Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Mar 2020 12:27 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Destinia uruchomiła możliwość złożenia wniosku o zwrot ofert bezzwrotnych w związku z koronawirusem zdaje się na razie na najbliższy miesiąc, oczywiście w krajach z zamkniętymi granicami... trzeba się zalogować, kliknąć w rezerwację i znaleźć formularz "Booking affected by Covid-19".

Moja rezerwacja bezzwrotna z 31 marca we Francji jest aktualnie jest rozpatrywana, zobaczymy czy hotel zwróci kaskę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 05 Wrz 2021 21:09 

Rejestracja: 05 Wrz 2021
Posty: 6
Cześć, czy macie jakieś doświadczenia z portalem Destinia.com??? Zarezerwowałem w piątek przez ten portal dwa pokoje na Cyprze w lepszej cenie niż oferuje booking i bezpośrednio hotel. Po opłaceniu rezerwacji zadałem pytanie odnośnie ilości łóżek w pokojach portalowi Destinia.com jak i bezpośrednio hotelowi. Destinia nie odpisuje. Hotel poinformowałem oczywiście o rezerwacji przez portal Destinia i zadałem pytanie o łóżkach i też z ich strony cisza.

Większość opinii o portalu Destinia są pozytywnymi opiniami lecz trafiają się negatywne rodzynki gdzie ludzie piszą o braku kontaktu lub po przylocie otrzymywali informację że hotel nie został opłacony.....

Korzystaliście z Destinia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Wrz 2021 09:45 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Tydzień temu wróciłem z Majorki. Wszystko odbyło się bez problemu. Przed wyjazdem kilkakrotnie zmieniałem rezerwacje bo raz destinia, raz ebookers był tańszy. Finalnie wziąłem znowu przez destinie i wszystko git. Nie miałem potrzeby kontaktu z pośrednikiem więc w tym zakresie nie mogę się wypowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Wrz 2021 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Ja też mam jednostkowe dobre doświadczenia z destiną. Było znacznie taniej, a z rezerwacją problemów brak (przy check-in wszystko normalnie honorowane przez hotel)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Wrz 2021 11:27 

Rejestracja: 05 Wrz 2021
Posty: 6
Czyli nie mieliście niespodzianek że hotel nie był opłacony?? itp..??? czyli nie ma co się obawiać rezerwacji ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Wrz 2021 17:13 

Rejestracja: 05 Wrz 2021
Posty: 6
Polecam jednak portal Destinia. Wszystko odbyło się automatycznie. Kupiliśmy hotel wraz z transferem na cyprze... Nigdzie nie trzeba dzwonić itp...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 13 Lut 2023 14:48 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 35
zamówiłem dość luksusowy hotel w Meksyku, różnica między stroną oficjalną albo booking, a Destnia 3000 zł, stres był - nie powiem - trzeba było zapłacić z góry. Ale wyszło wszystko ok.

Dziwne jest to, ze przesyłają jakiś voucher. Po rezerwacji zadzwoniłem do niech na infolinie z prośbą o wyjaśnienie, Pani grzecznie wyjaśniła po angielsku, że po 24 godzinach rezerwacja w hotelu będzie widoczna, co też potwierdziłem w korespondencji e - mail z recepcją hotelu.
Finalnie 3000 zł w kieszeni, a w hotelu bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group