Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1081 PostWysłany: 29 Sty 2018 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Rozpoczelam dzien od przegladania RSS (u mnie dopiero rano), zobaczylam tanie loty do USA i komputer od razu na kolana i szukam. No i fajne te loty i tanie, ale nie pasuja mi do zadnej koncepcji. Nie mam zadnych planow, nie wiem czy i kiedy bede pracowac i nie kupilam w koncu. Oczywiscie mala strata, bo do USA sa w kolko promocje, wiec jak nie ta, to inna.

Ostatnio troche przegielam, bo przedluzylam sobie wyjazd o tydzien i jeszcze nie wiem, co czeka mnie po powrocie do pracy/klienta. Nie wiem czy bardzo zdenerwowalam Project Managera czy byl zajety czyms innym i w ogole okiem nie mrugnal na moja nieobecnosc. Znacznie fajnie podrozuje sie gdy, nie ma sie klienta/pracy na karku i mozna przedluzac wyjazdy jak sie chce i robic co sie chce.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1082 PostWysłany: 29 Sty 2018 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Aga_podrozniczka napisał(a):
Rozpoczelam dzien od przegladania RSS (u mnie dopiero rano), zobaczylam tanie loty do USA i komputer od razu na kolana i szukam. No i fajne te loty i tanie, ale nie pasuja mi do zadnej koncepcji.

Koncept mozna zmontowac dopiero na miejscu, ja kupilem spontanicznie karnet biletow na kilka kolejnych weekendow do NY i nie zalowalem takiej szalonej decyzji. :D
Przydalyby sie bilety miesieczne, takie ze lecisz kilka czy kilkanascie razy w m-cu, kiedy pasuje, o ile beda wolne miejsca. :lol:
Pozdrawiam cieplutko.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1083 PostWysłany: 30 Sty 2018 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
No ja tez mialam kiedys pare weekendow w NYC, stamtad to moglabym i pracowac zdalnie, ale LA ma zla strefe czasowa i musialabym siedziec po nocach na miejscu. Poczekam na razie z biletami do powrotu z obecnego wyjazdu i dowiem sie czy jeszcze pracuje ;-) Duzo ludzi wywalili na tym kontrakcie z roznych powodow, wiec kto wie czy ja nie jestem nastepna, bo nie uklada mi sie z nowym PM.

Kiedys byly takie niemilitowane bilety w amerkanskich liniach, tylko kosztowaly fortune jak na tamte czasy. Jest jeszcze pare osob, ktore ciagle je ma, bo niektorym zabrali za lamanie warunkow umowy. Wiem tez, ze niektore linie maja takie pseudo karnety.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1084 PostWysłany: 03 Lut 2018 12:25 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
I wszyscy w podróży i jak tu być szczesliwymi radosnym.Przegladam sobie swoja facebookowa tablice i nie dość,ze wiekszosc znajomych na urlopach to jeszcze praktycznie wszyscy znajomi z F4F na FB są w podrozy od Bergen po Kube.. 23 dni do mojego wyjazdu trzymajcie kciuki bym wytrwał :roll:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1085 PostWysłany: 03 Lut 2018 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
oskiboski napisał(a):
23 dni do mojego wyjazdu trzymajcie kciuki bym wytrwał :roll:

Spoko @oskiboski, doceniaj wolny czas bez wojazy, np. mozesz spotkac sie ze znajomymi i nadrobic zaleglosci. :D
Myle, ze mozesz kupic podroze, ale prawdziwych, dobrych znajomych czy przyjaciol nie kupisz..., a falszywych i zaklamanych to no problem! 8-)
Pisze z doswiadczenia, bo sie nie raz przewiozlem, skoro forum o pdrozowaniu, chociaz mnie wychowywano, ze wiekszosc to sami dobrzy ludzi na tym Swiecie...
Pozdr. i luzackiego weekendu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1086 PostWysłany: 09 Lut 2018 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Chyba cierpie na nowa chorobe: nie moge zdecydowac sie na zadne bilety, bo obawiam sie, ze potem bedzie cos lepszego/ciekawego. Nie mam zadnych biletow w zapasie, pusta karta. Jakis mega EF w biznes zapewne przekonalby mnie, ale nie widzialam nic takiego.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1087 PostWysłany: 09 Lut 2018 11:26 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
No to tak jak ja :(. Y+ ex-UE - w sumie niezly deal a jednak nie biore...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1088 PostWysłany: 09 Lut 2018 12:21 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Czas na odwyk :D Oby nie skończyło się jak na poniższym przykładzie :

