Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf

[ 4439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 222  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Lut 2014 18:19 
Awatar użytkownika

niebieski
manio napisał(a):
btw. teraz i diners LOT za 50zl i 5000 mil na start!

http://www.dinersclub.pl/pl/klienci-ind ... s-club-lot

a jeszcze lepsze ze kto zamowi diners LOT to SKI TEAM bedzie za 0! w pierwszym roku :D

super, dzięki za info, nie zauważyłem tego, albo dodali jakoś przed chwilą, bo wydaje mi się, że jak sprawdzałem rano to tej promocji nie było
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:04 

niebieski
A to znaczy 10 wejsc na salony w cenie 50 zl? :D
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:24 
Awatar użytkownika

niebieski
frei napisał(a):
Hm, i jeśli karta dodatkowa - 0 PLN za pierwszy rok, to znaczy, że za 50 zł dwie osoby wchodzą 10 razy do salonów? Czy właściciel karty dodatkowej nie może korzystać z saloników?

Z tego co widzę tutaj:
http://www.dinersclub.pl/images/upload/ ... ywatne.pdf

to i na kartę LOTu przysługuje 5 wejść do saloników za free, ni jestem pewien czy posiadanie karty dodatkowej zwiększa ten limit x2, przecież karty korzystają chyba z jednego limitu.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:30 

frei napisał(a):
Hm, no bo zastanawiam się, czy jeśli wezmę główną kartę Diners Club LOT na siebie + kartę dodatkową dla mojej dziewczyny, a ona też weźmie główną Diners Club LOT na siebie + kartę dodatkową dla mnie, to czy w sumie mamy 10 czy 20 wejść?

ty tak poważnie, naprawdę myślisz, że to miałoby szansę przejść? - zapewne 5 wejściówek przy obu wydanych kartach, o ile wydadzą a to wcale nie jest takie pewne
 PM off  

#65 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:44 

Każdy bank, a na pewno te które znam weryfikują takie wnioski, zwłaszcza jeśli chodzi o karty kredytowe, głównym powodem dla którego twój pomysł jest szalony i bez szans na powodzenie jest weryfikacja wniosków po PESELU! (koniecznie daj znać jak Ci poszło, osobiście stawiam dobry alkohol jak kto przejdzie)
 PM off  

#66 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:46 
Awatar użytkownika

niebieski
Może najpierw zweryfikuj czy w ogóle karta dodatkowa daje dodatkowe wejścia, czy też "zabiera" je z głównego limitu... bo wg. mnie to nie jest takie pewne.
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 01 Lut 2014 19:56 

Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
kliper napisał(a):
Może najpierw zweryfikuj czy w ogóle karta dodatkowa daje dodatkowe wejścia, czy też "zabiera" je z głównego limitu... bo wg. mnie to nie jest takie pewne.

Sprawdzone, 5 wejść dla karty głównej i 5 wejść dla każdej karty dodatkowej.
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:00 

czyli ten warunek super, teraz tylko wystąpić i otrzymać dwie karty (jak wyżej np. dodatkowa dla póki co narzeczonej choć jest taki wariant "inna osoba", do tego x 2 bo na przemian :shock: )
 PM off  

#69 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:07 
Awatar użytkownika

Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Cytuj:
do tego x 2 bo na przemian

Tak pięknie to nie ma, z tego co kojarzę to wejście tylko dla posiadacza

#70 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:11 

niebieski
Potwierdzam. Dwie karty (w sensie skiteam + lot) to 2x5 wejsc.
Ale oczywiscie równa sie to temu ze sa to osobne kredyty i aby otrzymać obie trzeba miec jeszcze lepsze możliwości kredytowe oraz wejścia/ubezpieczenia sa rozliczane osobne wiec np. Te 3 transakcje poprzedzające musza byc wykonane jedna karta.

