Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf

[ 4439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 222  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Sty 2014 20:01 

niebieski
Czyli tak czy nie? :)
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 26 Sty 2014 21:53 
Awatar użytkownika

Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Decyzja ok 3-4 dni od dotarcia wniosku do dinersa

Aby dzialalo ubezpieczenie kupujesz bilet albo 3 transakcje w ostatnich 30 dniach i jedna do 48h od wyjazdu za granica i enaik o wyjezdzie do dinersa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

#43 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:04 

DINERS daje duzo...ale juz zlota VISA z ubezpieczeniem ma wiele zalet i niektore daja juz Ci wstep do salonikow...( nie wiem jak w Polsce).
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:06 

Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
to zależy od banku który wydał kartę, większość złotych kart visa nie ma dodatkowych bonusów w stosunku do kart srebrnych...

Ostatnio edytowany przez piowor, 26 Sty 2014 22:06, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:06 

niebieski
Ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie :)

Jeszcze raz. Posiadając kartę DC, dzisiaj chce skorzystać z saloniku za darmo. Nie mam zadnych transakcji. W drodze do saloniku wykonuje 3 wymagane transakcje (ktore jeszcze sie oczywiscie nie rozliczyly).
Czy w takim przypadku przysługuje darmowy salonik czy nie?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:06 

Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
lendziro napisał(a):
Aby dzialalo ubezpieczenie kupujesz bilet albo 3 transakcje w ostatnich 30 dniach i jedna do 48h od wyjazdu za

I znowu błąd! Aby skorzystać z ubezpieczenia należy
a) zakupić bilet lub
b) zgłosić wyjazd, w cyklu rozliczeniowym poprzedzającym wyjazd dokonać przynajmniej 3 transakcji i dodatkowo jedna transakcja do 48 godzin po rozpoczęciu podróży.

Inne wymagania są do ubezpieczenia i inne do wstępu do saloników.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:14 

Zbanowany
bartek. napisał(a):
Ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie :)
Jeszcze raz. Posiadając kartę DC, dzisiaj chce skorzystać z saloniku za darmo. Nie mam zadnych transakcji. W drodze do saloniku wykonuje 3 wymagane transakcje (ktore jeszcze sie oczywiscie nie rozliczyly).
Czy w takim przypadku przysługuje darmowy salonik czy nie?

Zadzwoń do DC i zapytaj. Ja mogę ci odpowiedzieć za 3 miesiące, bo kolega zrobił dokładnie to samo w grudniu, ale transakcje z saloników są rozliczane po kilku miesiącach. Ja dopiero w styczniowym wyciągu dostałem rozliczenia wstępu w Warszawie, Paryżu i Hong Kongu z września i października. W jednej transakcji doliczają 90zł i w następnej odejmują 90zł.
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:26 

karte dostajesz powiedzmy 20.02, masz lot 29.02 z WAW do LCJ :) i nie usiadziesz w saloniku bo nie zamknal sie okres rozliczeniowy twojej karty...a zamykaja sie one z koncem miesiaca...

dostep do salonikow jest tylko dodatkiem do tego co oferuje Diners...nie polecalbym brac tej karty tylko do salonikow
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:29 

Zbanowany
mkobyszewski napisał(a):
karte dostajesz powiedzmy 20.02, masz lot 29.02 z WAW do LCJ :) i nie usiadziesz w saloniku bo nie zamknal sie okres rozliczeniowy twojej karty...a zamykaja sie one z koncem miesiaca...

W przypadku karty nowowydanej wystarczą 3 transakcje przed dniem wstępu, ta sytuacja jest dokładnie wyjaśniona na stronie: http://www.dinersclub.pl/pl/zgloszenie- ... zpieczenia
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:31 
Awatar użytkownika

niebieski
marfot napisał(a):
lendziro napisał(a):
Aby dzialalo ubezpieczenie kupujesz bilet albo 3 transakcje w ostatnich 30 dniach i jedna do 48h od wyjazdu za

I znowu błąd! Aby skorzystać z ubezpieczenia należy
a) zakupić bilet lub
b) zgłosić wyjazd, w cyklu rozliczeniowym poprzedzającym wyjazd dokonać przynajmniej 3 transakcji i dodatkowo jedna transakcja do 48 godzin po rozpoczęciu podróży.

Inne wymagania są do ubezpieczenia i inne do wstępu do saloników.

czym sie rożni to co ja napisałem a Twoim punktem B?

