Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lip 2022 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Na Xiaomi UK (Mi Store) trwa letnia wyprzedaż. Dziś akurat jest m.in. Poco F3 5G 6/128 GB - finalnie dochodzi się do płatności z 169 GBP. W Polsce widzę od 1600 zł wzwyż.
Przy wzięciu dwóch sztuk można dodatkowo zaaplikować kod na 30 GBP, więc wychodzi 338 GBP za dwa przy teoretycznej cenie 330 GBP za jeden.

Pardon, za późną wrzutkę - zostało trochę ponad 2h akcji. https://www.mi.com/uk/product/poco-f3/?utm_channel=Awin&awc=23680_1658349744_01438492efe07a441b1f9dda5377a125
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 21 Lip 2022 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Wygląda na to, że działa dalej.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lip 2022 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Tom K
Mi ostatnio na cle zatrzymali paczkę z routerem z uk i kazali zapłacić VAT (cła na elektronikę nie ma).
Cena z vat-em robi się już taka sama jak u mnie w dk: https://www.cinemagic.dk/shop/xiaomi-po ... 1701p.html choć faktycznie w pl z niewiadomych (bogactwo i dobrobyt?) przyczyn jest drożej.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lip 2022 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Dlatego to bardziej dla mieszkających lub posiadających kogoś, kto tam przebywa i może przy okazji przywieźć.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group