Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sty 2023 19:28 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Zawsze sciagam buty. Zawsze tez dbam by skarpetki byly swieze . Tak samo buty. Kilka -kilkanascie godzin w obuwiu byloby zbyt meczace.

Tez widze ludzi w skarpetach udasacych sie do WC-za cholere nie moge pojac jak tak mozna,szczegolnie pod koniec dlugiego rejsu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#82 PostWysłany: 11 Sty 2023 21:51 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
@Kian ciekawe czy w WC poczują mokre pod stopami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 11 Sty 2023 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@Kian chodzenie po samolocie, a szczególnie do toalety, w skarpetkach to nieporozumienie…
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 12 Sty 2023 16:26 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Postanowiłem nie tylko ściągać buty, ale i zakładać pantofle. To dopiero będzie klasa, kobiety będą się za mną oglądać!
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 14 Sty 2023 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
kubus95 napisał(a):
@Kian chodzenie po samolocie, a szczególnie do toalety, w skarpetkach to nieporozumienie…

Też nie mogę tego zrozumieć i nie wiem jak to ludziom nie przeszkadza i nie brzydzą się, gdy chodzą po mokrej, syfnej podłodze.

Nie rozumiem też bosych stóp i wpychania ich innym pod nos czy w siedzenie.

Zdejmuję buty na krótkich lotach, jeśli jest mi w nich za ciepło i na dłuższych lotach, żeby było wygodniej. Mam w bagażu skarpetki na zmianę, na wszelki wypadek.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 23 Mar 2023 14:31 

Rejestracja: 19 Maj 2022
Posty: 16
Kothson napisał(a):
O tym jak zachowują się ortodoksyjni żydzi w samolocie to można pisać książki. Do wczoraj mój stosunek do nich był ambiwalentny. Dzisiaj uważam że to zwykłe buraki. Uogólniłem, bo większość z nich zachowywała się identycznie.

8 stycznia TLV - KRK FR. 80% żydów na pokładzie. Samolot opóźniony o 1,5h. Jeden z nich ma kabinówkę na środkowym, wolnym siedzeniu. Nie da jej do luku. Nie bo nie. Steward prosi, szanowny Pan odmawia. Inny rozmawia w czasie startu przez telefon. Poproszony o zakończenie rozmowy również stanowczo odmawia. Komenda zapiąć pasy. Nagle okazuje się że pięciu Panów pasów nie ma, bo są zbyt otyli. Oczywiście żaden z nich o przedłużkę nie poprosi, czekają aż stewka podejdzie i przyniesie.

Duże brawa dla polskiej obsługi, ja bym nie wytrzymał. Jeżeli to są "Wybrańcy Boga", to mam pewne wątpliwości. Tutaj zabrakło fundamentów kultury.

Przepraszam za mały off topic, ale jestem na gorąco po locie i jak przeczytałem "ortodoksyjny żyd" to wróciły wspomnienia.


Masakra..... Powiem Ci, że cisną mi się na usta różne słowa, ale po prostu z czystej kultury i obawą, ze ktoś nazwie mnie antysemitą po prostu zamilknę...
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 23 Mar 2023 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Jeśli chodzi o obywateli Izraela to żeby uniknąć oskarżeń o antysemityzm można zawęzić fobię i być np. antyortodoksem :)

