Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Lis 2015 11:46 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6246
HON fly4free
okazja na tani nocleg ze śniadaniem w Pradze, terminy do końca stycznia -> HRS Deals Henrietta*** Praga
Załącznik:
henrietta.png
henrietta.png [ 52.04 KiB | Obejrzany 8285 razy ]
przy udanym polowaniu podczas kolejnej puli PB, można zorganizować naprawdę tani wypad do Czech
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 02 Lis 2015 11:58 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
to jest cena którą normalnie można dostać w porównywarkach w tym hotelu - słaby deal , w okresie połowa listopada-do lutego to niski sezon w Pradze ( z wyłączeniem Sylwestera i dużych koncertów , targów i konf. ) cena jest niska ale normalna dla tego okresu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Lis 2015 12:17 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6246
HON fly4free
okazja na tani nocleg ze śniadaniem w Rydze, prawie wszystkie terminy do końca lutego -> HRS Deals Best*** Ryga
Załącznik:
best ryga.png
best ryga.png [ 67.15 KiB | Obejrzany 8291 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 09 Gru 2015 15:16 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6246
HON fly4free
dzisiejszej oferty ibis budżet nie przebije, ale dobra cena na nocleg we Wrocławiu w trochę lepszych warunkach ;) HP Park Plaza ****
Załącznik:
hrs.com_2015-12-09_14-10-56.png
hrs.com_2015-12-09_14-10-56.png [ 42.7 KiB | Obejrzany 8348 razy ]
cena niestety nie obejmuje śniadania
trochę terminów do końca lutego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 17 Kwi 2016 10:53 

Dobra oferta na HRS Deals. Pokój 2 osobowy. Wierchomla SKY & SPA Resort 99 PLN ze śniadaniem. Terminy w kwietniu i maju.

http://www.hrs.com/deals/pl/poland/piwniczna-zdr-j/wierchomla-ski-spa-resort.html
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 18 Kwi 2016 22:56 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Trochę lipa bo w weekendy zupełnie inne stawki, zresztą cena też nie powala.
W Śląskim czy Żywieckim też można ze śniadaniem kontemplować wiosnę
http://beskidian.com/oferty-specjalne/p ... beskidian/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Kwi 2016 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
Beskidian 80zł/osoba
Góra
 Profil Relacje PM off
marcheloka lubi ten post.
marcheloka uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 18 Kwi 2016 23:54 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Nie upieram się ale piszą "Oferta dotyczy pokoi 2,3 osobowych typu Standard".

Tu alternatywnie 58 zł os. ze śniadaniem
http://www.chatanagroniu.pl/noclegi/
Patrząc na fejsa "Teraz w ten weekend nocleg w Chacie na Groniu -10 % Zapraszamy !" więc w pakiecie myślę, że te 10% spokojnie można negocjować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Kwi 2016 11:24 

baja napisał(a):
Trochę lipa bo w weekendy zupełnie inne stawki, zresztą cena też nie powala.
W Śląskim czy Żywieckim też można ze śniadaniem kontemplować wiosnę
http://beskidian.com/oferty-specjalne/p ... beskidian/

Uwielbiam takich krytyków.
Zadzwoń do tego Beskidnika.
80 zl ZA OSOBE. w pokoju dwuosobowym. Czyli razem 160 PLN. A w Wierchomli 99 PLN. Hotel zupełnie innej klasy. Z krytym basenem, saunami SPA itd.
Nie porównuj schroniska młodzieżowego z porządnym hotelem.
Jak już to podaj hotel podobny, w niższej cenie. Chętnie skorzystam.
A na razie to proponuję uważne czytanie forum. Z czasem nabierzesz doświadczenia i można będzie podyskutować. ;)

PS. Chata na groniu to samo. Cena 58 pln jest podana ZA 1 OSOBE.
W Polsce sobie nie potraficie poradzić z doczytaniem co, za ile. To za granicą klęska totalna. :D

Porównywanie różnego typu najtańszych noclegowni z porządnym hotelem MIJA SIE Z CELEM.
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 19 Kwi 2016 13:42 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Zacznijmy może od tego, że wskazane 99 zł to oferta w środku tygodnia, być może nie doczytałeś zanim podlinkowałeś ;)

Beskidian sprawdziłem odruchowo bo pierwszy przyszedł mi do głowy. Jeśli faktycznie cena 80 zł obowiązuje za osobę to strona z ofertą wprowadza w błąd sugestywnym dopiskiem "Oferta dotyczy pokoi 2,3 osobowych typu Standard" i brakiem złamania stawki skrótem os. Oferty nie weryfikowałem telefonicznie, dochodziła północ więc wybacz.

Alternatywnie podrzucam Chatę na Groniu, byłem wielokrotnie. Może to nie jest SPA ale warunki bardzo klimatyczne i z dobrym śniadaniem.
58 zł za osobę czyli 116 zł za dwie, od tego jak wspomniałem odejmij sobie 10% i weź pod uwagę, że możesz w tej cenie spędzić weekend.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Kwi 2016 15:11 

baja napisał(a):
Zacznijmy może od tego, że wskazane 99 zł to oferta w środku tygodnia, być może nie doczytałeś zanim podlinkowałeś ;)

.


