Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Lip 2017 14:02 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
u mnie wygląda to tak
Image
czy to jednoznaczne z przyznaniem zniżek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 06 Lip 2017 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Jak ktoś coś znajdzie to dajcie screena, bo:

Załącznik:
254.jpg
254.jpg [ 59.43 KiB | Obejrzany 13811 razy ]


:twisted:

@MacKoz sprawdziłam co prawda tylko kilka hoteli różnego standardu z konta zwykłego i genius na 2018 i 2017 i nic, nawet już pomyślałam, że coś szczególnie nie mam farta skoro niektórzy dostali promo na pierwszą lepszą rezerwację ;)

@baja nie, to są zwykłe zniżki, a darmowe atrakcje przychodzą podobno mailem po rezerwacji..
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 06 Lip 2017 14:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
mzukowski napisał(a):
Na TA ktoś tak napisał:
Cytuj:
If you go to booking.com and search for a hotel in Rome. Just pick any date. I booked a date in July. Then you will see above your search results to the right of the yellow "search column": "Book today and get free tickets to Rome's most popular attractions! Including the Colosseum, the Vatican Museum, the Pantheon Tour, and many more"

Próbowałem oczywiście, nic takiego nie zaobserwowałem, ale wrzucam jako głos w dyskusji...


Tak było, parę postów wcześniej pisałem z resztą o tym, że info pojawia się na stronie już w czasie wyszukiwania. Wydaje mi się, że po prostu opcja z darmówkami jest obecnie nieaktywna, ewentualnie bardzo wąsko to targetują.

Wcześniej (pod koniec czerwca) rozdawali bilety nawet na świeżych kontach, bez żadnej historii rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 06 Lip 2017 14:41 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Może za dużo chętnych nagle się porobiło przy tych rezerwacja z możliwością anulowania, ze zorientowali się, iż cos nie tak i ograniczyli atrakcje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 07 Lip 2017 11:18 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 6
Może faktycznie za dużo na początku rozdawali i teraz zmniejszyli.

Ja, jak już wcześniej pisałam robiłam rezerwację 19 czerwca. 20 czerwca dostałam darmowe wejścia. Hotel mam zabookowany na 21 sierpnia. Także dostałam je duuuzo wcześniej niż 48h przed.

Po wyborze pokoju pojawia się zielony napis że z tą rezerwacją dostaniesz darmowe wejściówki - ciezko było by go przeoczyć ;)
W czerwcu pojawiał mi się prawie na każdym oglądanym hostelu. Teraz jak patrzyłam to mi się już nie pojawiło nigdzie.

Konto mam bez genius., przed tą miałam na koncie 2 rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 07 Lip 2017 21:52 

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 12
Loty: 152
Kilometry: 458 447
W moim przypadku - mam Genius oraz 46 rezerwacji. I chyba pierwszy raz czuję że dostałem coś za darmo....
A tak wyglądał dokładnie mail od Bookingu:

https://secure.booking.com/attractions/ ... 1szebodzrp
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
cistron uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 07 Lip 2017 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Macieksns napisał(a):
W moim przypadku - mam Genius oraz 46 rezerwacji. I chyba pierwszy raz czuję że dostałem coś za darmo....



Kod:
Do people visiting with me get free tickets, too?
Yes. Your travel group can all visit with you for free, using your QR code.


Może mały Zlot f4f ? :)


Normalnie WOW, tego jest na tysiące złotych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 07 Lip 2017 23:17 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 133
-- 08 Lip 2017 00:13 --

Jakby ktoś był ciekawy jakie atrakcje są przewidziane w innych miastach to można zmienić nazwę miasta w linku który podał Macieksns np.:

es/barcelona, nl/amsterdam, it/rome, fr/paris

To poniekąd sugeruje, że oferta była przypisana do użytkownika i jak już się załapiesz to będzie działać w różnych miastach/hotelach.

-- 08 Lip 2017 00:17 --

Kod:
Do people visiting with me get free tickets, too?
Yes. Your travel group can all visit with you for free, using your QR code.


Idąc tym tropem: Ktoś może będzie w Barcelonie pod koniec sierpnia i dostał te kody? :D
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 08 Lip 2017 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Przecież tu chodzi o ludzi na rezerwacji, a nie 50 osób wziętych z ulicy.
Góra
 Profil Relacje PM off
mikerus lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 09 Lip 2017 01:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
cistron napisał(a):
To poniekąd sugeruje, że oferta była przypisana do użytkownika i jak już się załapiesz to będzie działać w różnych miastach/hotelach.


