Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Lut 2014 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
manio napisał(a):
btw. teraz i diners LOT za 50zl i 5000 mil na start!

http://www.dinersclub.pl/pl/klienci-ind ... s-club-lot


a jeszcze lepsze ze kto zamowi diners LOT to SKI TEAM bedzie za 0! w pierwszym roku :D


super, dzięki za info, nie zauważyłem tego, albo dodali jakoś przed chwilą, bo wydaje mi się, że jak sprawdzałem rano to tej promocji nie było
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#62 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:04 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
A to znaczy 10 wejsc na salony w cenie 50 zl? :D
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
frei napisał(a):
Hm, i jeśli karta dodatkowa - 0 PLN za pierwszy rok, to znaczy, że za 50 zł dwie osoby wchodzą 10 razy do salonów? Czy właściciel karty dodatkowej nie może korzystać z saloników?



Z tego co widzę tutaj:
http://www.dinersclub.pl/images/upload/ ... ywatne.pdf


to i na kartę LOTu przysługuje 5 wejść do saloników za free, ni jestem pewien czy posiadanie karty dodatkowej zwiększa ten limit x2, przecież karty korzystają chyba z jednego limitu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:30 

frei napisał(a):
Hm, no bo zastanawiam się, czy jeśli wezmę główną kartę Diners Club LOT na siebie + kartę dodatkową dla mojej dziewczyny, a ona też weźmie główną Diners Club LOT na siebie + kartę dodatkową dla mnie, to czy w sumie mamy 10 czy 20 wejść?


ty tak poważnie, naprawdę myślisz, że to miałoby szansę przejść? - zapewne 5 wejściówek przy obu wydanych kartach, o ile wydadzą a to wcale nie jest takie pewne
Góra
 PM off  
      
#65 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:44 

Każdy bank, a na pewno te które znam weryfikują takie wnioski, zwłaszcza jeśli chodzi o karty kredytowe, głównym powodem dla którego twój pomysł jest szalony i bez szans na powodzenie jest weryfikacja wniosków po PESELU! (koniecznie daj znać jak Ci poszło, osobiście stawiam dobry alkohol jak kto przejdzie)
Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Może najpierw zweryfikuj czy w ogóle karta dodatkowa daje dodatkowe wejścia, czy też "zabiera" je z głównego limitu... bo wg. mnie to nie jest takie pewne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:56 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
kliper napisał(a):
Może najpierw zweryfikuj czy w ogóle karta dodatkowa daje dodatkowe wejścia, czy też "zabiera" je z głównego limitu... bo wg. mnie to nie jest takie pewne.

Sprawdzone, 5 wejść dla karty głównej i 5 wejść dla każdej karty dodatkowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:00 

czyli ten warunek super, teraz tylko wystąpić i otrzymać dwie karty (jak wyżej np. dodatkowa dla póki co narzeczonej choć jest taki wariant "inna osoba", do tego x 2 bo na przemian :shock: )
Góra
 PM off  
      
#69 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Cytuj:
do tego x 2 bo na przemian


Tak pięknie to nie ma, z tego co kojarzę to wejście tylko dla posiadacza
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:11 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Potwierdzam. Dwie karty (w sensie skiteam + lot) to 2x5 wejsc.
Ale oczywiscie równa sie to temu ze sa to osobne kredyty i aby otrzymać obie trzeba miec jeszcze lepsze możliwości kredytowe oraz wejścia/ubezpieczenia sa rozliczane osobne wiec np. Te 3 transakcje poprzedzające musza byc wykonane jedna karta.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image


Ostatnio edytowany przez bartek., 01 Lut 2014 20:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:13 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
No i rzeczywiscie nabrać tych kart na rożne osoby to taniej wyjdzie niz priority pass ;)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Pytałem się czy można do posiadanej karty Ski Team wyrobić dodatkową Lot. Niestety w drugą stronę promocja nie działa. Odpowiedź od konsultanta:

,,Nie ma możliwości wydania karty DC LOT dodatkowej do karty DC Ski Team. Jeżeli chodzi o kartę DC LOT, to jest ona wydawana na innych warunkach niż karta DC Ski Team. W przypadku karty DC LOT minimalny dochód na podstawie którego można się ubiegać o kartę to 5 tys. zł. netto (po odjęciu zobowiązań).''
 
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 02 Lut 2014 11:52 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Dopiszę coś od siebie:

* Ktoś pytał o markety, w których akceptują kartę - Alma, Real, Obi, Castorama, Praktiker, Media Markt.
Warto też dodać, że za transakcje bezgotówkowe na stacjach benzynowych nie naliczają mil Miles & More.

* Odnośnie limitu na karcie - ktoś wspomniał, że minimalny to 2.000 PLN.
Chyba nie jest to do końca prawdą, bo z tego co pamiętam minimalny limit wynosi 15.000 PLN.
Znam jedną osobę, która dostałą DC z limitem 10.000 PLN ale o niższych nie słyszałem ... no ale może teraz się coś zmieniło ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 02 Lut 2014 12:45 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Przy ski team dochód może być nizszy

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
rozumiem, ze użytkownik karty dodatkowej też jest objęty ubezpieczeniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:22 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
wszystko jest opisane..

np. rodzina nie musi posiadac karty dodatkowej. Wyglada na to ze jadac z dziewczyna, Ona rowniez jest objeta ubezpieczeiem z mojego Dinersa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 350
niebieski
manio napisał(a):
wszystko jest opisane..

np. rodzina nie musi posiadac karty dodatkowej. Wyglada na to ze jadac z dziewczyna, Ona rowniez jest objeta ubezpieczeiem z mojego Dinersa.


1. wg prawa dziewczyna to nie rodzina
2. dziewczyna tez może jechać sama (z kartą dodatkową)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 02 Lut 2014 14:48 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Punkty na dobry początek: każdy nowy Posiadacz karty DC LOT otrzymuje na powitanie 2000 punktów Diners Club, a przy zamówieniu karty dodatkowej, za każdą taką kartę można otrzymać jeszcze po 1000 powitalnych punktów Diners Club. Czyli na początek można otrzymać, co najmniej 2000 punktów albo i znacznie więcej, jeżeli zamówione zostaną karty dodatkowe!

Co to za punkty DC? Rozumiem, że to jest niezależne od 5000 miles and more?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 02 Lut 2014 15:10 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
Punkty DC to punkty wymieniane w stosunku 1:1 na mile Miles & More.
Na nic innego wymienić się ich nie da.

Udział w programie premiowym DC jest płatny
EDIT: czyli, jeżeli chcesz zbierać mile kartą DC to opłata za taki bajer = 50 zł / rocznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 02 Lut 2014 15:19 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
Siemion napisał(a):
Udział w programie premiowym DC jest płatny
EDIT: czyli, jeżeli chcesz zbierać mile kartą DC to opłata za taki bajer = 50 zł / rocznie


w przypadku DC LOT, jest bezplatnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group