samym latać liniami Wizzair (bystrzy i obeznani w temacie latają nawet za darmo, inni zaś wypisują bzdury)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:17 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@mediolan w jakim języku Ty próbujesz pisać? Nie wiem czy to kwestia treści, czy problemów z translatorem ale chyba nikt nie wie o co Ci chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Anonymous napisał(a):
mediolan napisał(a):
Przecież co każdy ich produkt to kłamstwo
opłaty doliczane do ceny biletu - czyli stała opłata którą podnieśli i ustanowili
bagaż podręczny - bardzo wymiarowy od 42 - a jakie było uzasadnienie - ktoś pamięta ?
produkt wdc i tłumaczenie dlaczego taki dobry
i co rusz coś wyskakiwało

Rozumiem że wizzair jest klientem ale wystarczy się dogadać z konkurencją internetową i pokazać jak można im dobitnie dać po tyłku
zero ich promowania ogłoszeń, cen biletów , hasła nie latamy z wizzem, szanujemy się,
to dyr na Polskę jeśli taki jest - to miałby chyba wytrysk na twarzy opryszczki i problem z pracą
co im by zostało - reklamy radiowe, telewizyjne kosztowne - hahaha nic skutecznego
marketing bezposredni

oj dostali by po tyłku, czy Prezes by coś zmienił, musiałby kwestia czasu
tej wojny z pasażerami i klientami nie wygrałaby żadna firma



Jak nie jest to kolejny atak hakera, to tym bzdurnym tekstem SKOMPROMITOWAŁEŚ się, sporo tu bzdur ostatnio napisano o promocjach Wizzair, ale ty ich wszystkich przebiłeś
Koledze, co pisał, że debilne teksty, a ja go poprawiłem, iż głupie, chcę przekazać, iż to on miał rację

A i nie ma obowiązku czytać o promocjach, korzystać i tym samym latać liniami Wizzair (bystrzy i obeznani w temacie latają nawet za darmo, inni zaś wypisują bzdury)



tak tak wmawiaj sobie wiele rzeczy, gorny77
mam dłuższy staż na tym forum niż Ty i wizzaira też pamiętam sprzed 10 lat mądralo , Ty wówczas o nim pewno nie słyszałeś, kojarzę też bilety za 0,01 euro
no tak, nie raz leciałem za darmo ale co to ma do tego , z wizzairem też można kombinowac i zarabiac nawet- o kurczę jaki plus

sałata się popsuła, a Ty mi piszesz że kapusta jest dobra i jak coś to teraz mam kapustę do sałatki


Ostatnio edytowany przez mediolan, 29 Lip 2016 23:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:25 

Tym bardziej nie rozumiem, czemu wypisujesz TAKIE BZDURY, do tego niezrozumiałym językiem przepraszam dialektem
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Masz pytanie w temacie

poczytaj tematy dotyczące wizzaira tylko nie promocyjne a dotyczące zmian, poczytaj też komentarz redakcyjny jaki on jest i co myśli osoba która była na konferencji wizza,o jego zmianach
a co o bełkocie tej firmy w który jest ubrany produkt,

po co pomagać komuś kto nie szanuje swoich pasażerów ? ( czyli promować ich akcje reklamowe na głównej stronie o nich pisząc np - 20 %)

zrób sobie taką akcję w korporacji , następnie ją rozlicz i zobaczysz że jak nie będzie efektu który ma osiągnąć to Ciebie rozliczą za pomysł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:40 

Oj chłopie mało zaradny jesteś i tyle: ja tam z ostatniej promocji we 4 za darmo lecimy na Cypr w ciepłym tam listopadzie, wszystko z darmowym wdc grupa, za darmowe pkt wizz korzystając z informacji tu przedstawianych (za co dziękuję)

Wszelkie negatywne zmiany na SG są podawane w negatywnym kontekście (wiem i jestem tego pewien, bo staram się czytać powoli i ze zrozumieniem)

Czyżby flustracja z powodu braku dostępu do TS i braku możliwości korzystania z tajemnych info o trikach jak z W6 latać za free??? :)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Lip 2016 23:52 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
@mediolan nie chcesz latać, to nie lataj. Ba! Zniechęcaj znajomych! Załóż fp "Nienawidzę Wizzaira"! Wykup reklamy telewizyjne w prime time i ich hejtuj, albo wspominaj stare dobre czasy.

