Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: karta DINERS CLUB
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2011 18:27 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 17
Zbanowany
ma ją ktoś ? , ma w miarę dobre ubezpieczenie podróżne 100 tys usd na koszty leczenia, ( ALE ubezpieczycielem jest patologia w postaci pracowników firmy CHARTIS ) jak w realu jest w praktyce z jej codziennym używaniem i płaceniem w sklepach na terenie Polski , jest nawet podłączona do programu milowego Miles & More ale czy warto zapłacić 350 zł a później okaże się że będzie leżeć .Proszę o odpowiedź kogoś kto ma lub miał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2011 23:07 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ta karta to jakaś pomyłka. Nie wszędzie ją akceptują, warunki otrzymania bardzo wyśrubowane, duży koszt utrzymania. Z segmentu kart z górnej półki lepiej spojrzeć na MC World Signia albo Visa Platinum, Multibank i Citi mają całkiem ciekawe oferty (np. 5% zwrotu z wszystkich transakcji w MC Signia Multibanku).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2011 23:34 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Ja Diners kiedyś miałem, ale raczej nie korzystałem więc zrezygnowałem. A jak już kiedyś chciałem skorzystać (awaria systemu Visy) to się okazało że w knajpie w której byłem (na Litwie) Dinersa nie przyjmowali :)

Plusem Dinersa jest darmowy wstęp do wielu salonów na lotniskach (airport lounges) - wg ich strony do ponad 400 na całym świecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#4 PostWysłany: 24 Wrz 2011 08:35 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 17
Zbanowany
Chile1 napisał(a):
MC World Signia - minimum żeby ja dostać to dochody minimum 15 tys miesięcznie - gdybym tyle zarabiał to nie traciłbym czasu na jakiekolwiek fora .Żadna karta w Polsce nie ma ubezpieczenia kosztów leczenia na Kwotę rownowartości 100 tys usd za 350 zł rocznie
mam kilka kart , nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem w podrózy i wszystkie karty maja ubezpieczenie na np 150 tys zł za kwotę około 200 zł opłaty rocznej . Tyle że np w USA gdzie jeżdżę wycięcie wyrostka przy ataku to równowartość 12-15 tys usd , poważne obrażenia w wypadku samochodowym od równowartości 50 tyś usd

te wejścia na lotnisku z dinersem tyle ,że wpuszczą czy tez za free cos się dostanie ?

dobre ubezpieczenie miało HSBC przy karcie premium bo za 450 zł dla całej rodziny i na głowę 500 tyś zł ale się zwijają z Polski ( wymógł był 10000 tys miesięcznie na konto ale wystarczyło wpłacac i wypłacać to sama kasę aby obrót był 10 tyś

odebrałem parę dni temu MC PALTINUM z Alior Banku - karta za darmo bo niby jestem dobrym klientem - ubezpieczenie kosztów leczenia 40 tys Euro . Te wszystkie karty złote i platynowe to snobistyczna kicha reklamowana przez banki
np Każda karta platynowa czy złota na zachodzie lub w USA to np zwolnienie z konieczności wykupywania ubezpieczenia w wypożyczalni samochodów ( nasze OC i AC ) lub zniesienie udziału własnego przy szkodzie - A TO JUZ JEST DO PRZODU w przypadku USA CO NAJMNIEJ 25 USD DZIENNIE jeżeli wypożycza się bezpośrednio w wypożyczalni

Ta sama zwykła karta Diners Ma w stanach 2 razy lepsze warunki niz w Polsce

ktoś używał dinersa za granicą jakie były kursy walut ? - nie ma tego na ich stronie a pani o super miłym głosie w infolinii mówi ,że dobre http://www.fly4free.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=18&t=5459#
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#5 PostWysłany: 23 Paź 2011 04:51 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 9
Podłączam się pod temat, wyrobiłem sobie tą kartę ze względu na ubezpieczenie w podróży. Mam pytanie, czy ktoś z niego korzystał i jak przebiegała procedura? Czy ono wogóle działa, bo warunki są zachęcające.
Pozdrawiam Zbyszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#6 PostWysłany: 23 Paź 2011 10:31 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 5
Posiadam tę kartę ze względu na ubezpieczenie.Na szczęście tylko raz musiałem z tego skorzystać w Tajlandii.Rozliczenie kosztów leczenia nastąpiło bez problemów po powrocie i dostarczeniu rachunków.Dobry kontakt telefoniczny.Jedyny minus to cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#7 PostWysłany: 23 Paź 2011 20:56 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 9
Ja wyjeżdżam kilka razy w roku, więc cena nie taka straszna, taniej niż miałbym wykupować polisę u zwykłych ubezpieczycieli.
Dziękuję za odpowiedź. Zbyszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#8 PostWysłany: 10 Gru 2012 10:43 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 2
mam kartę w Diners Club i cieszę się, bo już nadarzyła się okazja skorzystać z ubezpieczenia. Na pewno przydają się też zniżki na serwis w ski team aż 50 proc. i na zakupy :) Z kartą ma się też zniżki na skipass’y i hotele. Dobra rzecz :) Opłata na rok 50 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#9 PostWysłany: 11 Gru 2012 04:56 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 161
Świetna karta dla golfistów - daje dużo zniżek na pola i przylegające hotele w PL i za granicą, ubezpiecza kije w podróży no i pokrywa koszty (do 1000€) zwyczajowego lunchu dla pozostałych graczy w przypadku trafienia hole in one :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#10 PostWysłany: 30 Wrz 2013 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Znajdę kogoś na forum z kartą Diners? Deal do przetestowania ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#11 PostWysłany: 05 Paź 2013 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Niestety kolejne instytucje wydające kartę Diner's Club przestają dawać darmowy dostęp do saloników, np. w Citibank HongKong koszt to 25-75$, także Citibank Greece wprowadził opłaty, Diner's Club UK and Ireland - koszt to 15 GBP. Na dinersclub.pl nadal jest info, że wejście jest gratis (tzn. obciążą cię np. 90 zł jako VIP lounge na okęciu, ale potem na wyciągu jest też bonus -90 zł za vip lounge)
Ciekawe czy polska wersja też niedługo przestanie zwalniać z opłaty za saloniki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#12 PostWysłany: 05 Paź 2013 19:14 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Czy jest jakaś możliwość by wyrobić tą kartę za cenę niższą niż 300 pln bo to chyba najtańsza opcja jaką znalazłe, :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#13 PostWysłany: 05 Paź 2013 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
do 30.09 była promocja na kartę DC Lot za połowę ceny (jak dobrze pamiętam to 175 PLN). Polecam sprawdzać stronę, może za jakiś czas coś takiego wpadnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#14 PostWysłany: 06 Kwi 2014 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Tadex71 napisał(a):
Plusem Dinersa jest darmowy wstęp do wielu salonów na lotniskach (airport lounges) - wg ich strony do ponad 400 na całym świecie.