Ostatnio edytowany przez bartek., 01 Lut 2014 20:13, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:13 

niebieski
No i rzeczywiscie nabrać tych kart na rożne osoby to taniej wyjdzie niz priority pass ;)
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 01 Lut 2014 20:13 
Awatar użytkownika

Loty: 182
Kilometry: 399 997
niebieski
Pytałem się czy można do posiadanej karty Ski Team wyrobić dodatkową Lot. Niestety w drugą stronę promocja nie działa. Odpowiedź od konsultanta:

,,Nie ma możliwości wydania karty DC LOT dodatkowej do karty DC Ski Team. Jeżeli chodzi o kartę DC LOT, to jest ona wydawana na innych warunkach niż karta DC Ski Team. W przypadku karty DC LOT minimalny dochód na podstawie którego można się ubiegać o kartę to 5 tys. zł. netto (po odjęciu zobowiązań).''

#73 PostWysłany: 02 Lut 2014 11:52 

Loty: 504
Kilometry: 572 111
niebieski
Dopiszę coś od siebie:

* Ktoś pytał o markety, w których akceptują kartę - Alma, Real, Obi, Castorama, Praktiker, Media Markt.
Warto też dodać, że za transakcje bezgotówkowe na stacjach benzynowych nie naliczają mil Miles & More.

* Odnośnie limitu na karcie - ktoś wspomniał, że minimalny to 2.000 PLN.
Chyba nie jest to do końca prawdą, bo z tego co pamiętam minimalny limit wynosi 15.000 PLN.
Znam jedną osobę, która dostałą DC z limitem 10.000 PLN ale o niższych nie słyszałem ... no ale może teraz się coś zmieniło ?
 Relacje PM off  

#74 PostWysłany: 02 Lut 2014 12:45 

Przy ski team dochód może być nizszy

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

#75 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:13 
Awatar użytkownika

niebieski
rozumiem, ze użytkownik karty dodatkowej też jest objęty ubezpieczeniem?
 Relacje PM off  

#76 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:22 

niebieski
wszystko jest opisane..

np. rodzina nie musi posiadac karty dodatkowej. Wyglada na to ze jadac z dziewczyna, Ona rowniez jest objeta ubezpieczeiem z mojego Dinersa.
 Relacje PM off  

#77 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:38 
Awatar użytkownika

niebieski
manio napisał(a):
wszystko jest opisane..

np. rodzina nie musi posiadac karty dodatkowej. Wyglada na to ze jadac z dziewczyna, Ona rowniez jest objeta ubezpieczeiem z mojego Dinersa.

1. wg prawa dziewczyna to nie rodzina
2. dziewczyna tez może jechać sama (z kartą dodatkową)
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 02 Lut 2014 14:48 

Punkty na dobry początek: każdy nowy Posiadacz karty DC LOT otrzymuje na powitanie 2000 punktów Diners Club, a przy zamówieniu karty dodatkowej, za każdą taką kartę można otrzymać jeszcze po 1000 powitalnych punktów Diners Club. Czyli na początek można otrzymać, co najmniej 2000 punktów albo i znacznie więcej, jeżeli zamówione zostaną karty dodatkowe!

Co to za punkty DC? Rozumiem, że to jest niezależne od 5000 miles and more?
 Relacje PM off  

#79 PostWysłany: 02 Lut 2014 15:10 

Loty: 504
Kilometry: 572 111
niebieski
Punkty DC to punkty wymieniane w stosunku 1:1 na mile Miles & More.
Na nic innego wymienić się ich nie da.

Udział w programie premiowym DC jest płatny
EDIT: czyli, jeżeli chcesz zbierać mile kartą DC to opłata za taki bajer = 50 zł / rocznie
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 02 Lut 2014 15:19 

niebieski
Siemion napisał(a):
Udział w programie premiowym DC jest płatny
EDIT: czyli, jeżeli chcesz zbierać mile kartą DC to opłata za taki bajer = 50 zł / rocznie

w przypadku DC LOT, jest bezplatnie.
 Relacje PM off  

[ 4439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 222  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], opo, Trendiction [Bot] oraz 7 gości