Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Sklepy akceptujące Dinersa
https://goo.gl/mtSV92

Uzupełniajcie listę o sieci akceptowane (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu) oraz te których brak akceptacji najbardziej nas boli.
PS Wiem, że taka lista jest na stronie, ale nie oszukujmy się - jest fatalna.

[ 1811 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91
Autor Wiadomość
#1801 PostWysłany: 14 Sie 2019 08:56 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 145 026
mi w żadnej chyba z 10 Żabek nie udało się kupić karty za to nie ma żadnego problemu w PEPCO - ,,karta'' jest drukowana na kasie jak paragon na którym jest kod

#1802 PostWysłany: 14 Sie 2019 09:13 

niebieski
W żabce są kody z kasy - tak samo się nadaje przesyłkę DHL, że wychodzi jako potwierdzenie "paragon". Być może byłeś pierwszy i ajent nie wiedział jak to się robi: wtedy (u nas Polsce) mówi się, że "się nie da", aby zbyć klienta.
 Relacje PM off  

#1803 PostWysłany: 14 Sie 2019 09:20 

Loty: 219
Kilometry: 527 348
W Żabkach, których byłem karty wisiały na stojakach. Na odwrocie karty są 3 kody kreskowe na 25, 50, 100pln. Sprzedawcy próbowali nabić kilka kart i kodów. Żadnego nie udało się nabić. Jeszcze dziś spróbuję kupić kod z kasy.

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#1804 PostWysłany: 14 Sie 2019 09:34 

niebieski
Nie drążyłem aż tak głęboko tematu - ale pamiętam, że tym ogólnie jest problem, jak np. kiedyś pytałem w kiosku InMedio, jak jest przeliczana płatność za bon podarunkowym Amazon za 25 EUR: płaci się określoną kwotę w PLN czy na miejscu przeliczają wg kursu i jakiego kursu? To otrzymałem odpowiedź, że pracownik... nie sprzeda, bo nie wie jak to sprzedać. Żenada.
A co do bonów na allegro: chciałem, ale podarowałem sobie temat, bo jeśli można płacić tylko 1 sztuką bonu za 1 transakcję, a ewentualna reszta przepada - to to też jest żenada. I w dużej mierze fikcja.
 Relacje PM off  

#1805 PostWysłany: 14 Sie 2019 10:20 

niebieski
szrajbendorf napisał(a):
W Żabkach, których byłem karty wisiały na stojakach. Na odwrocie karty są 3 kody kreskowe na 25, 50, 100pln. Sprzedawcy próbowali nabić kilka kart i kodów. Żadnego nie udało się nabić. Jeszcze dziś spróbuję kupić kod z kasy.

karty podarunkowe amazona wchodziły właśnie z takich kart
skanowanie kodu i wydruk z drukarki fiskalnej
 Relacje PM off  

#1806 PostWysłany: 14 Sie 2019 10:22 

niebieski
Ja to rozumiem, ale na pytanie "ile to kosztuje w PLN?" (bo przecież nie 25 EUR gotówką), sprzedawca nie umiał odpowiedzieć. :mrgreen:
 Relacje PM off  

#1807 PostWysłany: 14 Sie 2019 10:29 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Nie wiem jak z allegro, ale bez problemu kupiłem dinersem kod netflixa czy spotify w Media Markt.

Co prawda spotify oddałem, bo nie obejmuje kont rodzinnych (tylko indywidualne), ale sama transakcja przebiegła ok.

Wydaje mi się że w media są też kody allegro.

W in medio usłyszałem z kolei że za kody nie można płacić kartą, tylko gotówka

#1808 PostWysłany: 14 Sie 2019 22:34 

niebieski
Potwierdzam, że Fast Track na DC działa w POZ (usługa nie powiązana z salonikiem).
Jest osobne wejście (z boku). Wystarczy machnąć kartą DC (nic nie odbijają/nie notują). Pani prosi o Boarding Passy po czym "zapraszam ze mną" i wpycha klientów z DC do pierwszej bramki security wstrzymując wszystkich aktualnie się tam "rozbierających".
Akurat trafiłem na niezbyt miłą sytuację. Rodzinka wylatująca na wakacje nie wyczaiła, że prowadziła nas Pani z obsługi i poleciała sterta obelg - dlaczego niby my się wpychamy, skoro oni się spiesza na samolot... ;)
Zatem słowne zbesztanie do usługi Fast Track można w POZ dostać gratis :)
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#1809 PostWysłany: 16 Sie 2019 12:02 

niebieski
Apart - dopisałem do sklepów fizycznych, w których można płacić Dinersem. Naklejki co prawda Dinersa nie było, ale bez problemów przechodzi, również zbliżeniowo. :)
 Relacje PM off  

#1810 PostWysłany: 16 Sie 2019 17:46 

Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Właśnie zapłaciłem Dinersem za telefon na banggood. uzupełniłem listę, z tego co pamiętam to sama się posortuje, ale jeżeli to sobie wymyśliłem to dajcie znać, uporządkuje. jeżeli jednak tak to działa, to warto byłoby to napisać w wikiposcie
 Relacje PM off  

#1811 PostWysłany: 16 Sie 2019 18:21 

niebieski
Sama się sortuje, jak... wybierzesz taką komendę: posortowałem :)
 Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.

[ 1811 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: benjamin, CommonCrawl [Bot] oraz 11 gości