Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Cze 2017 21:04 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Witam, właśnie zakupiłem bilety w BA. Za bilety zapłaciłem kartą kredytową, płatność zeszła z konta, dostałem potwierdzenie itp.
Ale teraz widzę, że na potwierdzeniu biletów w informacjach o płatności wyciętą jedną literką - zamiast os.leśne mam os.lene .
Czy to może byc problem na lotnisku? Powinien to gdzieś zgłosić?


Ostatnio edytowany przez diabeelek, 29 Cze 2017 21:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#2 PostWysłany: 29 Cze 2017 21:07 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Ten adres nie ma nic wspólnego z płatnością, to tylko informacja co mają napisać na rachunku/fakturze.
Przy płatności kartą nawet nazwisko nie jest weryfikowane, tylko numer karty, data ważności i CVV.

Jeśli tylko masz imię i nazwisko jak trzeba w rezerwacji, to cała reszta nie ma znaczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Cze 2017 21:51 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Imie i nazwisko jest ok. Po prostu myslałem, że mogą chcieć weryfikować kartę na lotnisku i wyjdzie jakieś zamieszanie przez to, że ucięło polski znak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Cze 2017 22:11 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Nawet jeśli by chcieli weryfikować kartę, to skąd mieliby wziąć adres, skoro go na nim nie ma?
Poza tym, jeśli linia chce karty przy checkinie, to jest to zawsze wyraźnie napisane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Cze 2017 00:49 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
inna sprawa ze przy rezerwacjach NIE uzywa sie polskich liter i to jest podstawowa zasada :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Cze 2017 08:56 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Po prostu, tak mi się wkleiły dane z karty...no ale rozumiem, ze problemów mieć przez to nie będę czy lepiej skontaktować się z liniami lotniczymi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Cze 2017 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Nie, nikt z tego tytułu nie będzie Ci robił problemów, możesz spać spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: f0ku5 oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group