Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Sty 2019 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
U mnie F :)
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 03 Sty 2019 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
To teraz wiedzą o Was już wszyscy Polacy ;)

https://www.tvp.info/40690269/bilety-lo ... lamek-ceny

Zazdroszczę Wam (oczywiście biletów :D ) iście naszą narodową zazdrością. No, ale tak to jest, jak się imprezuje sylwestrowo w Spatifie, zamiast czyhać na takie okazje :D
Image

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 03 Sty 2019 14:29 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
CX zachował się tym razem ładnie, ale przypominam, że gdzieś z rok temu , może trochę więcej, skasowali bez ogródek swój EF z Europy w C mimo że działał krócej i sprzedaż była na mniejszą skalę.

Btw. BA nie tak dawno tez uznał swój błąd w F ex CPT (chociaż jego skala była duuuużo mniejsza, bo się nie zdążył zbytnio rozlać po internecie). W ostatnich miesiącach swoje EF (w C) uznawały też m.in. AV (BOG), PR (HKG), LO (SIN), HX (TPAC), JU (JFK), BA/QR (PEN), QR (MLE), SU (ICN) tak więc dość dobry okres nastał pod tym względem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
Nasi dziennikarze już podchwycili temat
https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/wpadka-cathay-pacific-airlines-pierwsza-klasa-w-cenie-ekonomicznej,896991.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:26 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3369
złoty
Kto idzie o zakład ze będzie wywiad z fejbukowym mistrzem taniego latania ?


Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
@GieZed: narodowy nadawca misyjny był szybszy, o czym pisałem chwilę wcześniej ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:43 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Tylko oba portale mają taką wiedzę, że głowa boli :D

Cytuj:
Błąd w ofercie pozwolił kupić bilety z Da Nang w Wietnamie do Nowego Jorku w przedniej części samolotu za cenę 675 dolarów na sierpień


Cytuj:
Błąd dotyczył miejsc, które linie lotnicze 1 stycznia sprzedały na sierpniowe loty. Dla przelotów w lipcu i we wrześniu obowiązywały standardowe ceny.


A tego co widziałem to wchodziło wszystko od stycznia aż do listopada, sam miałem w koszyku 4-7.11 w C
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Co do "fachowości" obu portali w zakresie lotnictwa nie mam żadnych wątpliwości :D
Nie żal Ci trochę, że nie poszedłeś z koszykiem do kasy (bo rozumiem, że nie poszedłeś)?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:54 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Czy ja wiem, niby fajnie bo byłby biznes pierwszy raz, ale... Nie to, to coś innego.
Jakby to działało na OW za ok. 350$ to bym brał xD
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
Działało do końca listopada :)

JU z tego co pisała @Aga_podrozniczka nie uznało błędu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
GieZed napisał(a):

RFM juz tez podał na fali tego newsa :)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
hubson napisał(a):
Działało do końca listopada :)

JU z tego co pisała @Aga_podrozniczka nie uznało błędu.

Czytalam wczoraj, ze ludzie zmienili na inne terminy i uznali im. Ja wzielam pieniadze, oddali w 2 dni.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
A tak BTW rozumiem że w pewnym sensie była to mega okazja dla osób z USA na lot w business i by poczuć odrobinę luksusu, ale po co kupować bilet z PL przecież trzeba doliczyć koszt lotu z PL do USA. Chyba że jest drugie dno i np. odsprzedajemy potem ten bilet komuś z US za powiedzmy 5 x tyle ;), dla niego nadal super stawka dla nas kilka $ na koncie extra :)
Czy sa jeszcze inne powody?
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:41 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3369
złoty
Zawsze mozna lecieć w jedną strone a na powrot sie nie stawic.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja musialam sprawdzic co to jest DAD, a jak juz sprawdzilam, to nie zawracalam sobie glowy, bo nijak nie pasowalo mi to do niczego. Nawet w pierwszej klasie ...
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 03 Sty 2019 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Dryblas napisał(a):
A tak BTW rozumiem że w pewnym sensie była to mega okazja dla osób z USA na lot w business i by poczuć odrobinę luksusu, ale po co kupować bilet z PL przecież trzeba doliczyć koszt lotu z PL do USA. Chyba że jest drugie dno i np. odsprzedajemy potem ten bilet komuś z US za powiedzmy 5 x tyle ;), dla niego nadal super stawka dla nas kilka $ na koncie extra :)
Czy sa jeszcze inne powody?


