Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Lis 2022 14:30 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Tymoteusz Biznesu?
Remigiusz?

Jest jakaś nagroda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 01 Lis 2022 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Janusz

Nagroda bedzie przy nastepnym locie, zapewne poczujesz 🤣
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 01 Lis 2022 14:52 

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 119
Loty: 1
Kilometry: 2 389
Zdejmuję,ale tylko cudze. Po pierwsze fetysz stóp , po drugie handluję butami na allegro.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 01 Lis 2022 18:45 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Nie no, nie jestem takim wariatem by wejść do toalety bez butów. Ale widziałem takich bohaterów co wchodzili w skarpetkach...
:P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 01 Lis 2022 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 476
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
Właśnie dlatego u mnie obowiązkowo w podręcznym jednorazowe kapcie, wszędzie tam gdzie ich nie rozdają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 02 Lis 2022 00:13 

Rejestracja: 15 Lut 2021
Posty: 28
Loty: 33
Kilometry: 122 452
:D
Na długich lotach zdejmuję, zmieniam skarpetki na bawełniane "samolotowe", zakładam kapcie jednorazowe i owijam się 3 kocami, bo jest mi zwyczajnie zimno + mam problem z krążeniem.

Ale gdyby mi pancia wywaliła giry, jak ta joginka na zdjęciu powyżej, to bym ją poprosiła o zaplątanie stóp na własnym karku.

Kiedyś na 12godzinnym locie mój współpasażer chciał chyba mieć rząd dla siebie i cwaniak nie umył niczego.... jak on śmierdział :cry: buty też zdjął. Dopiął swego, wszyscy się przesiedli.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 02 Lis 2022 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 519
Loty: 149
Kilometry: 261 923
srebrny
Zdejmuję buty bardzo często ale dopiero po osiągnięciu wysokości docelowej, czyli jak zgaśnie lampka zapiąć pasy. Nie ma tu znaczenia czy to lot krotki czy długi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Lis 2022 10:59 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Są środki do usuwania zapachu z butów, np Scholl, linie lotnicze powinny takie oferować za darmo. Jak idziesz na basen to przechodzisz przez płytki basenik, tutaj powinno być analogicznie
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Lis 2022 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
linie lotnicze powinny takie oferować za darmo

A dezodoranty, pasty do zębów i szczoteczki oraz płyny do płukania ust też?
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 12 Lis 2022 22:32 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Masz rację, dezodoranty też :) Ale o tym w wątku "Czy zdejmujecie bluzy w samolocie?".
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 11 Sty 2023 16:05 

Rejestracja: 19 Maj 2022
Posty: 16
Butów nie zdejmuję :P Ale ..... pamiętam jak leciałem z Tel Avivu, to lecieli z nami Żydzi ortodoksyjni i .... oni wszyscy zdejmowali buty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 11 Sty 2023 16:19 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
O tym jak zachowują się ortodoksyjni żydzi w samolocie to można pisać książki. Do wczoraj mój stosunek do nich był ambiwalentny. Dzisiaj uważam że to zwykłe buraki. Uogólniłem, bo większość z nich zachowywała się identycznie.

8 stycznia TLV - KRK FR. 80% żydów na pokładzie. Samolot opóźniony o 1,5h. Jeden z nich ma kabinówkę na środkowym, wolnym siedzeniu. Nie da jej do luku. Nie bo nie. Steward prosi, szanowny Pan odmawia. Inny rozmawia w czasie startu przez telefon. Poproszony o zakończenie rozmowy również stanowczo odmawia. Komenda zapiąć pasy. Nagle okazuje się że pięciu Panów pasów nie ma, bo są zbyt otyli. Oczywiście żaden z nich o przedłużkę nie poprosi, czekają aż stewka podejdzie i przyniesie.

Duże brawa dla polskiej obsługi, ja bym nie wytrzymał. Jeżeli to są "Wybrańcy Boga", to mam pewne wątpliwości. Tutaj zabrakło fundamentów kultury.

Przepraszam za mały off topic, ale jestem na gorąco po locie i jak przeczytałem "ortodoksyjny żyd" to wróciły wspomnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Legion1 uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 11 Sty 2023 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@Kothson mam takie same odczucia po locie Tel Aviv- Katowice, to co oni wyprawiali w samolocie to brak słów. Do tego okazało się, że jednego nie było na liście pasażerów. Lot opóźniony godzinę i jakimś cudem w końcu poleciał (stewardessa mówiła nam, że załatwiają sprawę z pasażerem spoza listy)
Młodzi jeszcze potrafią przeprosić za trącenie czy coś, starsi/starzy maja to gdzieś, pchają się bez pytania. Już nie wspominam o tym ilu z nich rozmawiało przez tel w momencie gdy samolot kołował już do startu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 11 Sty 2023 16:43 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 667
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Byłem świadkiem w Zurichu, jak żadną miara nie chcieli rozpić swoich sukman i zdjąć nakryć głowy. Awantura była dantejska. Czym się skończyła? Nie wiem. Byłem wtedy pochłonięty sprawdzaniem przez Szwajcarów Takamaki, bo nie zauważyli paragonu z Mahe i mizianiem mnie na obecność materiałów wybuchowych.
:mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 11 Sty 2023 17:52 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Buty na dłuższych trasach ściągam. Nigdy nie rozmyślałem, czy to wiocha czy nie. Po prostu ściągam i tyle.
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 11 Sty 2023 17:57 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Ja też ściągam na dłuch trasach, wtedy zakładam lepsze skarpetki. Te z wytartymi piętami i dziurkami na palcach ubieram na loty europejskie.

Dobrze że nie latam w biznesie bo wtedy bym nie wiedział jakie wypada ubrać.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 11 Sty 2023 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 859
niebieski
Na długich i średnich trasach ściągam, na krótszych (powiedzmy do 90 minut), nie. Podstawa to świeże skarpetki (jeżeli nie są to zmieniam jeszcze na lotnisku). I zazwyczaj prysznic w niedalekiej przeszłości od lotu. Natomiast jeżeli nie miałem okazji się porządnie wykąpać od paru dni lub wiem, że raczej szału nie ma- to pozostawiam zapachy w czeluściach mojego obuwia :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 11 Sty 2023 18:27 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Wiadomo, że ściąga się kiedy, powiedzmy jesteś świeży :D
No chyba, że miałeś parę przesiadek, dawno nie kąpałeś się czy po prostu czujesz się "nie świeżo", lepiej nie ściągać :)

Chociaż, raz leciałem do Stanów i chłopak siedzący z tyłu, zdjął buty. Było czuć ;)
Ale chyba się zorientował i założył. Plus dla niego :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 11 Sty 2023 18:29 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
kubus95 napisał(a):
Natomiast jeżeli nie miałem okazji się porządnie wykąpać od paru dni


Kubuś ale po paru dniach to nie tylko stopy mogą być problemem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 11 Sty 2023 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 859
niebieski
@Kothson hah, to prawda. Natomiast ja dbam o higienę jak tylko mogę. Ale jeżeli wracam z Nepalu do Polski przez 3 dni, z kilkoma przesiadkami…do tego u mojego hosta na jedną noc w Kathmandu nie ma prysznica…zostaje tylko umywalka, mydło i dezodorant 😉 a i tak pachnę lepiej niż połowa polskiego autobusu latem…co zawsze mnie zadziwia, bo żyjemy w cywilizowanym kraju i raczej 99% osób dostęp do wody i mydła ma.

@classy dlatego w razie wątpliwości kontrola stanu zapachowego i higieny jeszcze w lotniskowej łazience ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group