Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 27 Kwi 2014 20:05 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Po miesiącu użytkowania Dinersa mam jedynie negatywne odczucia. W zwiazku z tym mam kilka pytan do osob które rownież posiadają:
1. Czy zdarza Wam sie księgowanie np 8-10dni roboczych bo u mnie gdzies tyle trwała pierwsza wpłata?
2. Na necie nie mozna sprawdzic czy transakcje zostały wykonane gdyż trwa to 3 dni robocze, czy zdarzyło Wam sie ze dzwoniąc na infolinię nie byli w stanie Wam powiedzieć jakie transakcje zostały wykonane, a juz jak sie dokopali to podawali kwoty które nie zgadzało sie z rzeczywistością? U mnie pani twierdziła ze płaciłem w USD a ja płaciłem w EUR, oczywiscie na wyciągu wszystko sie zgadzało.
3. Jak to jest z ta bezterminowoscia punktów bo mailowo 3 osoby uważają co innego i nie wiem komu wierzyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#142 PostWysłany: 27 Kwi 2014 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
nigdy wplata na rachunek nie zajela dluzej jak dwa dni robocze
co dla mnie jest za dlugo ale ja jestem niecierpliwy z natury
wplata na rachunek w tresci tytulem podaje 4 pierwsze i 4 ostatnie numery karty

nigdy dotad nie posluzylem sie karta do zakupu czegokolwiek w terminalu
wszelkie transakcje dotycza wylacznie transakcji w internecie
czas ksiegowania czasem tydzien, kurs euro mozna powiedziec lekko lichwiarski 4.40 PLN

infolinia bez zarzutu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 27 Kwi 2014 21:34 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
correos napisał(a):
czas ksiegowania czasem tydzien, kurs euro mozna powiedziec lekko lichwiarski 4.40 PLN


Płaciłem na expedia.de i Pani na infolinii stwierdziła ze to transakcja w USD i ze wyjdzie ok.3tys, wyszło ponad 4tys bo to były EUR. Nie rozumiem jak dwa dni po transakcji oni w systemie nie maja jeszcze zadnych konkretów... Brzmi to dla mnie troche nieprofesjonalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 29 Kwi 2014 06:24 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 10
bbartekk2 napisał(a):
Po miesiącu użytkowania Dinersa mam jedynie negatywne odczucia. W zwiazku z tym mam kilka pytan do osob które rownież posiadają:
(...)
3. Jak to jest z ta bezterminowoscia punktów bo mailowo 3 osoby uważają co innego i nie wiem komu wierzyć.


Kolego, bezterminowość będzie wtedy, gdy co miesiąc DC będzie przelewało min 200 punktów na Miles&More. Wychodzi to 1000zeta płatności (bez stacji benzynowych). Zaokrąglają do pełnych 200, reszta zostaje na następny miesiąc.
Dają też jakieś punkty bonusowe - nie mam pojęcia za co - w ubiegłym miesiącu przelano mi 200 punktów na M&M, zostało 32. Zrobiłem zakupy za 149,50 i mam teraz 100punktów. z prostego dzielenia nie powini mi dodać więcej niż 29, dodali 68 na wszelki wypadek nie pytam dlaczego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 29 Kwi 2014 09:20 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Jak to zlecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 29 Kwi 2014 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Ja kontaktowałem się z nimi przez mail:
customer.services (at) dinersclub.pl
Bardzo sprawnie odpisują.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 29 Kwi 2014 11:02 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Potwierdzam - na wszystkie maile odpisują w ciągu kilku godzin (roboczych) a raz nawet oddzwonili. Mile powitalne dostałem po ok. 2 tyg. po mailu z prośbą o włączenie automatycznej konwersji DC -> M&M. Potwierdzenie rejestracji wyjazdu dostałem też po 2-3h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 29 Kwi 2014 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Czy ktoś z Was miał okazję skorzystać w praktyce z ubezpieczenia do karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 29 Kwi 2014 17:37 

Rejestracja: 20 Kwi 2014
Posty: 10
bbartekk2 napisał(a):
Jak to zlecić?