Mamy wolny rynek, jeśli ktoś nie jest amebą to potrafi chyba podjąć decyzję, czy woli lecieć Wizzem z małym podręcznym, Ryanem z dwoma, czy Emirates pierwszą klasą.
Nie wiem czy wiesz, ale podstawy ekonomii mówią, że firma jest z grubsza nastawiona na maksymalizację zysku. F4F to nie jest organizacja pożytku społecznego, która ma Ci zapewnić dobre samopoczucie tylko przedsiębiorstwo zarabiające w głównej mierze na sprzedaży reklam, więc wojna z jedną największych linii operujących z Polski byłaby strzałem w kolano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Lip 2016 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Anonymous napisał(a):
Oj chłopie mało zaradny jesteś i tyle: ja tam z ostatniej promocji we 4 za darmo lecimy na Cypr w ciepłym tam listopadzie, wszystko z darmowym wdc grupa, za darmowe pkt wizz korzystając z informacji tu przedstawianych (za co dziękuję)

Wszelkie negatywne zmiany na SG są podawane w negatywnym kontekście (wiem i jestem tego pewien, bo staram się czytać powoli i ze zrozumieniem)

Czyżby flustracja z powodu braku dostępu do TS i braku możliwości korzystania z tajemnych info o trikach jak z W6 latać za free??? :)


ja ci nie odmawiam zaradności, chwali się, wiem jak zdobyć wdc za free, wiem jak kupować bilety i jak nabić punkty na kartę
TS nie ma nic tu do tego , wynika tylko z aktywności na forum- jest jakby nagrodą
są deale których nie ma na TS i żyją :)

dokładnie - tak są podawane zmiany i takie są po ich wprowadzeniu to po co promować coś co jest gorsze , sam to potwierdziłeś

jak kupujesz chleb w piekarni ale się popsuł i odczułeś zmianę smaku( dodają coś czego nie było), to ich reklamujesz dalej czy nie ...?
pewno nie i mówisz niech sobie produkują tego ile chcą i robią z tym co chcą....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Lip 2016 00:05 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Nie no, nie mogę uwierzyć, że mierny poziom dyskusji, który zazwyczaj kończy się na komentarzach, przeniósł się na forum.
Może i faktycznie W6 podnosi ceny przed promocją, może nimi manipuluje, ale któryż przewoźnik tego nie robi? Każdy ma swoją politykę i tyle. Ryanair też nie jest święty, a to, że w momencie pojawienia się promocji nagle najtańsze bilety robią się droższe, to też norma u każdego przewoźnika, bo na tym polega promocja. Dlatego w czasach, gdy "Szalona Środa" była coś warta, z wywieszonym jęzorem czekałem na północ, bo 10 minut później to już było po ptokach.
Że każą płacić za większy bagaż? No i dobrze, najlepiej niech zabronią tych zafajdanych walizeczek na kółkach, co blokują wszystkie przejścia. Jak ktoś się nie umie spakować w zwykłą torbę, bo musi mieć dziesięć płynów do polerowania wacka, to niech nadaje rejestrowany.
Latam różnymi przewoźnikami - tanimi, tradycyjnymi, głównie na krótkich i średnich trasach i jakoś najwięcej pozytywnych, a najmniej przykrych doświadczeń mam z Wizzair (nawet Aegean raz mi podpadł).
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
goryczka uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 30 Lip 2016 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
w związku z rozpoczętym weekendem taki apel: ostrożnie z alkoholem.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 30 Lip 2016 01:47 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Wizz Air w mojej ocenie oferuje najslabszy produkt na rynku. Ale jednoczesnie w wielu przypadkach - najtanszy. A jako, ze jestesmy serwisem fly4free, a nie fly wygodnie, jest czestym gosciem na naszych lamach. W6 jest linia, ktora wg mojego kalendarza lotow wybieralem najczesciej, nie dlatego, ze na ich pokladzie czuje sie najbardziej komfortowo :).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 30 Lip 2016 02:02 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Chyba, że jest to frustracja spowodowana opłatą za "normalny" bagaż podręczny na lotnisku :mrgreen: raz w życiu zapłaciłem i w sumie czułem sié podobnie.
I fakt, W6 jest tragiczną linią ale to LOW costnktóry sprzedaje bilety w klasie autobus. Jeśli chcemy dostac sie z punktu A do punktu B i tyle to najlepsze rozwiązanie. No i rozbili wiele monopoli np WAW-TLV gdzie ceny spadły o 50%
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Lip 2016 05:52 

Kamil napisał(a):
Wizz Air w mojej ocenie oferuje najsłabszy produkt na rynku.


