Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Stawki korporacyjne
#1 PostWysłany: 25 Gru 2017 13:20 

Rejestracja: 10 Lis 2016
Posty: 77
Loty: 42
Kilometry: 46 717
Ktoś z forum korzysta z ww stawek? Rozumiem, że nie ma raczej szans na uznanie rezerwacji nie będąc pracownikiem danej firmy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 25 Gru 2017 13:48 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Są takie szanse ale trzeba mówić o konkretach. Często stawki korporacyjne nie są wcale korzystniejsze , czasami są jedynie bardziej elastyczne ale i to nie zawsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Gru 2017 14:44 

Rejestracja: 10 Lis 2016
Posty: 77
Loty: 42
Kilometry: 46 717
Chodzi mi głównie o sieć Accor. Stawki korpo dają o wiele większe zniżki niż np w Hiltonie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sty 2018 11:58 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 70
maciasowy napisał(a):
Ktoś z forum korzysta z ww stawek? Rozumiem, że nie ma raczej szans na uznanie rezerwacji nie będąc pracownikiem danej firmy?


Korzystam dosyć często w Hilton i Carlson Radisson, zdarzało mi się w IHG, SPG i Marriott.

Oczywiście warto porównać cenę bo nie zawsze taniej... ale często w standardowej stawce "advance purchase" dostaje się full-flex ze śniadaniem, więc czemu nie.

Na kilkadziesiąt takich rezerwacji jeden raz zostałem zapytany przy check-in czy mam jakiś dokument uprawniający do corp rate, opowiedziałem że nie jestem pracownikiem lecz zewnętrznym konsultantem który właśnie przyjechał spotkać się klientem, standardowo w tym mieście nocuję w sieci "tu-nazwa-konkurencji-obok" ale klient powiedział, że tym razem mogę korzystać z waszego hotelu na jego firmowej stawce, czy to jakiś problem? Oczywiście problemu nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sty 2018 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
A jak skorzystać z takich stawek?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Sty 2018 11:27 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 70
Wpisując kod podczas rezerwacji na stronie odpowiedniej sieci (nie u pośrednika).

Przegląd kodów: http://www.hotelcorporatecodes.com/

https://www.hilton.com -> Add special rate codes -> Corporate Account
https://www.ihg.com -> More options -> Corporate ID
https://www.clubcarlson.com -> More options -> Rate Type -> Corporate Account ID

i tak dalej...
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Sty 2018 12:10 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
pobyty w tych stawkach wliczają się normalnie do statusu, dają pkt itd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Sty 2018 13:03 

Rejestracja: 29 Lut 2012
Posty: 70
Tak, jak najbardziej są z tego punkty i jest to traktowane jak normalny płatny pobyt, a nie Friends&Family czy inne tego typu stawki.

Najlepsze stawki mają zazwyczaj wynegocjowane firmy wysyłające dużo konsultantów (Wielka Czwórka, IBM, ...) ale poza stawkami globalnymi są też często stawki bardziej lokalne - ze sporym prawdopodobieństwiem, jeśli sobie wstępnie wybieramy hotel, spoglądamy na GoogleMaps a w pobliżu widać biuro jakiegoś znanego korpo, ich stawka w tym konkretnie hotelu może być mocno obniżona, nawet jeśli globalny discount nie jest wybitnie dobry.
Góra
 Profil Relacje PM off
Darek M. lubi ten post.
Darek M. uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Lut 2018 01:16 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Witam!
Jakie hotele polecacie w polskich duzych miastach typu Gdańsk, Warszawa? Ktore korpo i jaki hotel ma najlepszą cenę? Ktoś zna z doświadczenia?:)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Lut 2018 14:57, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Lut 2018 01:53 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
@spejson911
Warszawa - Hotel Poselski, stawki korporacyjne dla posłów i senatorów RP.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group