Udalo Wam sie kiedykolwiek na stronie Dinersa wyswietlic liste dostepnych saloników?

http://www.dinersclub.com/airport-loung ... e-selected
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#15 PostWysłany: 06 Kwi 2014 19:56 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
A jaka masz przeglądarkę?
Mi na Firefoxie nie otwiera a na Chromie wszystko chodzi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#16 PostWysłany: 06 Kwi 2014 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 276
Loty: 884
Kilometry: 1 984 012
niebieski
Mam, co jest?

filipk90 napisał(a):
Znajdę kogoś na forum z kartą Diners? Deal do przetestowania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#17 PostWysłany: 06 Kwi 2014 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
IE i Mozilla
kazdorazowo walkower
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#18 PostWysłany: 06 Kwi 2014 20:32 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
Mi na Firefoxie nie otwiera a na Chromie wszystko chodzi

Mi na Chorme i IE zawsze otwiera. Na Firefox jest zawsze loading...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: karta DINERS CLUB
#19 PostWysłany: 20 Kwi 2014 19:58 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 47
mordek napisał(a):
do 30.09 była promocja na kartę DC Lot za połowę ceny (jak dobrze pamiętam to 175 PLN). Polecam sprawdzać stronę, może za jakiś czas coś takiego wpadnie.


Teraz właśnie trwa
http://www.dinersclub.pl/pl/klienci-indywidualni/diners-club-lot tu więcej info http://www.fly4free.pl/forum/karta-kredytowa-diners-club-za-50-pln,82,38970
_________________
May the Force be with you
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Lip 2014 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Z racji faktu, iż wyrobiłem sobie ostatnio Diners Club i w związku z tych chciałbym korzystać z połączonego z nią ubezpieczenia turystycznego chciałbym stworzyć tu wątek z listą miejsc w internecie gdzie można płacić za loty/hotele tymi kartami, niestety nie jest ich aż tak wiele, ale też nie tragicznie mało. Wiem, że ubezpieczenie można aktywować także na inne sposoby, ale wydaje mi się, że taka lista mogłaby przydać się nie tylko mi, tym bardziej, że w przypadku niektórych pośredników Diners Club zwalnia z dodatkowej opłaty za płatność:

Linie lotnicze/Pośrednicy:
travel2be - jak sprawdzałem parę mc temu ten pośrednik w wersji włoskiej miał dość niskie ceny (travel2be.it), niższe niż np. w niemieckiej. Karta Diners nadal zwalnia z opłaty transakcyjnej (Maestro również), ale z tego co widzę nie ma tam low costów i LOTu, wydaje mi się, że wcześniej były.

Hotele:
hotels.com - dotyczy większości hoteli, przy płatności przez serwis (z góry)
hrs.com.pl - dotyczy tylko tych hoteli, w których Diners Club jest akceptowany. Podobnie jak booking, hrs udostępnia dane karty hotelom, jednak wydaje mi się, że robi to w trochę bezpieczniejszy sposób (przez zamknięty portal, do którego mają dostęp tylko niektórzy pracownicy hotelu, do tego dane karty są widoczne do preautoryzacji jedynie przez 3 dni, potem znikają, aż do momentu gdy nadejdzie termin pobytu w hotelu - info z infolinii hrs).
allabouthotels.com - można płacić dinersem, podobno jeden z nielicznych serwisów, który nie ma dostępu do danych kart (przekkierowuje na stronę banku, chyba greckiego)

Inne / wycieczki z biurami podróży:
travelplanet.pl - korzysta z dotpay.pl, a on jako jeden z nielicznych pośredników płatności oferuje możliwość płatności dinersem

-----------------------------


W miarę jak ktoś chciałby coś dodać do tematu, będę edytował i uzupełniał pierwszy post wątku, aby łatwiej było się w tym wszystkim połapać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: januszmk oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group