Ale przecież kod QR jest na mailu i obstawiam że jednak zawiera w sobie informację o lokalizacji, liczbie osób i dacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 09 Lip 2017 22:20 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 133
Kod QR to może już zawierać bardzo dużo informacji, ale mi chodziło o to, że jak użytkownik został wytypowany do otrzymania tej oferty, to prawdopodobnie mógłby bookować różne hotele w różnych miastach a odpowiednie kody i tak by dostał.
A jak tu niektórzy pisali, że rezerwowali po kilka hoteli, żeby może do któregoś dorzucili te wejściówki to prawdopodobnie jak już za pierwszym razem nie dostali, to później na tym samym koncie już też nie dostaną. Raczej trzeba by próbować na różnych kontach. Ale oczywiście warunki tej oferty są dość zagadkowe więc różnie może być:)

manyaky napisał(a):
Przecież tu chodzi o ludzi na rezerwacji, a nie 50 osób wziętych z ulicy.

Przecież cała ta akcja z kodami jest wbrew zdrowemu rozsądkowi, że do hotelu za 200zł dołączają atrakcje za 2000+ i nie zdziwiłbym się jakby działały na więcej osób niż jest na rezerwacji.
A może próbowałeś już i wiesz, że tak nie działa?
Poza tym tych atrakcji jest tam ze 30, przez 2-3 dni nawet połowy nie wykorzystasz, więc czemu kod na te pozostałe atrakcje miałby nie zadziałać dla innych osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Lip 2017 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
cistron napisał(a):
Poza tym tych atrakcji jest tam ze 30, przez 2-3 dni nawet połowy nie wykorzystasz, więc czemu kod na te pozostałe atrakcje miałby nie zadziałać dla innych osób?

Wg mnie tak, to właśnie działa: Booking daje Ci dużo różnych atrakcji to wyboru zakładając, że wykorzystasz tylko niewielką część z nich, dzięki czemu nie będzie to dla nich aż tak kosztowne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Lip 2017 23:56 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Dostał ktoś coś bezpłatnego albo chociaż zniżki w Rzymie? Mam rezerwację za 2 tygodnie i nic nie dostałem. A podczas rezerwacji zaznaczałem, że chcę dostać zniżki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 25 Lip 2017 11:42 

Rejestracja: 25 Lip 2017
Posty: 7
wierciu napisał(a):
Dostał ktoś coś bezpłatnego albo chociaż zniżki w Rzymie? Mam rezerwację za 2 tygodnie i nic nie dostałem. A podczas rezerwacji zaznaczałem, że chcę dostać zniżki.


Tak, otrzymałem kod QR na ponad 60 darmowych atrakcji w Rzymie. Z tego co sie orientuje to promocja trwała do końca czerwca (poprawcie mnie, jeśli jestem w błędzie).

Swoją drogą, obawiam się że algorytm bookingu mógł nie uwzględniać dwutygodniowych rezerwacji, bo mogloby to się wiązać z wielkimi stratami dla firmy. W końcu 2 tygodnie to wystarczająco dlugi czas, żeby skorzystać z większości atrakcji xD
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 01 Sie 2017 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Dostał ktoś jakieś zniżki za rezerwacje w lipcu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 01 Sie 2017 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Z listy podanych atrakcji można wykorzystać wybrane z limitem na 100 euro. Tak przynajmniej jest w przypadku podanego linka przez @Macieksns. Co oczywiście nie umniejsza faktu, że znaleźć 100 euro nie jest łatwo ;)

Załączniki:
limit.JPG
limit.JPG [ 52.78 KiB | Obejrzany 12511 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 01 Sie 2017 15:26 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 34
ja powiem Wam jak było z Rzymem: KICHA!

obdzwoniłem 4-5 atrakcji, osoby pracujące tam nie miały pojęcia o co chodzi, albo kupon był zniżką, a nie darmową wejściówką.
Np. jakaś tam kolacja, zamiast 300 euro, miała kosztować 220 euro, inny przykład: dowóz z lotniska do Miasta, firma mówi, że nie ma miejsc na dowozy z FCO tego dnia, płatną usługę natomiast bez problemu można było wykupić :?

Konsultanci z booking, raczej nie byli pomocni i umieli wyjasnić dlaczego promo w ogóle nie działa.
Po kilku niepowodzeniach dałem sobie spokój z tą "ofertą".
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
ziegenhals uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 26 Wrz 2017 21:22 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 6
W paryżu działało wszędzie gdzie nie weszliśmy.

Bylismy w luwrze, łuku, museum orsay i testowaniu wina - łącznie 99 euro :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Wrz 2017 21:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
xxMagdaMxx napisał(a):
W paryżu działało wszędzie gdzie nie weszliśmy.


Skąd wiesz, skoro nie weszliście? :P
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 21 Paź 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 42
xxMagdaMxx napisał(a):
W paryżu działało wszędzie gdzie nie weszliśmy.

Bylismy w luwrze, łuku, museum orsay i testowaniu wina - łącznie 99 euro :D


Hej :) czy mógłbyś mi napisać ile kosztuje bilet wstępu do Luwru po kodzie zniżkowym, bo z tego co wiem to normalny bilet kosztuje 17euro.
dziękuję za info :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group