Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2012 17:38 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 24
chciałbym skorzystać z serwisu destinia.com , ale nie wiem czy serwis jest warty uwagi ( korzystałem głównie z booking.com , który jest droższy w tym momencie ). Proszę o opinie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 04 Sty 2012 11:59 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 24
ponawiam temat. Znalazłem dwa hotele w Hiszpanii w miejscowości Calella na maj - Hotel Maritim i Mar Blau - nie wiem który wybrać- oba dobre - i cena korzystna w tym serwisie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Sty 2012 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
również znalazłem ofertę na hotel korzystniejszą niż na innych stronach :) ktoś ma jakieś doświadczenie z destinią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lip 2012 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
i ja podbije temat.. czy ktoś już rezerwował? czy to pewny pośrednik? znalazłem dobrą ofertę i nie wiem czy warto kupować u nich..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Paź 2014 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
czy ktoś z Forumowiczów skorzystał z tego serwisu??? jakieś opinie???
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Paź 2014 21:30 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Ja korzystalem. Wszystko odbylo sie bez zarzutu.

Cena byla o wiele nizsza niz u innych OTA (jakies 30% jak dobrze pamietam przy tych samych warunkach rezerwacji), wiec troche obawialem sie jak i Wy, jednak wszystko odbylo sie wzorowo. Wybralem bezpieczniejsza opcje, platnosc w ratach (10% na poczatku, 2 tygodnie przed kolejna transza 90%). Mailowo dostalem rachunki, przypomnienie o drugiej transzy i ze zostanie pobrana taka kwota, mail z informacja o pobranej kwocie, przypomnienie o rezerwacji 2 dni przed check-inem, podziekowanie za rezerwacje i pdf-y z invoice i voucherem.

Na miejscu dostalismy pokoj taki jaki zazyczylem sobie w komentarzu destinii (widok na morze), wiec ogolnie wyszlo i bardzo tanio i bardzo fajnie.

Agencja wystawiajaca rachunek to: Jumbo Tours (?).

tl;dr
POLECAM DESTINIA.COM :-D
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Paź 2014 15:27 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
też korzystałem i wszystko było git, chociaz nie powiem troche strachu było :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Sty 2016 02:18 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
Jakieś nowe opinie ? W internecie dość krytyczne komentarze, ale z pewnością chętniej oceniają niezadowoleni. Zamierzam kupić hotel w Hiszpanii poprzez stronę tego pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sty 2016 18:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Ja korzystalem i bylo OK

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
yarciak uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 10 Lut 2017 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
a czy ktoś miał przygody z tym serwisem w zakresie error fare? Zarezerwowałem Four Seasons 2 noce ze śniadaniem za 58 EUR. Jaka jest szansa że coś "ugram"?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Mar 2017 15:02 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
ja rezerwowalem na cyprze przez nich, nie wiem czy to bylo error fare ale wyszlo half-board w hotelu 3* za 150pln za 2 os. Na miejscu bez problemu, wiec jak przeszla rezerwacja, potwierdz ja w hotelu i czekaj do przyjazdu :-)
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Paź 2017 11:15 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Witam
Wiem, ze odświeżam stary temat, ale może ktoś korzystał z serwisu Destinia ostatnio? Mam ochotę zarezerwowć Hiszpanię na Costa de la Luz w bardzo korzystnej cenie w hotelu, który miałam upatrzony na bookingu. Cena o ponad 1000 zł lepsza.
Zastanawiam się dlaczego ten portal nigdy nie wyszukuje się w dostępnych wyszukiwarkach.
Czy macie jakies w miarę nowe doświadczenia.?
Dziękiz góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Paź 2017 12:48 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
W 2016 także miałem wątpliwości, ale zaryzykowałem i opłaciło się. Pobyt w Calpe bez problemów, cena niższa niż u innych pośredników. Na Hiszpanię mają dobre ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Lis 2017 23:35 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Udało się komuś kupić za ich pośrednictwem bilety krajowe po Iranie? Jaką kartą?
Mają je w ofercie ale platnosc mi nie przechodzi:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Lut 2018 22:20 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Dla zastanawiającuch się nowe informacje.

Korzystałam w Hiszpanii ,cena super, obsługa telefoniczna i mailowa bez zarzutu.Wprawdzie w hotelu okazało się, ze nie ma mojej rezerwacji, ale po 20 minutach sytuacja się wyjaśniła i wszystko ok.
Nie wiem czyja to była wina czy hotelu czy Destini.
Teraz zarezerwowałam Cypr równiež w rewelacyjnej cenie i sprawdzałam też Kanary, dužobtanie niž na innych portalach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Lis 2018 13:46 

Rejestracja: 04 Cze 2017
Posty: 1
Ja przez destinia.com rezerwowałem już cztery razy hotele tj. 1x malta, 1x kreta, 2 x Korfu. W każdym z hoteli nie było problemu z rezerwacją. Ceny dużo niższe niż u konkurencji, nawet niższe niż na stronach hoteli. Przeważnie wybieram opcję HB. Nie wiem jak to robią ale działa :) Szybko odpisują na e-mail. Jestem zadowolony i na pewno w przyszłości skorzystam z ich oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Lis 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Ja początkiem roku kupowałem krajówkę po Iranie - Teheran -Shiraz Asemana
Wyszło mi 70 PLN-ów.
Płaciłem kredytówką WIZZA.
Po kilku minutach otrzymałem Numer referencji zakupu i miałem blokadę na karcie.
Następnie przydzielono do mojej rezerwacji agenta.

Dzień później po około 18h otrzymałem:
Potwierdzenie rezerwacji: Wydane bilety: Lokalizator linii lotniczych: Iran Aseman Airlines XXXX z informacją:
"Zarezerwowany bilet lotniczy jest biletem elektronicznym, w związku z czym przy stanowisku odprawy wystarczy okazać lokalizator rezerwacji oraz dokument tożsamości"
oraz nr lotu
na stronie Destini miałem status Potwierdzone
Przy odprawie na lotnisku otrzymałem kartę pokładową
pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Kwi 2019 11:42 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Witam

W jakiej walucie pobierają płatność? Na ich stronie jest podana w PLN, ale czy z karty pobierają tyle, ile widać na stronie, czy płatność jest w euro i przeliczana na PLN.

Z góry dzięki za odpowiedź
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Kwi 2019 08:33 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Jest przeliczane euro na złotówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Kwi 2019 09:15 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Dzięki,

Właśnie zrobiłam rezerwację i z karty wielowalutowej podpiętej do konta w EUR pobrali mi zaliczkę w EUR z konta w EUR - obyło się bez prowizji i przeliczeń banku.

PZDR
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group