Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1841 PostWysłany: 31 Sie 2019 22:44 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
@Janobr cały czas dostępna jest karta za 0zł dla SEN/HON, nie tylko w pierwszym roku co jest jasne napisane w tabeli prowizji. Czy to zmienią tego nikt nie wie, ale przez wiele lat było i nadal jest 0zł.
Formalnie bezpłatnie na ważność statusu. Być może, status musi być tylko w momencie wyrobienia karty a bezpłatnie jest do końca ważności karty, ale nie sprawdziłem tego empirycznie, gdyż przedłużyłem SEN. Pamiętam jednak, że na początku obciążyli mnie opłatą (zwrot był natychmiastowy) ale podobno "nie zauważyli", że jestem SEN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#1842 PostWysłany: 01 Wrz 2019 21:06 

Rejestracja: 17 Lip 2019
Posty: 29
Czy ktoś próbował płacić DC na stacjach AMIC (ex Lukoil) ? Wiem, ze na Lukoilu się nie dało, ale może wraz ze zmianą właściciela coś się zmieniło..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1843 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 963
Loty: 367
Kilometry: 552 152
srebrny
W informacje ogólne na temat karty Diners Club, pole Saloniki lotniskowe (bieżący rok) oznacza wejścia już wykorzystane czy pozostałe?
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1844 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 730
srebrny
Wykorzystane
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse uważa post za pomocny.
 
      
#1845 PostWysłany: 03 Wrz 2019 09:46 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1973
niebieski
Wykorzystane, ale warto pamiętać, że chodzi o te już "zaksięgowane", bo opóźnienie "księgowania" może sięgać nawet 3-4 miesięcy od wizyty w danym saloniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1846 PostWysłany: 03 Wrz 2019 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Do tego jest wspominany wcześniej bajzel z tymi fikcyjnymi wejściami, których nie było, ale są ujęte w liczbie wykorzystanych wejść. Co prawda, DC twierdzi, że te fikcyjne wejścia nie liczą się do limitu bezpłatnych w roku, ale jeśli ktoś nie robi sobie spisu wejść, łatwo może się pogubić.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1847 PostWysłany: 03 Wrz 2019 10:21 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1973
niebieski
Zapewne "się nie liczą", jak ktoś zgłosi, że "był, ale kiedy indziej" - i wtedy faktycznie się nie liczą, bo ja bym już miał limit wykorzystany. Ale to ja zacząłem ten raban - na początku byli bardzo zdziwieni.
Należy kontrolować - tak jak IMHO wszystkie wydatki kartą.
Ostatnio na przykład AirBnb wyświetliło mi "zapłać kartą DC", to bardzo chętnie wpisałem, kliknąłem i... d.pa. Wtedy wyświetliło, że "tylko Visa/MC". Ale - 10,92 zł od tygodnia mam zablokowane na karcie DC przez AirBnb i ciekawy jestem jak to długo będzie. Oczywiście płatność była dużo większa niż owe 10,92 zł, więc to ewidentnie kwota sprawdzająca kartę - ale dlaczego taka dziwna...? Ani to 1 EUR ani 1 USD....?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1848 PostWysłany: 03 Wrz 2019 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Dla pewności wysłałem maila z prośbą o potwierdzenie, że te fikcyjne wejścia nie zaliczyły się do limitu bezpłatnych (wcześniej miałem tylko informację telefoniczną). Na razie dostałem jedynie potwierdzenie przyjęcia tego zgłoszenia oraz informację, że sprawę przekazano do rozpatrzenia przez właściwą komórkę. Od ponad 2 tygodni cisza. Chyba się im delikatnie przypomnę :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1849 PostWysłany: 03 Wrz 2019 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 963
Loty: 367
Kilometry: 552 152
srebrny
@tropikey to masz pecha. Mi odpisali w ciągu godziny:

