Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Automatyczny przydział miejsc zacznie obowiązywać na wybranych trasach od 4 maja, a na wszystkich od 19 maja, poinformowała spółka. System zacznie przydzielać miejsca na te loty począwszy od 8 kwietnia.

Rozkład miejsc w samolotach W6

Gdy nie mamy urządzenia z androidem:
[+] Pokaż
Darmowe przydzielanie miejsc - wizzair!

wojtkow napisał(a):
Osobom nie mającym telefonu z iOS czy Android podpowiadam obejście. Potrzebujecie:
- przeglądarki Google Chrome
- wtyczki do Chrome https://chrome.google.com/webstore/deta ... ngdoccbadn będącej symulatorem androida
- aplikacji wizzair - do pobrania z http://play.google.com przy pomocy dowolnego APK Downloadera, np http://storage.evozi.com/apk/dl/15/03/1 ... 1428160080

Po uruchomieniu Chrome instalujemy wtyczkę ARC Welder. Następnie uruchamiamy ją w programach Chrome i przy pomocy wtyczki uruchamiamy pobraną aplikację WizzAir.
Sprawdzałem i aplikacja działa, ale nie mam w chwili obecnej żadnej rezerwacji, którą mógłbym sprawdzić.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 197 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 23 Kwi 2015 13:33 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
maczala1 napisał(a):
maczala1 napisał(a):
U mnie zostały miejscówki nawet na loty przed 19 maja, na które nie będzie obowiązywała jeszcze numeracja i obecnie nie jest w ogóle dostępny wybór i podgląd rozkładu miejsc w samolocie. Ciekawe co będzie na karcie pokładowej ?

No i na karcie pokładowej zostały wydrukowane miejsca na loty, na które nie będzie obowiązywała jeszcze numeracja :)
Szkoda, że nie dali priorytetu, bo z tymi miejscami chyba w ogóle nie będę się ujawniał, żeby nie robić zamieszania.


Mam podobną sytuację na lot 10 maja - mam przydzielone miejsca, które nie będą obowiązywać. Przed chwilą zadzwonili do mnie z Wizzair, aby mnie o tym poinformować! Miła rozmowa po angielsku - mam po prostu zająć miejsca według starej zasady "kto pierwszy ten lepszy".
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#162 PostWysłany: 23 Kwi 2015 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
Darek_2003 napisał(a):
Dodatkowo otrzymałem wiadomość z podziękowaniami za zgłoszenie, bo pozwoliło im to wyeliminować błąd w aplikacji przydzielającej miejsca :)

jako beta tester domagaj się voucheru na darmowy przelot ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 23 Kwi 2015 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Gleba3 napisał(a):
Mam podobną sytuację na lot 10 maja - mam przydzielone miejsca, które nie będą obowiązywać. Przed chwilą zadzwonili do mnie z Wizzair, aby mnie o tym poinformować! Miła rozmowa po angielsku - mam po prostu zająć miejsca według starej zasady "kto pierwszy ten lepszy".


No właśnie zastanawiałem się co jest nie tak z rezerwacją, wczoraj się odprawiłem na 6 maja (powrót) BUD->WAW i na odprawie w komórce nie widzę wcześniej wybranego miejsca :(
Tyle, że nikt do mnie nie dzwonił ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 29 Kwi 2015 12:59 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 71
Cześć..

Wczoraj zakupiłam bilety GDA > GRQ > GDA. W czasie zakupu nie pojawiło się nic o wyborze miejsca. Dziś przy odprawie również.

W chwili obecnej jestem już odprawiona.. nigdzie nie ma nic o przydzielonym miejscu ( na karcie pokładowej również pustka)

lot w piątek... czy ktoś coś może poradzić ? :) czy dowiem się co i jak dopiero na lotnisku :)

pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:02 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
TADAM:
Cytuj:
Automatyczny przydział miejsc zacznie obowiązywać na wybranych trasach od 4 maja, a na wszystkich od 19 maja

Masz to napisane pod nagłówkiem tego tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pawel_T lubi ten post.
 
      
#166 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:08 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 71
super.. przeczytałam watek ale na nagłówek nie zwróciłam uwagi :/ ... ach sorry :)

co dwie głowy to nie jedna, dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Wczoraj kupowałem sierpniowy wypad do Bergamo. Pierwsza rezerwacja chyba na ten lot bo wszystkie miejsca dostępne w samolocie, przydzielone 21 B i C tam, 21 A i B z powrotem. Samodzielny wybór od 4zł za miejsca w tylnej, przez 8 - 16zł w przedniej części do 21zł za XXL.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:43 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Przed chwilą odprawiałem się na lot KTW-IEV na 29 maj / bezpłatnie przyznane miejsca - nie zmieniałem za dopłatą - to miejsca / sekwencja 2 i 3 tytułem ciekawostki / 9B i 9C z jednej rezerwacji , a na powrót 1 czerwca - jeszcze nie można się odprawić bo powyżej 30 dni to odpowiedni przyznane miejsca 23B i 23C / widać już na rezerwacji na stronie Wizzair /
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:45 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Mam jeden lot kupiony już dawno, z terminem odlotu po 19 maja. Czy te miejsca mogę w systemie dostać już teraz przez modyfikację rezerwacji, czy dopiero jak będę się odprawiał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:10 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Możesz przez aplikację mobilną. Jak wejdziesz w szczegóły lotu to powinien wyskoczyć komunikat dotyczący automatycznego przydziału miejsc.