#51 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:35 

Zbanowany
Napisałeś: 3 transakcje w ostatnich 30 dniach, a to co innego. One muszą być w poprzednim cyklu rozliczeniowym, czyli mogą być nawet 40-50 dni przed podróżą.
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 26 Sty 2014 22:42 
Awatar użytkownika

niebieski
marfot napisał(a):
Napisałeś: 3 transakcje w ostatnich 30 dniach, a to co innego. One muszą być w poprzednim cyklu rozliczeniowym, czyli mogą być nawet 40-50 dni przed podróżą.

ok .. masz rację :) 30 dni przed dotyczy wejścia do saloników

#53 PostWysłany: 01 Lut 2014 01:22 
Awatar użytkownika

niebieski
Przedłużyli promocje do 28.02.2014, co mnie niesamowicie cieszy.

Czy ktoś się orientuje o jaki najmniejszy limit mogę się starać, aby wniosek przeszedł. Raczej nie będę tej karty zbyt często używał (choć kto wie), a nie chciałbym aby mi zdolność bez sensu obciążała.
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 01 Lut 2014 06:30 
Awatar użytkownika

niebieski
kliper napisał(a):

Czy ktoś się orientuje o jaki najmniejszy limit mogę się starać, aby wniosek przeszedł. Raczej nie będę tej karty zbyt często używał (choć kto wie), a nie chciałbym aby mi zdolność bez sensu obciążała.

3000pln

#55 PostWysłany: 01 Lut 2014 11:03 
Awatar użytkownika

Loty: 182
Kilometry: 399 997
niebieski
lendziro napisał(a):
kliper napisał(a):

3000pln

To zależy :) polecam zadzwonić i trochę ponegocjować. Podchodzą indywidualnie. Do mnie przyszła w tym tygodniu karta, a mam mniejszą pensję (ustawowo niewiele ponad 2000 zł brutto przez 13 miesięcy stażu).

#56 PostWysłany: 01 Lut 2014 16:21 
Awatar użytkownika

niebieski
aarongeru napisał(a):
lendziro napisał(a):
kliper napisał(a):

3000pln

To zależy :) polecam zadzwonić i trochę ponegocjować. Podchodzą indywidualnie. Do mnie przyszła w tym tygodniu karta, a mam mniejszą pensję (ustawowo niewiele ponad 2000 zł brutto przez 13 miesięcy stażu).

Mi bardziej chodziło mi o limit na karcie, a nie wymagane zarobki. Zdolność mam bez problemu. Po prostu nie chce aby odrzucili mi wniosek, ze względu na fakt, iż wnioskuje o zbyt mały limit (generalnie myślę o ok 8 tys. zł, tak aby można było bez problemu zakupić bilety lotnicze dla dwóch osób). Chyba, że po prostu powiedzą, że 8 tys. zł to nie bardzo, ale 12 tys. to minimum... tyle mi na tej karcie za bardzo nie potrzeba. Zadzwonię jeszcze do nich w poniedziałek. Dam znać na forum, być może komuś się przyda.

PS. Gdy robię gdzieś teraz zakupy, czy korzystam z jakiś usług, zwracam większą uwagę na akceptacje Dinersa i wcale nie jest tak źle... Na pewno nie tak jak VISA, cz MC, ale np. w księgarni, w której robiłem dziś zakupy akceptują, w restauracji, w której dziś jadłem - również. W Makro nie. Wiem, że czasami naklejki na drzwiach to jedno, a terminale to co innego, ale i tak nie jest tragicznie.
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 01 Lut 2014 16:44 

niebieski
Standardowy limit w DC to 7000 zł. Minimalny chyba 2000.
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 01 Lut 2014 17:06 

niebieski
aarongeru napisał(a):
PS. Gdy robię gdzieś teraz zakupy, czy korzystam z jakiś usług, zwracam większą uwagę na akceptacje Dinersa i wcale nie jest tak źle... Na pewno nie tak jak VISA, cz MC, ale np. w księgarni, w której robiłem dziś zakupy akceptują, w restauracji, w której dziś jadłem - również. W Makro nie. Wiem, że czasami naklejki na drzwiach to jedno, a terminale to co innego, ale i tak nie jest tragicznie.

to ze jest naklejka nie znaczy ze przejdzie transakcja. U nas w firmie kilka osob ma dinera korporacyjnego i narzekaja ze wzgledem MC/Visa lista punktow akcetpujacych jest mniejsza.. ale tez czesciej transakcje nie przechodza z jakis tam powodow.
 Relacje PM off  

#59 PostWysłany: 01 Lut 2014 17:18 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
jak wam zależny na salonikach to zapraszam na prv.
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
 Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 01 Lut 2014 17:27 

niebieski
btw. teraz i diners LOT za 50zl i 5000 mil na start!

http://www.dinersclub.pl/pl/klienci-ind ... s-club-lot

a jeszcze lepsze ze kto zamowi diners LOT to SKI TEAM bedzie za 0! w pierwszym roku :D
 Relacje PM off  

[ 4439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 222  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], opo, Trendiction [Bot] oraz 7 gości