Jeśli już, to najbardziej atrakcyjne było to dla ludzi z Azji, a nie z USA, bo wyloty są z Wietnamu (do USA/Kanady). A co do osób z Polski, to nie jest tak źle. Po pierwsze można polecieć do Wietnamu za mile, po drugie dostać się tam "po taniości" za pieniądze, po trzecie można liczyć na inny error fare właśnie w tamtym kierunku :D
A jak się już znajdzie takowy dolot do Wietnamu, to reszta, to już sama bajka, zwłaszcza, gdy ktoś kupił w pierwszej klasie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 03 Sty 2019 18:17 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
Ja się biłem z myślami, ale ostatecznie zrezygnowałem właśnie z tych względów : uwzględniając koszty kolejnego dolotu do Azji, podwójnej wizy do Wietnamu, pozycjonowania z tego czy innego miejsca w Azji do DAD (co wbrew pozorom w Azji nie jest wcale takie tanie jeśli się ma ograniczone pole manewru czasowego/trasowego), koniecznych pewnie gdzieś tam po drodze noclegów tranzytowych, faktu, że byłem już parę razy w Wietnamie i w samym DAD (widziałem już w zasadzie wszystko co ciekawe w jego okolicach) no i oczywiście w NYC też byłem, relatywnie słabego naliczenia F CX do programu BA - wyszło mi, że lepiej poczekać na jakąś sympatyczną cenę w QR na bardziej interesującej trasie, albo przynajmniej nie angażującej tyle kosztów pośrednich ;-)


Ostatnio edytowany przez marek2011, 03 Sty 2019 18:19, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 03 Sty 2019 18:18 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1642
niebieski
Dryblas napisał(a):
Czy sa jeszcze inne powody?


Tak, najpierw kupujesz, a potem jak uznają myślisz co z tym zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 03 Sty 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 539
Kilometry: 845 967
złoty
Dryblas napisał(a):
A tak BTW rozumiem że w pewnym sensie była to mega okazja dla osób z USA na lot w business i by poczuć odrobinę luksusu, ale po co kupować bilet z PL przecież trzeba doliczyć koszt lotu z PL do USA. Chyba że jest drugie dno i np. odsprzedajemy potem ten bilet komuś z US za powiedzmy 5 x tyle ;), dla niego nadal super stawka dla nas kilka $ na koncie extra :)
Czy sa jeszcze inne powody?


Przepraszam, ale jak chcesz komuś odsprzedać bilet gdzie nie da się zmienić nazwiska ? To nie jest FR i W6..

U nas akurat wyszedł ciekawy zbieg okoliczności. Najpierw do Seulu z błędu SU, potem za mile Asianą do Hanoi gdzie odwiedzamy kolegę @Puchacz. Powrót miałem za mile, ale to przebukuję za 50 euro, więc na luzie. W NY odwiedzę siostrę i wrócę równie za mile, albo poczekam na błąd w C z USA do Europy :lol:

p.s. cała podróż w CX daje 540 TP w BA, więc całkiem sporo. 25000 avios to nie jest szaleństwo, ale nadal zacnie i miło.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 04 Sty 2019 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
tropikey napisał(a):
@GieZed: narodowy nadawca misyjny był szybszy, o czym pisałem chwilę wcześniej ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Tak się zapatrzyłem w to zdjęcie że nie zauważyłem linku :lol: :lol: a i fakt narodowy nadawca był parę godzin szybszy niż prywatne media !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group