Swoją drogą wygląda na to, że rzeczywiście coś się poprawiło odnośnie przydziału miejsc z jednej rezerwacji. Z tego co piszecie, to każdy dostaje miejsca obok siebie.


Ostatnio edytowany przez Darek_2003, 29 Kwi 2015 14:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#171 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2012
Posty: 49
Loty: 90
Kilometry: 122 565
Na stronie wizzair jest informacja, że miejsca będą przydzielanie podczas rezerwacji. A że rezerwację już masz, to wydaje się, że raczej Ci miejsca teraz nie przydzielą.

Znaczy rozumiem, że chcesz ten przydział bezpłatnie. Bo za 6 zł od zmiany pewnie można teraz przez zmianę rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:23 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Darek_2003 napisał(a):
Możesz przez aplikację mobilną. Jak wejdziesz w szczegóły lotu to powinien wyskoczyć komunikat dotyczący automatycznego przydziału miejsc.
.

Dzięki. Spróbuję przez mobilną. Lecimy we trójkę i wolałbym uniknąć sytuacji, ze wszyscy kupujący bilety teraz dostaną miejsca, a dla nas przy odprawie zostaną tylko pojedyncze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2012
Posty: 49
Loty: 90
Kilometry: 122 565
Z ciekawości przeszłam przez swoją odprawę na 21 maja. Miejsca przydzieliło mi obok siebie, za zmianę chciało już kasę (6 lub 12 zł w zależności od części samolotu). Po odprawie za zmianę miejsc też musiałabym zapłacić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
#174 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:38 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Misiatek napisał(a):
Darek_2003 napisał(a):
Możesz przez aplikację mobilną. Jak wejdziesz w szczegóły lotu to powinien wyskoczyć komunikat dotyczący automatycznego przydziału miejsc.
.

Dzięki. Spróbuję przez mobilną. Lecimy we trójkę i wolałbym uniknąć sytuacji, ze wszyscy kupujący bilety teraz dostaną miejsca, a dla nas przy odprawie zostaną tylko pojedyncze.

Z tego co pamiętam to musisz wejść w każdą osobę osobno i dopiero pojawia się ten komunikat. Ja tak zrobiłem kilka tygodni temu z rezerwacja na lot do Bergamo pod koniec czerwca i przydzieliło mi miejsca w cały świat (pisałem o tym wcześniej w tym wątku) Napisałem do nich maila, że generalnie to bez sensu, że 4-letnie dziecko nie siedzi koło przynajmniej jednego z rodziców, zwłaszcza, że cały samolot był wtedy pusty. Zmienili mi bezpłatnie na miejsca w jednym rzędzie i zapewniali, że naprawiali błąd w aplikacji przydzielającej miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 29 Kwi 2015 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2012
Posty: 49
Loty: 90
Kilometry: 122 565
Nie wiem, czy nie prościej po prostu się odprawić. Wtedy od razu system pokazuje, które miejsca się dostaje - one i tak idą z automatu. Nie próbowałam przez aplikację mobilną, ale byłoby dziwne, gdyby na mobilnych nie chcieli kasy za zmianę a przez regularną stronę żądali opłat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 01 Maj 2015 17:24 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Prościej się odprawić, ale w moim przypadku do lotu jest ponad 30 dni, a bilety kupiłem zanim była mowa o możliwości przydzielania miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 01 Maj 2015 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
U mnie cały czas miejsca się trzmają (xtra legroom) - wygląda na to, że osobom z wykupioną usługą zostawili. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 04 Maj 2015 13:52 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 101
a ja mam takie pytanie: bilety kupilem w marcu, przed chwilą na aplikacji mobilnej IOS sprawdzalem przydzial miesc (loty pod koniec maja WAW-BCN-WAW) i okazalo się że mam wraz z drugą osobą na tej samej rezerwacji przydzielone miejsca w zupełnie innych częściach samolotu... Czy to jakiś błąd aplikacji czy muszę zapłacić za zmianę tych miejsc? Pisać do nich/ nie pisać...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 04 Maj 2015 14:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
A jak w appce dla IOS wybrałeś miejsca dla drugiej osoby z rezerwacji? Przed chwila sprawdzałem i mam możliwość wyboru jedynie dla osoby nr. 1 na danej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 04 Maj 2015 14:14 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 101
no właśnie nie było opcji przejścia na drugiego współpasażera, tylko trzeba było od początku wpisać imię i nazwisko wraz z numerem rezerwacji, w innych systemach jest taka opcja? No ogólnie zastanawiam się czy płacić teraz te kilkadziesiąt złotych za zmianę, ale z drugiej strony te miejsca są wolne (dla drugiej osoby by siedziała koło pierwszej) i to chyba debilny błąd systemu bo inne linie bezproblemowo zawsze przydzielają koło siebie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 197 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group