Załączniki:
IMG-20171230-WA0011001.jpg
IMG-20171230-WA0011001.jpg [ 50.96 KiB | Obejrzany 1844 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1089 PostWysłany: 13 Mar 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Moja żona od kilku dni chodzi zła, wszystko ją drażni, wrzeszczy, łatwo się irytuje. Klasyczne objawy głodu :)
- co Ci? pytam
- muszę gdzieś wyjechać bo zwariuję!!!
Zaplanowaliśmy małą wycieczkę, objawy głodu momentalnie ustąpiły :)
Więc, TAK, to już uzależnienie :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1090 PostWysłany: 13 Mar 2018 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
W ostatnim miesiącu kupiłem Limę i Seul. Stwierdziłem że wydałem już tyle kasy, że dokupiłem jeszcze Houston (mam niewykorzystany bilet do Space Center tam). Każdy powód dobry.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1091 PostWysłany: 14 Mar 2018 00:38 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
na początku 2017r. mieliśmy z narzeczoną kilka większych wydatków w planach i postanowiliśmy że przez najbliższy rok nigdzie się nie ruszamy, po czym po kilku tygodniach usłyszałem, że jakie to życie, kiedy chodzi się tylko do pracy i nie myśli o najbliższym wyjeździe, nie planuje się go, nie ma tego oczekiwania i odliczania :D

zaczęliśmy się rozglądać i w 3 msc wpadła Kuba, Stany i Japonia,w ostatnią sb czułem niedosyt, kiedy wstałem po imprezie i okazało się, że deal do Seulu już nie działa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#1092 PostWysłany: 14 Mar 2018 03:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
eskie napisał(a):
Moja żona od kilku dni chodzi zła, wszystko ją drażni, wrzeszczy, łatwo się irytuje. Klasyczne objawy głodu :)
- co Ci? pytam
- muszę gdzieś wyjechać bo zwariuję!!!
Zaplanowaliśmy małą wycieczkę, objawy głodu momentalnie ustąpiły :)
Więc, TAK, to już uzależnienie :)

Podobno kobiety szybciej sie uzalezniaja. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1093 PostWysłany: 14 Mar 2018 08:30 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Aga_podrozniczka napisał(a):
Chyba cierpie na nowa chorobe: nie moge zdecydowac sie na zadne bilety...

Mam tak samo! Jakaś wybredna sie stałam. Siedzę nad kompem lub tel i myśle eee tam to mi sie nie chce lecieć, a tu dolecieć trzeba FR itd 1000 wymówek zeby nie kupić biletów. A pózniej lament ze EF sie skończył :D


Ostatnio edytowany przez surinnnn 14 Mar 2018 11:29, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1094 PostWysłany: 14 Mar 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ale metoda sie sprawdza, bo wyczekalam na promocje, co do ktorej nie mam watpliwosci i nawet maz sie zdecydowal, a on jest mega wybredny i po prostu nie poleci, jak ma sie meczyc (wedlug jego kryteriow meczenia sie). Znaczy, ze nie jestem juz uzalezniona, tylko moge decydowac na podstawie racjonalnych czynnikow (racjonalnych dla latacza). Fakt, ze zmienilam dupowoz na diesla pomaga, bo po prostu bede krecic sie po Europie wiecej i nie potrzebuje promocji do tego, wsiadam i jade kiedy mam czas i chce mi sie. Zawsze znajdzie sie miejsce, gdzie nie bylam lub chce wrocic i zobaczyc ponownie. Moge tez zabrac rozny sprzet ze soba czy wrzucic rower na dach.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#1095 PostWysłany: 14 Mar 2018 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja staram sie zamawiac co jest drogie i nieciekawe, aby mniej jezdzic. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Antia lubi ten post.
 
      
#1096 PostWysłany: 15 Mar 2018 11:19 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Przeważnie nie zaglądam do tematów w "Luźnych gatkach", choć od czytania forum, muszę przyznać, jestem uzależniony. Nie wyobrażam sobie by przy porannej kawie, czy śniadaniu, nie zajrzeć i poczytać co nowego pojawiło się na jego łamach.
Ale, że ostatnimi czasy wiodącym tematem jest nadchodzący mundial (nie bardzo mnie interesuje), trafiłem i tu.
Widzę, że nie tylko ja borykam się z problemem, że na początku roku nie mam już wolnych terminów na bieżący, a na kolejny - pomysły gdzie pojechać.
Od razu lepiej się czuję, że nie ja jedyny borykam się z takimi "problemami":)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#1097 PostWysłany: 15 Mar 2018 11:33 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja to bym już chętnie kupił bilety na wrzesień 2019 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1098 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Podoba mi sie takie dlugoterminowe planowanie, chociaz nie praktykowalem, ale czy wszystkie wypady Wam pozniej wypalaja, czy niektore w miedzyczasie anulujecie i np. zamawiacie cos innego?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1099 PostWysłany: 15 Mar 2018 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Dokladnie, jak wypadnie zmiana planow, to zmieniam rezerwacje albo wrecz anuluje :shock:
Zdarza sie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1100 PostWysłany: 15 Mar 2018 16:46 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
@cccc: Nigdy niczego nie anulowałem, wszystkie wyjazdy dochodzą do skutku. Takie długofalowe planowanie ma sens - można rozplanować budżet, nie ma problemu z urlopem w pracy, można zrobić niezbędne zakupy na wyjazd i rozłożyć je w dłuższym okresie czasu. A nogę można złamać i w dniu wyjazdu.
Zmiany planów mnie nie dotyczą. Oboje mamy stabilną robotę, nie mamy dzieci, zdrowie i pieniądze na szczęście dopisują. Żadne inne czynniki nie przychodzą mi do głowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group