Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2016 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
Czy w Rzymie trudno o darmowy parking? Nawet jak na booking znajdę nocleg z parkingiem, to po bardziej wnikliwej analizie znajduję informację ze owy darmowy parking zlokalizowany jest gdzies w pobliżu "free public parking is possible at a location nearby (reservation not needed)". I tak się zastanawiam, czy to możliwe, żeby był jakis publiczny parking powiedzmy ogólnie płatny, ale w jakiś sposób współpracujący z okolicznymi hotelami i goście hotelowi mają za friko, czy po prostu nie ma się co spinać i rezerwowac nocleg nie martwiąc sie o miejsca parkingowe bo jest ich sporo...? (nie chciałabym potem płacić po 18 euro za dobę)
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Kwi 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
Naprawdę nikt w dwóch zdaniach nie jest w stanie okreslić jak wygląda sprawa parkowania w Rzymie..?
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Kwi 2016 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Najlepiej napisać do tego hotelu z zapytaniem może Ci coś więcej wyjasnią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Maj 2016 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Kilka lat temu parkowałem za darmo w okolicach ulic Licia i Alesia (niedaleko stacji Re di Roma) . Spaliśmy w La Stella di Roma B&B i wówczas parkingi w bocznych uliczkach były darmowe.

Pamiętajcie, że miejsca oznaczone niebieskimi liniami są płatne, białymi - bezpłatne.

Na stronie Parkopedia - http://www.parkopedia.it/parcheggi/roma/#most-popular - możecie znaleźć też orientacyjny podział na strefy parkowania w Rzymie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Maj 2016 14:28 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 310
niebieski
1.Kiedy jestem samochodem za grancią to ZAWSZE priorytetem dla mnie jest bezpieczny parking i trzeba tu bardzo wyraźnie dopytać w Hotelu lub Hosta.
2.Co z tego,że są/znajdziesz miejsca bezpłatne,gdy rano zastnaniesz samochód uszkodzony?!.

W wątku -Rzym noclegi- podałem http://www.casagiuliaroma.it,gdzie miałem w pobliżu parking za 10E/noc (piętrowy strzeżony).Host załatwił zniżkę.Potem spostrzegłem,że sporo jest takich parkingów (domy z podziemiami do parkowania), a ceny są w okolicach właśnie 18E/noc.
Na wcześniejszym wyjeździe w Rzymie, w innej dzielnicy (bardziej odległej) również musiałem się nieźle naszukać,bo miejsca niby wolne,ale zajmowane/należą do okolicznych mieszkańców i patrz j.w. pkt 2.Wtedy dowiedziałem się tego,co przekazuję pkt.1

Np.w Barcelonie po wypakowaniu się do mieszkania,odstawiłem samochód na 5 dni i z głowy (duże parkingi Park@Ride na dłużej).
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group