Może jeśli chodzi o bagaż i komfort na pokładzie
W przypadku reszty ich oferty to zdecydowanie nie choćby: liczba i jakie ma kierunki i mimo wszystko ceny
A pieniaczom i piszącym bzdury napiszcie za ile polecicie do Dubaju, Moskwy, Kutaisi, Tel Avivu, na Islandię itp itd z łatwą opcją za FREE
No i co najważniejsze, w ogóle nie potwierdzam podwyżki cen przed promocją, piszący bzdury muszą sobie uświadomić, iż liczba miejsc w promocji co oczywiste jest ograniczona i jak promocja rozpoczyna się po północy i taki delikwent zajrzy na stronę Wizzair po 10, to niech się persona nie dziwi, że podrożały bilety lotnicze WIZZAIR


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 30 Lip 2016 07:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 30 Lip 2016 07:22 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
@Kamil: Właśnie o to chodzi. Ja jestem za stary, żeby do Budapesztu czy Rygi tłuc się autobusem, ale musiałbym mieć ciężkie skrzywienie zwojów, żeby mieć pretensje, że podajecie takie oferty, bo o to na tym portalu chodzi.
Z tym komfortem bym nie przesadzał. Ja tam wielkich różnic nie widzę, chyba że ktoś chce latać w przedziale za zasłonką dla buców. Owszem, w Wizz nie rozkładają się fotele, ale nie zawsze, a w Ryanair jest ciaśniej. Tak naprawdę to ja widzę różnice głównie w atmosferze. W Locie jest jak w teatrze, w Wizz jak na pikniku, a w Ryanair jak na dyskotece. To wynika jednak głównie z klienteli. Zwłaszcza na wycieczkowych kierunkach w Ryanair nie brakuje osobników typu "No bo my tu że szwagrem lecimy na urlop i dzisiaj flaszka już pękła!". Całe szczęście, że oni nie kumają, że czasem mogliby równie tanio lecieć np. KLM-em. A najbardziej cieszy mnie, że Ryanair uspokoił atmosferę wiecznego bazaru. Te wrzaski do mikrofonu o biednych dzieciach, grająca muzyka itp. były słabe.
Tak naprawdę, jak analizowałem swoje loty, to u mnie w wyborze przewoźnika decyduje głównie... rozkład jazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 30 Lip 2016 08:24 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 9
W Wrześniu lecimy z żoną za darmo do Barcelony, z 4 kumplami lecimy za darmo do Porto w lutym 2017. A wszystko za zebrane punkty wizz. Nie jest tak źle jak forumowicze mówią. Każdy ma swoje zdanie i każdy będzie latał czym chce. Pozd
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 30 Lip 2016 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Cytuj:
chyba że ktoś chce latać w przedziale za zasłonką dla buców

Dlaczego z taką pogardą :?: :?:
@mediolan - ja jestem "wojującym" klientem - nigdy nie leciałam wizzem :lol: Z przyczyn pragmatycznych. Wygodniej było wybrać inne linie. Ale nie był to świadomy ostracyzm. Po prostu tak wyszło :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 30 Lip 2016 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
jasne że da się polecieć z darmo, jasne że wizz daje coś - lata np do tel-avivu, kutaisi itd, nie o to chodzi co daje

tylko jak postępuje

mnie napawa śmiechem zawsze po czytaniu uzasadnienia dla zmian ( dzięki f4f za super komentarz zawsze redaktora) bo oni może naprawdę widzą swoje zmiany w super świetle albo myślą że klienci są tak słabi

ryanair - robił to samo wcześniej podobnie, ale się troszkę sporzadkował , sporządkowali go akcjonariusze żądając innej postawy wobec klientów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Istvan oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group