A co to ma do rzeczy, że w środku tygodnia ?
Tutaj jest forum dla łowców okazji. Jeżdzimy/latamy jak jest tanio. Wiadomo, że w "gorących" okresach nie ma na to szans. A w tym przypadku jest okazja posiedzieć, wypocząć, popływać w basenie, skorzystać z sauny w dobrym hotelu za niedużą kasę.

Ogólnie to bronisz przegranej sprawy. Daj spokój. Nie mam ochoty na polemiki i kłótnie, z kimś kto nie ma pojęcia o co w tym wszystkim, o czym tu piszemy chodzi.
Bez odbioru.
Góra
 PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 19 Kwi 2016 15:14 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
@jacakatowice starzejesz się :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 19 Kwi 2016 15:17 

Jak każdy. :D
Ale dla niektórych powinien być specjalny dział. W którym by mogli zacząć "karierę" na forum. :mrgreen:

"Przedszkole F4F"
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Kwi 2016 15:32 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
2 rzeczy:

Oferta która wrzucił @jacakatowice obejmowała weekend pt-nd 07-08.05, wiem bo widziałem, zastanawiałem się czy nie zaklepać.

Oferta z beskidiana: na pierwszej stronie stoi jak byk - – pokój typu LUX ze śniadaniem – 90zł/osoba; – apartament ze śniadaniem – 100zł/osoba, więc od razu można się zorientować że pozostała "promocja" 80 zł też dotyczy osoby, więc to jest żaden szał a wręcz wprowadzanie w błąd.

Natomiast wrzucona oferta z hrs, dobra, bardzo dobra bym nawet powiedział.
Góra
 Profil Relacje PM off
humptydumpty lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 19 Kwi 2016 15:39 

Właśnie parę minut temu się zakończyła. :D Więc po sprawie.
Ja np wyjątkowo poluję na tego typu hotele. Z basenem i atrakcjami. Niestety ostatnio coraz mniej tego. Na HRS Deals też najczęściej windują normalną cenę np z 200 PLN na 380 . Póżniej to przekreślają i jest WIELKA OKAZJA za 190. :D
A ten hotel był warty tej ceny bez dwóch zdań. Byłem kiedyś w Wierchomli i ze "skrzywienia zawodowego " ;) do niego zajrzałem, coby zobaczyć jak wygląda. Naprawdę jest niezły.
Góra
 PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 19 Kwi 2016 18:34 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Anonymous napisał(a):
Ale dla niektórych powinien być specjalny dział. W którym by mogli zacząć "karierę" na forum. :mrgreen:


Zakładam, że forum jest dla wszystkich i wolno wyrazić swoją opinię nt. każdej linkowanej oferty.
Być może traktujesz pisanie tutaj w kategoriach "kariery" ale proszę nie posądzaj mnie o własne ambicje.
Poza tym piszesz, że nie wchodzisz w polemikę robiąc dokładnie odwrotnie :roll: bez odbioru
Góra
 Profil Relacje PM off
olo lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 16 Cze 2016 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Hej.
Pewnie wiekszosc z forumowiczow sledzi oferty HRS ale chcialem zwrocic Wasza szczegolna uwage na dzisiejszy deal na Andel's Berlin
http://www.hrs.com/deals/pl/germany/ber ... erlin.html

Swietny hotel, super sniadania, lokalizacja bardzo przyzwoita no i najwazniejsza ich zaleta - bar z widokiem na miasto gdzie ceny piwa nie pustosza portfela (ok 5EUR). Jest jeszcze restauracja SkyKitchen z gwiazdka Michelina, rowniez z widokiem na miasto.
Jednym slowem - polecam.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Cze 2016 11:07 

Rejestracja: 13 Lut 2016
Posty: 27
Zdecydowanie godny polecenia hotel :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 16 Cze 2016 11:41 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Bardzo polecam! Chyba najlepsze śniadania jakie jadłem w 4*.
Do tego dobra lokalizacja bo zaraz przy Ringu S-Bahna. To granica strefy UmweltZone - jeśli ktoś ma auto bez nakjlejki to może do tego miejsca dojechać bez problemu. Dalej juz wjazd z naklejka. Obok łatwo w uliczkach o parking auta za free.
Poza tym Aldi zaraz przy hotelu ;)

Aha, SkyBar bardzo polecam. Piwo w wakacje 2014 chyba 5.5 eur kosztowało. Czyli cena wg mnie spoko jak na lokalizację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 16 Cze 2016 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
A to jeszcze dorzuce fotke ze skybaru w strone alexanderplatz i wiezy telewizyjnej.

Poza tym olac Aldiego, tuz kolo hotelu jest genialny supermarket Rosyjski w ktorym mozna dostac oryginalne produkty z wlasciwie wszystkich slowianskich krajow: Rosji, Ukrainy, Polski, Czech itd.

Załączniki:
berlin.jpeg
berlin.jpeg [ 149.4 KiB | Obejrzany 7766 razy ]
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kliperjk oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group