Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#2781 PostWysłany: 04 Lut 2021 23:40 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 73
The maximum value of the promotion is 30,000 status miles in total.

Jeśli uwzględnia to te 5k otrzymane "za posiadanie" to jeszcze trzeba 5k dolatać... bo jak wiadomo FTL to 35000.
No chyba że jest max. 30k za zakupy + 5k bonus. Nie jest to jednoznacznie wytłumaczone.
Ale wątpię, żeby dało się zdobyć/przedłużyć FTL-a bez żadnego lotu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2782 PostWysłany: 04 Lut 2021 23:52 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
zdobyć się na pewno nie da, bo żeby korzystać z promocji trzeba mieć FTLa
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#2783 PostWysłany: 05 Lut 2021 00:14 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 73
Racja :) zatem przedłużamy.
16 krajówek 125+32=157 * 16 = 2512 * 2 = 5024
+ 30000 kartą
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
 
      
#2784 PostWysłany: 08 Lut 2021 18:03 

Rejestracja: 17 Lip 2019
Posty: 29
Tam jest jasno opisane, że z transakcji można maksymalnie 25k zdobyć + 5k za samo posiadanie karty = 30k. Więc dla FTL trzeba dolecieć "jedynie" 5k
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2785 PostWysłany: 22 Lut 2021 23:05 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 44
Od ponad 3 tygodni mam problem z płaceniem DC na stronach, gdzie następuje przekierowanie na stronę VPOS Polcard.

Przy próbie płatności pojawia się błąd który załączam poniżej.

Błąd podczas przetwarzania płatności
Przyczyna odrzucenia transakcji Transakcja odrzucona. Numer karty należy do zablokowanego zakresu numerów kart.
Kod błędu 019

Próbowałem się kontaktować z Polcard, ale tam dostaję odpowiedź w stylu spadaj na drzewo, nie masz z nami umowy.
Dostałem też raz dowcipną odpowiedź od Polcard, aby skontaktować się z właścicielem strony strony na której płaciłem, czyli Polcard. To już było przegięcie.

Na stronie Polcard, gdzie podaje się numer karty nie ma żadnych danych kontaktowych do DOK. Jedyny link który tam jest to o polityce prywatności i cookies który prowadzi na angielską stronę :(

Ponieważ pisanie email do takich molochów nie ma sensu, to jeśli ktoś będzie miał podobny problem, to prośba o napisanie opinii na google. Chyba jedyna metoda na takie firmy. Link bezpośrednio do wystawiania im opinii to https://search.google.com/local/writere ... xg7QbC2X30

PS. Nie znam pewnej darmowej metody na sprawdzanie czy poradzili sobie już z problemem. Dopóki sobie nie poradzą ja sprawdzam to na stronie WOŚP ryzykując 10PLN. Wybieram Wpłać online, Jednorazowo, wybieram 10PLN, Wpłać na WOŚP, a potem Polcard.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2786 PostWysłany: 22 Lut 2021 23:34 

Rejestracja: 17 Lip 2019
Posty: 29
Miałem ten sam problem, podczas proby placenia na WOŚP w styczniu. Może trzeba rownolegle do DC uderzyć z takim zgłoszeniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2787 PostWysłany: 23 Lut 2021 00:09 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 44
Też dzwoniłem. Do DC nie dociera w tym przypadku nawet próba autoryzacji, więc po swojej stronie nic nie widzą.

Jedyne co udało mi się ustalić, to że komunikat może odpowiadać za nowe zabezpieczenie DC przy płatnościach internetowych. Tak jak przy płatności VISA czy MC jesteśmy przekierowywani na stronę banku, to tu powinniśmy być kierowani do DC.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2788 PostWysłany: 23 Lut 2021 21:35 

Rejestracja: 26 Wrz 2020
Posty: 20
RafalM napisał(a):
Jedyne co udało mi się ustalić, to że komunikat może odpowiadać za nowe zabezpieczenie DC przy płatnościach internetowych.

