Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1281 PostWysłany: 11 Paź 2019 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
michcioj napisał(a):
To chyba mało latasz krajowek.


Napisałem wyraźnie ile i napisałem ze u nas czyli ktw ;) a tutaj jest to sporadyczne. Nie zmuszaj mnie do wertowania historii flightradara ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#1282 PostWysłany: 12 Paź 2019 06:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Ale kolega lata zasadniczo do KTW a tam Dashe praktycznie tylko i wyłącznie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
nrm uważa post za pomocny.
 
      
#1283 PostWysłany: 12 Paź 2019 08:18 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
nrm napisał(a):
michcioj napisał(a):
To chyba mało latasz krajowek.


Napisałem wyraźnie ile i napisałem ze u nas czyli ktw ;) a tutaj jest to sporadyczne. Nie zmuszaj mnie do wertowania historii flightradara ;)

Ok rozumiem przepraszam nie doczytałem. No do ktw to najczęściej dashe, choć raz leciałem najmniejszym embrionem.
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#1284 PostWysłany: 12 Paź 2019 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Spoko, nie ma się co kłócić, now kiss ;) tak sobie z ciekawości rzuciłem okiem i widzę ze wiele zależy od dnia i godziny. Są takie gdzie szanse są nawet całkiem niezle choć oczywiście wro czy Krk to nie jest ;)

Btw: jeszcze rzadziej można mieć takie szczęście ;) like a boss ;) Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1285 PostWysłany: 12 Paź 2019 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
W Gdańsku raczej B też się nie spotyka, bo jak nie Q400 to Embraer. Ale ja miałem szczęście w styczniu lecąc przez WAWę na Azory, dokładnie 19.01, po tym jak padł Dash (reanimacja nie pomogła), przyleciał po nas B734 (SP-LLE). Paxów naliczyłem 38 :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#1286 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Od dziś mogę nazywać się Podróżnikiem, przez duże "P" albowiem pierwszy raz w życiu kupiłem bilety Ryanair :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1287 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
@eskie jeszcze daleka droga przed Tobą :lol:
Podróżnikiem to będziesz jak się spakujesz w nerkę cinkciarza na miesiąc, będziesz zajadał porosty i spał w budzie dla psa ;)
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1288 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 435
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
Albo zamiast w budzie to w domku na placu zabaw :) pamietacie te relacje z Norwegii pare lat temu? I byl tez cynk, gdzie ktos w okolicy lotniska zostawil sprzet do grillowania, mozna bylo z niego skorzystać :)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1289 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3700
srebrny
@barka Jak nie jak tak, to nie była relacja
klasyka :mrgreen:
oslo-torp-fajne-miejsce-do-spania-niedaleko-lotniska,1376,52730
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
barka lubi ten post.
 
      
#1290 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
eskie napisał(a):
Od dziś mogę nazywać się Podróżnikiem, przez duże "P" albowiem pierwszy raz w życiu kupiłem bilety Ryanair :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Haha, to ja nigdy nim nie bede, bo nie zamierzam popelnic lotu Ryanair. A od jutra to bede tylko patrzyc na samoloty przez okno w pracy ... Koniec wolnego, ale chociaz blisko lotniska, to mozna jakos karmic uzaleznienie wizualnie ;-)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1291 PostWysłany: 28 Paź 2019 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Ja (przypadkowo) znalazłem inny patent. Za namową małżonki (która chciała się nieco ustabilizować wakacyjnie), nabyliśmy wiosną działkę na Kaszubach, która - jak się okazało - zlokalizowana jest pod dość ruchliwym skrzyżowaniem lotniczym, więc jak już obrobię trawę i inne sprawy, siadam sobie z flightradarem i patrzę, dokąd to poszczególne samoloty podążają :D
A że różne "grubasy" tamtędy latają i czasem też jakiś A380 się trafi, to tak sobie siedzę w leżaku i jest niemal, jakbym był tam wysoko...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1292 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Mój chłopak mieszka na trasie lądujących samolotów - ostatnio czekając na niego, w ciągu 10 minut, przeleciały mi nad głową 3 samoloty. Inna sprawa, że mieszkając na Malcie ciągle coś nad glową lata :lol: też można sobie pomarzyć ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1293 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
tropikey napisał(a):
siadam sobie z flightradarem i patrzę, dokąd to poszczególne samoloty podążają


Ja tak robie w domu jak jest ladna pogoda. Siedze w ogrodku z lornetka i Flight Radar i patrze co tam leci wysoko. To akurat nie jest to jakis szczegolnie popularny tunel nad Londynem, ale biorac pod uwage ruch w strone Heathrow, to i tak jest na co popatrzyc. A z drugiej strony domu moge popatrzyc co wystartowalo z Gatwick. U tesciow na dzialce tez to robilam. Oni smiali sie, ze jak widza samolot, to mowia, ze pewnie Agnieszka leci, no i okazalo sie, ze tym tunelem leca loty LHR- WAW. Wiele osob, ktore nie interesuja sie lotnictwem, jest zwykle w szoku, ze jest aplikacja/strona Flight Radar i mozna zobaczyc co leci i gdzie.

Kiedys mieszkalam obok sciezki ladowania na Heathrow, moglam z salonu ogladac bez lornetki co tam po kolei laduje. Srednio widzialam 3-4 swiatelka w kolejce. Wada bylo to, ze wiedzialam o ktorej jest pierwszy samolot ... Z sypialni natomiast widzialam w oddali wieze kontrolna. A jak sama lecialam, to patrzylam czy dom jeszcze jeszcze stoi :-) To bylo jakies 10km w lini prostej od lotniska.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1294 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Po 10 minutach pisania dwóch linijek stwierdziłem, że odpoczynek się należy. W czasie "odpoczynku" w 5 minut nagle 3 pomysły wyjazdów do głowy przyszły :roll:

1. A może rzucić te studia i jednak jechać?
2. A może gdyby nie praca magisterska to bym nie wpadł na te 3 pomysły? ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1295 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
@NikodemFM nie rzucaj, jedź na erasmusa :mrgreen: ja pracę licencjacką pisałam będąc na Cyprze na wymianie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM uważa post za pomocny.
 
      
#1296 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Zawsze to jakiś pomysł ;) choć będąc na Erasmusie też można mieć chęć wyrwania się :D i wyjdzie na to samo ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea04 lubi ten post.
 
      
#1297 PostWysłany: 28 Paź 2019 13:10 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Szczerze mówiąc, to nie za bardzo rozumiem ten pocisk na francę, ja latam w większości LCC, ale kilkukrotnie zdarzyło mi się lecieć "tradycyjnymi" i nie odczułem jakiejś wyraźnej poprawy komfortu podróży 8-) No chyba że koleżeństwo lata "pierwszo klaso", to ja się wtedy nie wypowiadam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1298 PostWysłany: 28 Paź 2019 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
@NikodemFM Jak ja byłem na studiach to powiadali, że cały świat jeździ na Erazmusa a Polki na Orgazmusa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1299 PostWysłany: 28 Paź 2019 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Dobre :mrgreen:
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1300 PostWysłany: 14 Lis 2019 09:18 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 144
czy to uzależnienie patrząc w kalendarz na telefonie i widząc GRU-dzień pomyśleć...o co chodzi z tym Sao Paulo ? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group