Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#3781 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:10 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@mpg197 - na szybko kliknąłem kilka dużych krajów EU - Hiszpania, Włochy, Austria, Węgry, Niemcy, Czechy, Francja - Visa i MC
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#3782 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:11 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 73
Curve przekazuje oryginalny MCC więc chyba zostanie. Oby.

Więc pamiętajcie - w ulubionym sklepiku blikiem, w nielubianej sieci - Curvem, w bardzo nielubianej - Dinersem bezpośrednio :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3783 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:23 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Najważniejsze w tym jest chyba to, że może się jednak nie zwijają i ważność mil będzie można przy pomocy ich kart utrzymać.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#3784 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:38 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 809
platynowy
Na maila nie otrzymałem żadnego info o zaprzestaniu wydawania kart (wniosek wysłany w zeszłym roku). A akurat w końcu uzupełniłem dokumenty, więc zapytałem czy jest sens je w ogóle wysyłać. Odpowiedź „proszę nie przesyłać dokumentów, do momentu zmiany decyzji w sprawie wydawania kart”.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3785 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:41 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Do kompletu lista kodów MCC za które nie będzie mil:
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3786 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Mogli podać kody, za które będą mile. Byłoby prościej... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3787 PostWysłany: 11 Sty 2022 23:58 

Rejestracja: 26 Wrz 2020
Posty: 20
@lluukk - widać źle trafiłem. Ale jak widać w PL im się nie opłaciło - najpierw Citi, potem mBank skończyły z M&M. I pamiętam artykuły że w całej EU się przestają opłacać bankom karty zbierające mile/punkty z racji ograniczenia prowizji V/MC. Google ma w bazi sporo takich tekstów z 2015 roku - kiedy wprowadzili limity na intercharge.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3788 PostWysłany: 12 Sty 2022 00:03 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 61
Ktoś się orientuje czy Rachunki imoje oraz inFakt podadają pod te wyłączone kody?

ps. Moje 2 komplety wniosków o główne i dodatkowe na mnie+żonę i odwrotnie, złożone 30 września przyszły na przełomie roku, więc wygląda na to, że miałem sporo szczęścia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3789 PostWysłany: 12 Sty 2022 00:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
inFakt podpada pod wyłączone kody (Government Services) - szkoda..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3790 PostWysłany: 12 Sty 2022 00:16 

Rejestracja: 26 Wrz 2020
Posty: 20
SPLDER napisał(a):
Z tego zapisu nie wynika jednoznacznie że Curve zostanie wyłączona.

Prawda - nie jest to jasne. Chyba że podciągną C i Paypal pod "usług finansowych świadczonych przez osoby trzecie"
w starym regulaminie wyłączenia są tylko na: "z wyjątkiem Operacji w kasynach, wypłat gotówki, płatności na stacjach paliw" - więc na pewno coś zmieniają w wyłączeniach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3791 PostWysłany: 12 Sty 2022 00:30 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
Jeśli normalne codzienne zakupy przez C nie będą dawały mil a nie wdrożą GPay i Apay to znów będzie kiepsko. Choć i tak teraz naprawdę w wielu miejscach DC jest akceptowane bezpośrednio.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3792 PostWysłany: 12 Sty 2022 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Lepiej żeby nie bo cyk, i znowu spadek w porywach do 10% obrotów obecnie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3793 PostWysłany: 12 Sty 2022 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2021
Posty: 189
mpg197 napisał(a):
@lluukk - widać źle trafiłem. Ale jak widać w PL im się nie opłaciło - najpierw Citi, potem mBank skończyły z M&M. .

Najpierw karta była w Pekao SA (LOT Voyager, później LOT Miles & More), potem w Citi, a potem w mBank.
_________________
TAK ŻE = a więc, i dlatego. TAKŻE (PISANE ŁĄCZNIE JAKO JEDEN WYRAZ) = również
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3794 PostWysłany: 12 Sty 2022 09:03 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
OSK napisał(a):
Ostatnio kilkukrotnie miałem odmowę na terminalu w salonikach - access denied. Zadzwoniłem przed chwilą na infolinię i usłyszałem,że takie problemy z akceptacją mogą się pojawić. Powiedziano mi,że mam w takiej sytuacji dzwonić jak będzie problem, następnie zapłacić w dowolny sposób i wysłać im skan paragonu. Zwrócą środki na jego podstawie. Tak to rzeczywiście działa? Wolę tu dopytać bo konsultant raczej z tych na praktykach.
Tak. Uznają taką reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK uważa post za pomocny.
 
      
#3795 PostWysłany: 12 Sty 2022 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
A na dokładkę jeszcze to:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3796 PostWysłany: 12 Sty 2022 09:47 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
już kradną :lol:


Ostatnio edytowany przez Washington, 12 Sty 2022 10:07, edytowano w sumie 1 raz
bez wulgaryzmów proszę, nawet w żartach
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
#3797 PostWysłany: 12 Sty 2022 09:49 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2340
srebrny
@tropikey - już działa ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#3798 PostWysłany: 12 Sty 2022 11:10 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
Spokojnie nic nie kradną, przerwy w dostępie do konta zdarzają się czasami u nich.
Polski oddział DC należy do austriackiego DC Bank AG, który z kolei należy do Service Bank AG, a tego głównym udziałowcem jest bank UniCredit.
Zarówno w austriackim jak i słowackim DC ciągle można aplikować o kartę z m&m.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3799 PostWysłany: 12 Sty 2022 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
wilczagorka napisał(a):
Jakiś czas temu była informacja, że Polski odział będzie połączony/wchłonięty przez Słowacki ale chyba do tego jednak nie doszło.


Też o tym słyszałem, więc pewnie ta cała historia to rozgrywki korporacyjne pod dywanem, Słowacy mieli przejąć, oszczędności itd. a tu widać jakiś spisek, taki przyrost klientów, który może powodować, że przejmowany oddział robi się większy niż przejmujący...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#3800 PostWysłany: 12 Sty 2022 15:06 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
Aron napisał(a):
Słowacy mieli przejąć, oszczędności itd. a tu widać jakiś spisek, taki przyrost klientów, który może powodować, że przejmowany oddział robi się większy niż przejmujący...


To raczej nie jest problem, skoro z Wiednia zarządzają całym regionem (DE, AT, CZ, SK i PL). Raczej tak jak piszesz rozgrywki na górze na które oddział w PL nie miał wpływu. Zauważ, że wzrost klientów w PL także może wpływać na raporty z Europy do USA.

Moim zdaniem uszczelnią system, zmienią regulamin, opłaty i będzie hulać dalej. O marketing i wkurzonych nie będą się martwić, bo i tak to specyficzna usługa, a Klienci sami przychodzą do monopolisty w M&M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group