Mam ten sam problem we wszystkich miejscach gdzie kiedyś można było płacić DC - np. w x-kom.pl. Zakładałem że po porostu ograniczyli akceptowane karty - ale może to nie o to chodzi.
Tylko ścieżka jest skomplikowana - więc ciężko się komukolwiek skarżyć: xkom -> dotpay -> polcard -> dc.
Napiszę do DC - ale ostatni raz jak z nimi rozmawiałem w podobnej sprawie (DC przestała działać online na hotels.com ale działała przy telefonicznej rezerwacji) to nic nie byli w stanie pomóc ani powiedzieć że cokolwiek zrobią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2789 PostWysłany: 23 Lut 2021 21:52 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Ta karta zawsze była niszowa - ale ostatnio to jest po prostu destrukcja. :( Szkoda!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2790 PostWysłany: 23 Lut 2021 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
No cóż, dla wybranych po prostu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2791 PostWysłany: 24 Lut 2021 09:00 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
No właśnie od pewnego już czasu - nie. Bo będzie coraz więcej osób, które - jak ja - widziały coraz więcej minusów vs. plusów i będą z niej rezygnować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2792 PostWysłany: 24 Lut 2021 10:29 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Naprawdę wierzysz że produkt jest budowany pod cherry pickerów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2793 PostWysłany: 24 Lut 2021 10:52 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Naprawdę wierzysz w to, że mówiąc pół angielskim i pół polskim - brzmisz mądrzej? :lol: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#2794 PostWysłany: 24 Lut 2021 11:18 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 44
mpg197 napisał(a):
RafalM napisał(a):
Jedyne co udało mi się ustalić, to że komunikat może odpowiadać za nowe zabezpieczenie DC przy płatnościach internetowych.

Mam ten sam problem we wszystkich miejscach gdzie kiedyś można było płacić DC - np. w x-kom.pl. Zakładałem że po porostu ograniczyli akceptowane karty - ale może to nie o to chodzi.
Tylko ścieżka jest skomplikowana - więc ciężko się komukolwiek skarżyć: xkom -> dotpay -> polcard -> dc.
Napiszę do DC - ale ostatni raz jak z nimi rozmawiałem w podobnej sprawie (DC przestała działać online na hotels.com ale działała przy telefonicznej rezerwacji) to nic nie byli w stanie pomóc ani powiedzieć że cokolwiek zrobią.


x-kom współpracuje z firmą która ma wiele metod płatności: dotpay
dotpay ma różne metody płatności, w tym karty które są obsługiwane przez: Polcard
Polcard obsługuje wielke kart, ale z tego co mi wiadomo nie wprowadził obsługi nowych zabezpieczeń DC i dlatego po prostu zablokował wszystkie/wybrane karty: DC
DC przy próbie płatności przez Polcard nie dostaje nawet o tym informacji i nie wie, że mamy problem.

Dla x-kom, dotpay czy DC jesteśmy klientami i są tam podane adresy, strony czy telefony do zgłaszania problemów. Niestety to nie u nich występuje bezpośrednio problem. Polcard danych nie podaje uważając, że w tym wypadku ich klientem jest x-kom czy dotpay i z nami posiadaczami karty nie będzie rozmawiał (próbowałem kilka razy). Podajemy numer karty na stronie Polcard (a nie na stronie x-kom czy dotpay) więc powinni nas traktować jak klienta, do tego to właśnie u nich występuje problem.

Niestety Polcard nie uważa nas za klientów stąd była moja prośba, aby zgłaszać im ten problem (Brak wyjaśnienia co znaczy Numer karty należy do zablokowanego zakresu numerów kart. Kod błędu 019 i kiedy problem zostanie rozwiązany) przez opinie google https://search.google.com/local/writere ... xg7QbC2X30 może też być facebookowy wall. Na takiego molocha jak Polcard nie mai chyba innej metody.

PS. Oczywiście do x-kom, dotpay czy DC też trzeba zgłaszać ten problem. Im więcej osób to zrobi tym szybciej się tym ktoś zajmie, taka jest brutalna prawda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#2795 PostWysłany: 01 Mar 2021 03:27 

Rejestracja: 19 Cze 2015
Posty: 74
Loty: 324
Kilometry: 659 325
Diners posiadł moc przewidywania przyszłości;-). Wczoraj dostałem emalia skierowanego do grupy klientów którzy odeszli ostatnio z Dinersa. Podziękowania za współpracę i takie tam..... Planuję odejść z Dinersa za około 2miesiące;-). A swoją drogą to muszą mieć tam jakąś falę odejść skoro nie są w stanie ogarnąć tych kilku e-maili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2796 PostWysłany: 01 Mar 2021 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Czy ktoś w ostatnim czasie przelewał punkty i otrzymał bonus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2797 PostWysłany: 01 Mar 2021 22:05 

Rejestracja: 15 Gru 2017
Posty: 49
Loty: 551
Kilometry: 838 719
Przelew punktów był 19.02. Nic więcej poza zleconymi punktami nie wpadło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2798 PostWysłany: 01 Mar 2021 22:43 

Rejestracja: 17 Lip 2019
Posty: 29
Potwierdzam, też nic nie dostałem. Ba! Ja nawet maila o tych punktach statusowych za korzystanie z kk nie dostałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2799 PostWysłany: 02 Mar 2021 01:16 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
a masz FTL?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2800 PostWysłany: 02 Mar 2021 15:38 

Rejestracja: 15 Gru 2017
Posty: 49
Loty: 551
Kilometry: 838 719
Status FTL do 02/22.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group