Ja zrobiłem to przez telefon - dla karty LOTu nie pobierają żadnych opłat za przelewanie punktów na M&M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 30 Kwi 2014 19:50 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
kliper napisał(a):
Czy ktoś z Was miał okazję skorzystać w praktyce z ubezpieczenia do karty?


Korzystałem 3 razy - za każdym razem szybko i bezproblemowo.

1.) Opóźnienie bagażu,
2.) Zwrot kosztów leczenia x 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 30 Kwi 2014 20:48 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Ja ogólnie lubię tę kartę szczególnie za to ze jeśli się ma Golda w M&M to karta podstawowa i dodatkowe są całkowicie za darmo, nie trzeba tez udokumentować dochodów. Po prostu składa się wniosek. Gorsze jest to ze od 2 lat ograniczyli ilośc darmowych wejść do saloników do 5 rocznie.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 02 Maj 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
Siemion napisał(a):
kliper napisał(a):
Czy ktoś z Was miał okazję skorzystać w praktyce z ubezpieczenia do karty?


Korzystałem 3 razy - za każdym razem szybko i bezproblemowo.

1.) Opóźnienie bagażu,
2.) Zwrot kosztów leczenia x 2


Czyli rozumiem, że w ramach tego ubezpieczenia nie pokrywają kosztów leczenia od razu (choć zdaje sobie sprawę, że może to zależeć od lokalizacji), tylko trzeba najpierw samemu je pokryć, a potem starać się o refundację? Czy możesz generalnie napisać coś więcej o tych przypadkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 03 Maj 2014 21:31 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 335
niebieski
kliper napisał(a):
Czyli rozumiem, że w ramach tego ubezpieczenia nie pokrywają kosztów leczenia od razu (choć zdaje sobie sprawę, że może to zależeć od lokalizacji), tylko trzeba najpierw samemu je pokryć, a potem starać się o refundację ?
Czy możesz generalnie napisać coś więcej o tych przypadkach?


Tak było w moim przypadku, tzn. za leczenie i lekarstwa zapłaciłem z własnej kieszeni, a po powrocie wysłałem im rachunki.
Pieniądze zwrócili dosyć szybko ale muszę wspomnieć, że uraz jak i kwota wydana na wizytę u lekarza & leki była niewielka.
Czy tak samo będzie gdy koszty leczenia będą wysokie ? Miejmy nadzieję, że tak :)

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić - to wizyta kontrolna oraz leki zakupione już na terenie Polski (oczywiście dotyczące urazu, którego nabawiłem się za granicą). Za takie zgodnie z informacją nie zwracają !
Trochę dziwne zważywszy, że mam wersję z ubezpieczeniem za granicą i na terenie RP ale od razu zaznaczę, że nie wczytywałem się w szczególy, gdyż kwota rzędu kilkudziesięciu złotych.

Na zakończenie dodam, że zwracają również koszty dojazdu do lekarza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 19 Maj 2014 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
łaśnie sprawdziłem działanie ubezpieczenia w praktyce. Jest REWELACYJNE. Dotyczyło opóźnienia lotu. Wypłata bez zbędnych papierów na podstawie oswiadczenia w mniej niż tydzień. Dostałem ponad 300 zł za opóźnienie 6h. Tyle o ile wnioskowalem.
Saloniki - szkoda ze tylko 5 rok i bardzo dobre ubezpieczenie zdecydowanie warte są tych 300 zł rocznie, chociaż czasem wydawało mi się ze trochę przeplacam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 08 Cze 2014 11:17 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
kliper napisał(a):
frei napisał(a):
Hm, i jeśli karta dodatkowa - 0 PLN za pierwszy rok, to znaczy, że za 50 zł dwie osoby wchodzą 10 razy do salonów? Czy właściciel karty dodatkowej nie może korzystać z saloników?