Ale nawet to nie działa. Znaczy oczywiste jest, że bycie Żydem i żydem nie ma tu nic do rzeczy, ale wśród turystów z Izraela faktycznie często widać bardzo niepokojące zjawiska dotyczące kultury osobistej. W samolocie też mogę potwierdzić - totalne ignorowanie poleceń, a dzieci robią co chcą. Powiązany z tym przykład to zachowanie młodzieży przyjeżdżającej odwiedzić miejsca pamięci holokaustu w Polsce. Mam wrażenie, że ich zachowania to często wręcz złośliwość.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 28 Maj 2023 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2023
Posty: 23
Ja uważam, że podstawą są wygodne buty. Jak ma się miękkie, sportowe i dobrze dobrane buty to nie ma potrzeby ich zdejmować w samolocie. Ja w każdym razie nie zdejmuję.
Góra
 Profil Relacje PM off
dejw lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 28 Maj 2023 16:31 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Sciągam zawsze na longhaulach i wkładam skarpetki z dobrych czasów np. Turkisha czy Emirates a potem do utylizacji.............nigdy nie ściągam na shorthaulach :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Maj 2023 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Jeśli mam czyste na zmianę to po umyciu stare do worka a pachnące na stopy.
Nawiasem, biorę też w podróż np skarpety "ostatniej szansy" np z dziurą pod piętą. Po schodzeniu dnia leci do kosza a ja mam mniej bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 29 Maj 2023 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Jak mam potrzebę to zdejmuję. Co do zasady moje stopy są okej tzn. nie śmierdzą. :lol: Jeśli kogoś taki widok gorszy to jego sprawa. Ja wiem, że zapachowo na pewno na nikogo nie oddziałuję ;)
Jak ktoś wyżej wspomniał - obok tematu głównego - również staram się na "szwędaczki" zabierać stare znoszone skarpety, bieliznę czy koszulki po ty by właśnie je zutylizować w podróży, na obczyźnie. W plecaku luźniej i można więcej zabrać w drodze powrotnej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 29 Maj 2023 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4572
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Myślę, że niekoniecznie jesteś obiektywną osobą w kwestii wypowiadania się na temat woni własnych stóp
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 29 Maj 2023 21:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Przyznam, że urzekła mnie koncepcja zabierania starej, znoszonej i dziurawej odzieży i bielizny po to, żeby zrobić z nich jeszcze większe szmaty i w końcu wyrzucić. Tylko nie wiem, dlaczego wyrzucać, zamiast brać na kolejne wypady?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 29 Maj 2023 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Odpowiedź jest prosta i wszystkim znana.
Robisz w plecaku miejsce na dodatkowego browara.
Gdybym miał je zabierać to wolałbym brać te całe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 29 Maj 2023 22:14 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Też biorę stare lumpy (skarpety, galoty, t-shirty, krótkie spodnie z Carry) na wyjazdy, które wywalam przed powrotem. Więcej miejsca w małym podręcznym na kawy, herbaty, kubki, mydła (w Grecji mają duży wybór) i "kafelkowe" podstawki pod garnki. O butach się nie wypowiem, bo śmierdząca sprawa 😉

@boots
Starej, znoszonej, ale zacerowanej i schludnej.

Edit2.
Ale @boots my nie latamy raz w roku. Teraz sobie przypomniałem, że rok temu z RHO i LIS przywiozłem T-shirty.


Ostatnio edytowany przez wersus79 29 Maj 2023 22:27, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 29 Maj 2023 22:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
A te znoszone, dziurawe skarpety, to zbieracie cały rok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 29 Maj 2023 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Oczywiście. Jak nie, jak tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 31 Maj 2023 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1491
złoty
Myślę że czas na nowy wątek - czy zostaję w skarpetkach? :D
apadlo napisał(a):
Załącznik:
a5.jpg
a5.jpg [ 506.7 KiB | Obejrzany 1293 razy ]


(z wątku o [EK])
Góra
 Profil Relacje PM off
mahalnet lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 31 Maj 2023 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nigdy nie zostaję w skarpetkach, do spania zakładam czasem te bezuciskowe.
Niemniej uważam, że jedyny bukiet jakim powinni się raczyć współpasażerowie to wina, więc stopy zawsze myję w samolotowej umywalce.
Zatem nie warto dobijać się do samolotowego kibla, może w środku ktoś myje swoje wszystkie kończyny ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 31 Maj 2023 20:16 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
apadlo napisał(a):
więc stopy zawsze myję w samolotowej umywalce.
Człowiek guma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group