Kod:
Zapewniam, że ilość darmowych wejść została skorygowana i posiada Pan dalej X darmowe wejścia. Niestety ten proces jest widoczny jedynie u nas w systemie, a na E-koncie będzie Pan miał do końca roku widoczną nieprawidłową ilość tych wejść. Jednak proszę się nie martwić, gdyż po dokonaniu warunku transakcyjnego nie zostanie Pan obciążony za wejście do saloniku.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1850 PostWysłany: 03 Wrz 2019 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Tym razem odpowiedzieli w ciągu niecałej godziny, w podobnym duchu, jak w Twoim przypadku :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1851 PostWysłany: 05 Wrz 2019 19:52 

Rejestracja: 22 Gru 2012
Posty: 114
Pomimo zapewnień infolini, że promocji TasteAway już nie ma, skorzystałem z ich formularza(tego gdzie się wyswietla standardowa opłata 1000 zł) i dzisiaj przyszła karta na zasadach promocyjnych :)

Czyli z opłata 500 zł za pierwszy rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1852 PostWysłany: 06 Wrz 2019 12:28 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1973
niebieski
Bi1 Hipermarket - dodałem, że można. Zapłaciłem zbliżeniowo bez problemów.
Market ma na stanie m.in. bony do Amazona (widziałem takie za 50 EUR) i wiele innych, ale nie przyjrzałem się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1853 PostWysłany: 07 Wrz 2019 09:29 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@kalorymetr
Mi z kolei napisali, że promocja aktywna :)
Tylko czekam na ich odpowiedź i sie doczekać nie mogę. Ile czasu od złożenia wniosku musiałeś czekać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1854 PostWysłany: 07 Wrz 2019 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1023
srebrny
UWAGA: za ok miesiąc mamy kolejną edycję tygodnia płatności bezgotówkowych. Jeżeli DINERS i w tym roku dołączy do akcji WartoBezgotówkowo to być może będziemy znów mieli promo ze zniesieniem opłat za wydanie kart.
Tydzień Płatności Bezgotówkowych przypada na 14-18 października 2019. Bądźcie czujni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#1855 PostWysłany: 09 Wrz 2019 06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Czy możecie się zalogować na swoje konta? U mnie od 2 dni komunikat, że nie można i mam spróbować ponownie później. Nie wiem, czy to dlatego, że próbuję się zalogować będąc za granicą, czy jest ogólnie jakiś problem...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1856 PostWysłany: 09 Wrz 2019 07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Chyba ogólnie jest jakiś problem. Też nie mogę się zalogować.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1857 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1023
srebrny
tropikey napisał(a):
Czy możecie się zalogować na swoje konta? U mnie od 2 dni komunikat, że nie można i mam spróbować ponownie później. Nie wiem, czy to dlatego, że próbuję się zalogować będąc za granicą, czy jest ogólnie jakiś problem...


Spróbujcie teraz - już powinno działać.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#1858 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:20 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
ofer napisał(a):
UWAGA: za ok miesiąc mamy kolejną edycję tygodnia płatności bezgotówkowych. Jeżeli DINERS i w tym roku dołączy do akcji WartoBezgotówkowo to być może będziemy znów mieli promo ze zniesieniem opłat za wydanie kart.
Tydzień Płatności Bezgotówkowych przypada na 14-18 października 2019. Bądźcie czujni ;)


Jak za darmo to biere dwie ! Pożyjemy zobaczymy :D 8-)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1859 PostWysłany: 09 Wrz 2019 19:55 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 760
Loty: 137
Kilometry: 276 733
srebrny
VitalR napisał(a):
@kalorymetr
Mi z kolei napisali, że promocja aktywna :)
Tylko czekam na ich odpowiedź i sie doczekać nie mogę. Ile czasu od złożenia wniosku musiałeś czekać?

Ja czekałem około 10 dni (w maju br.). W pierwszej kolejności był telefon i dalej musiałem przesłać dokumenty (o zarobkach, ksero dowodu).
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1860 PostWysłany: 14 Wrz 2019 13:16 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Mam pytanko do Was. Jak długo ostatnio czekaliście na kartę i czy poprzez aplikację można wejść do saloników? Jestem za granicą i przy powrocie do PL chciałbym już skorzystać, bo PP przestało mi działać i zdecydowałem się na DInersa
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group