Z tego co widzę tutaj:
http://www.dinersclub.pl/images/upload/ ... ywatne.pdf


to i na kartę LOTu przysługuje 5 wejść do saloników za free, ni jestem pewien czy posiadanie karty dodatkowej zwiększa ten limit x2, przecież karty korzystają chyba z jednego limitu.


Mi powiedzieli ze glowna i dodatkowa maja po 5 wejsc. Chyli mozemy wejsc 10 razy. Ktos dostal inna odpowiedz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 08 Cze 2014 12:56 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Cytuj:
Mi powiedzieli ze glowna i dodatkowa maja po 5 wejsc. Chyli mozemy wejsc 10 razy. Ktos dostal inna odpowiedz?


Każda z osób na która jest karta ma limit 5 darmowych wejść. Ja mam oprócz karty podstawowej dwie dodatkowe i w ostatnim roku na każdą było po 5 wejść - wszystkie opłaty zostały zniesione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 08 Cze 2014 21:58 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
> „Bussines Class Check-in”

Ten check in jest tylko w lotach z LOT? Czy kazdych? Czy da sie obejsc kolejke economy za granica?

> DC LOT

Wiecie czy moge przejsc do opcji bez LOT? Pytam bo po co mam placic 50zl rocznie wiecej. Rozumie ze poza milami nic wiecej nie daje?

> Ubezpiecznie.
> Odwołanie, przerwanie, opóźnienie podróży już powyżej 4h

Ile za to placa?

> Czy warto dokonowyac doubezpecznia?

> http://www.dinersclub.pl/pl/ubezpieczenia/podrozne

Nigdzie nie widze regulaminu ani szczegolow. Pomozecie?

Akrywowali mi w ostnaich dniach maja. Czy musze cos robic poza zgloszeniem wyjazdu 20.06 oraz 3 platnosciami w czerwcu aby miec wejscie do salonikow oraz ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 09 Cze 2014 09:07 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
beata123 napisał(a):
> „Bussines Class Check-in”

Ten check in jest tylko w lotach z LOT? Czy kazdych? Czy da sie obejsc kolejke economy za granica?


beata123 napisał(a):
LO w Polsce tylko. Próbować możesz za granicą, ale może się nie udać.
> DC LOT

Wiecie czy moge przejsc do opcji bez LOT? Pytam bo po co mam placic 50zl rocznie wiecej. Rozumie ze poza milami nic wiecej nie daje?


Nie ma opcji "bez LOT". To są dwie różne karty - i z tego co widze nie jest 50 pln wiecej, a 250 mniej - bo LOTowska ma promocje ze pierwszy rok za 50, a normalnie jest 300PLN na dzien dobry.

beata123 napisał(a):
> Ubezpiecznie.
> Odwołanie, przerwanie, opóźnienie podróży już powyżej 4h

Ile za to placa?

> Czy warto dokonowyac doubezpecznia?

> http://www.dinersclub.pl/pl/ubezpieczenia/podrozne

Nigdzie nie widze regulaminu ani szczegolow. Pomozecie?



Lewy dolny róg powyższej strony i ...

http://www.dinersclub.pl/images/upload/ ... 208094.pdf

http://www.dinersclub.pl/images/upload/ ... 208094.pdf

beata123 napisał(a):
Akrywowali mi w ostnaich dniach maja. Czy musze cos robic poza zgloszeniem wyjazdu 20.06 oraz 3 platnosciami w czerwcu aby miec wejscie do salonikow oraz ubezpieczenie?


Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 09 Cze 2014 11:51 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Chodzi mi o karte klasyczna DC - ona tez kosztuje 50zl teraz w promocji za 1 rok.
Tak czy owak za rok bede placic 350 :( i pytam czy mozna zrezygnowac (zmienic na klasyczna) bo za mile to niewiele moge skoro latam tanimi liniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 18 Cze 2014 20:49 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
czy rezygnacja z karty z miesięcznym wypowiedzeniem przed upływem roku - pociąga za sobą opłatę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group